GLOBAL TECH WAY, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
51 569 €tržby 2023 ▲ 1 138 %+9 508 €zisk 2023aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -28 665 €
- 16 : tržby 10 318 €, výsledok hospodárenia -50 976 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -141 789 €
- 18 : tržby 1 976 253 €, výsledok hospodárenia 305 389 €
- 19 : tržby 9 855 969 €, výsledok hospodárenia -29 571 €
- 20 : tržby 70 733 €, výsledok hospodárenia 845 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 18 673 €
- 22 : tržby 4 166 €, výsledok hospodárenia -8 099 €
- 23 : tržby 51 569 €, výsledok hospodárenia 9 508 €
GLOBAL TECH WAY, s. r. o. (IČO 48063169), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 26. 2. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GLOBAL TECH WAY
V roku 2023 mala GLOBAL TECH WAY priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Spoločník GLOBAL TECH WAY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- VS IMPORT v . o. s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| VS IMPORT v . o. s.od 18. 1. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GLOBAL TECH WAY
Za rok 2023 má GLOBAL TECH WAY v závierke tržby 51 569 €, o 1 137,9 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +9 508 €. Závierky máme za 9 rokov (2015 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 9 855 969 €.
Výkaz ziskov a strát GLOBAL TECH WAY
Najvyššie tržby: rok 2019, 9 855 969 €. Najnižšie: rok 2022, 4 166 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 51 569 € |
| 2022 | 4 166 € |
| 2021 | — |
| 2020 | 70 733 € |
| 2019 | 9 855 969 € |
| 2018 | 1 976 253 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 10 318 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 75 315 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 9 508 € |
| 2022 | −8 099 € |
| 2021 | 18 673 € |
| 2020 | 845 € |
| 2019 | −29 571 € |
| 2018 | 305 389 € |
| 2017 | −141 789 € |
| 2016 | −50 976 € |
| 2015 | −28 665 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GLOBAL TECH WAY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,4 %, medián odvetvia +4,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GLOBAL TECH WAY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +18,4 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | +1,2 % | +3,4 % |
| 2019 | −0,3 % | +3,2 % |
| 2018 | +15,5 % | +3,6 % |
| 2017 | — | +5,1 % |
| 2016 | — | +4,6 % |
| 2015 | — | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GLOBAL TECH WAY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 424 888 €, vlastné imanie 5 047 € a záväzky 398 841 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 424 888 € | 5 047 € | 398 841 € |
| 2022 | 802 369 € | −4 461 € | 806 830 € |
| 2021 | 901 031 € | 3 638 € | 897 393 € |
| 2020 | 1 469 992 € | 972 964 € | 497 028 € |
| 2019 | 2 142 204 € | 949 000 € | 1 193 204 € |
| 2018 | 9 767 605 € | 1 283 960 € | 8 483 645 € |
| 2017 | 6 071 062 € | 978 571 € | 5 092 491 € |
| 2016 | 2 749 567 € | −69 641 € | 2 819 208 € |
| 2015 | 4 341 319 € | −18 665 € | 4 359 984 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GLOBAL TECH WAY (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 51 569 € | 9 508 € | 424 888 € | 5 047 € | 398 841 € | −18 814 € | +18,4 % |
| 2022 | 4 166 € | −8 099 € | 802 369 € | −4 461 € | 806 830 € | 3 945 € | −194,4 % |
| 2021 | — | 18 673 € | 901 031 € | 3 638 € | 897 393 € | −9 105 € | — |
| 2020 | 70 733 € | 845 € | 1 469 992 € | 972 964 € | 497 028 € | 1 674 € | +1,2 % |
| 2019 | 9 855 969 € | −29 571 € | 2 142 204 € | 949 000 € | 1 193 204 € | −8 710 € | −0,3 % |
| 2018 | 1 976 253 € | 305 389 € | 9 767 605 € | 1 283 960 € | 8 483 645 € | 517 184 € | +15,5 % |
| 2017 | — | −141 789 € | 6 071 062 € | 978 571 € | 5 092 491 € | −103 880 € | — |
| 2016 | 10 318 € | −50 976 € | 2 749 567 € | −69 641 € | 2 819 208 € | −357 930 € | −494,0 % |
| 2015 | — | −28 665 € | 4 341 319 € | −18 665 € | 4 359 984 € | −24 980 € | — |
Riziko: zaplatí GLOBAL TECH WAY?
Peniaze od štátu: GLOBAL TECH WAY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GLOBAL TECH WAY
Dátum vzniku GLOBAL TECH WAY je 26. 2. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: SHRE Nobelova III., s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102641/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 341 319 €
- Zmena obchodného menaPredtým SHRE Nobelova III., s. r. o., odvtedy GLOBAL TECH WAY, s. r. o.
- Nový spoločník: VS IMPORT v . o. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GLOBAL TECH WAY
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
GLOBAL TECH WAY v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
GLOBAL TECH WAY je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 39 297 € (15 967 závierok), GLOBAL TECH WAY má 51 569 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GLOBAL TECH WAY 765. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 505 €, polovica do 39 297 €, tri štvrtiny do 125 257 €; 10 % firiem má viac než 472 468 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 658 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 505 € |
| medián | 39 297 € |
| horný kvartil | 125 257 € |
| 10 % firiem má viac než | 472 468 € |
| GLOBAL TECH WAY | 51 569 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GLOBAL TECH WAY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GLOBAL TECH WAY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GLOBAL TECH WAY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 51 569 € | 39 297 € |
| 2022 | 4 166 € | 39 140 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2020 | 70 733 € | 38 849 € |
| 2019 | 9 855 969 € | 41 634 € |
| 2018 | 1 976 253 € | 41 053 € |
| 2017 | — | 40 920 € |
| 2016 | 10 318 € | 41 407 € |
| 2015 | — | 40 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| GLOBAL TECH WAY | 51 569 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 40 725 € |
| medián Slovenska | 39 297 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kalužáková s.r.o.Nitra · tržby 119 334 € (2025)
- TRENFIN, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 119 246 € (2024)
- Niche group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 208 € (2025)
- "BYTOVKA PIONIERSKA 982"Považská Bystrica · tržby 119 195 € (2025)
- WeTranslate SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 158 € (2025)
- YINGXIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 119 109 € (2025)
- SVB 56Dubnica nad Váhom · tržby 119 087 € (2025)
- SKYSIDE SLOVAKIA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 024 € (2014)
- Grizzly Reality Levice, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 000 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GLOBAL TECH WAY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GLOBAL TECH WAY: Bratislava - Ružinov
GLOBAL TECH WAY sídli na adrese Mraziarenská 15767/17, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 107 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
GLOBAL TECH WAY: IČO, sídlo a základné údaje
GLOBAL TECH WAY, s. r. o. (IČO 48063169) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 2. 2015, na trhu je 11 rokov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 51 569 € a výsledok hospodárenia +9 508 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 2. 2015 |
| Skoršie názvy | SHRE Nobelova III., s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) GLOBAL TECH WAY, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 51 569 €, typická firma odvetvia 39 297 € (medián z 15 967 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy GLOBAL TECH WAY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GLOBAL TECH WAY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GLOBAL TECH WAY
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
LogDan Interstav, s. r. o.Tripam s. r. o.FFE CORIMEX, s. r. o.STAVEBNINY DEXTER, s. r. o.SLOVDEXT, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II
Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.