VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PARLAN, s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

70 771 €tržby 2016 ▲ 118 %+2 818 €zisk 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

70 771 €tržby 2016 ▲ 118 %
+2 818 €zisk 2016
  1. 15 : tržby 32 495 €, výsledok hospodárenia -1 316 €
  2. 16 : tržby 70 771 €, výsledok hospodárenia 2 818 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PARLAN, s.r.o. (IČO 48069833), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 5. 3. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PARLAN

osobné náklady v roku 2016 boli 11 373 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Konateľ PARLAN

Podľa Registra právnických osôb koná za PARLAN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník PARLAN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PARLAN

Za rok 2016 má PARLAN v závierke tržby 70 771 €, o 117,8 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +2 818 €. Závierky máme za 2 roky (2015 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 70 771 €.

Tržby 201671 tis. €▲ +117,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20162 818 €zisk
Majetok (aktíva) 201623 tis. €
Vlastné imanie 20166 502 €
Záväzky 201616 tis. €71,6 % majetku
Pridaná hodnota 201616 tis. €
Zisková marža 2016+4,0 %medián odvetvia +5,6 %
Súčet výsledkov za 2 roky1 502 €2015 až 2016

Výkaz ziskov a strát PARLAN

Súvaha PARLAN

Všetky čísla zo závierok PARLAN (2 roky)
Čísla zo závierok PARLAN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201670 771 €2 818 €22 914 €6 502 €16 412 €15 728 €+4,0 %
201532 495 €−1 316 €6 251 €3 684 €2 567 €2 539 €−4,0 %

Riziko: zaplatí PARLAN?

Peniaze od štátu: PARLAN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PARLAN

Dátum vzniku PARLAN je 5. 3. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102794/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 32 495 € · majetok 6 251 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 2, posledné tržby 70 771 €.
  4. Nový štatutár: Róbert RusňákKonateľ
  5. Nový spoločník: Dental Development s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PARLAN

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Vedenie účtovníctva
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Počítačové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

PARLAN v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

PARLAN je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 199 € (9 206 závierok), PARLAN má 70 771 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PARLAN 422. z 1 117.

V odvetví v okrese Bratislava V2 341aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 206Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+5,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PARLAN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo PARLAN: Bratislava - Petržalka

PARLAN sídli na adrese Kopčianska 3756/8,10, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 433aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 565aktívnych
V tom istom odvetví2 341okres Bratislava V
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

PARLAN: IČO, sídlo a základné údaje

PARLAN, s.r.o. (IČO 48069833) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 5. 3. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Róbert Rusňák. Za rok 2016 sú v závierke tržby 70 771 € a výsledok hospodárenia +2 818 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 3. 2015
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) PARLAN, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 70 771 €, typická firma odvetvia 34 199 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 9 206 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy PARLAN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PARLAN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PARLAN

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V

Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk