DEOL s.r.o.
Nitrianske Rudno · Výstavba obytných a neobytných budov
7 650 €tržby 2025 ▼ 67 %−2 648 €strata 2025aktívna 11 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 29 884 €, výsledok hospodárenia -407 €
- 16 : tržby 76 018 €, výsledok hospodárenia 10 077 €
- 17 : tržby 91 573 €, výsledok hospodárenia -443 €
- 18 : tržby 107 730 €, výsledok hospodárenia 3 343 €
- 19 : tržby 31 467 €, výsledok hospodárenia -369 €
- 20 : tržby 16 079 €, výsledok hospodárenia -6 062 €
- 21 : tržby 21 050 €, výsledok hospodárenia -284 €
- 22 : tržby 21 961 €, výsledok hospodárenia -4 940 €
- 23 : tržby 30 787 €, výsledok hospodárenia -9 798 €
- 24 : tržby 23 533 €, výsledok hospodárenia -707 €
- 25 : tržby 7 650 €, výsledok hospodárenia -2 648 €
DEOL s.r.o. (IČO 48062901) mala v roku 2025 tržby 7 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DEOL
DEOL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 780 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 780 € | — |
| 2024 | — | 3 083 € | — |
| 2023 | — | 2 251 € | — |
| 2022 | — | 8 464 € | — |
| 2021 | — | 8 356 € | — |
| 2020 | — | 7 476 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ DEOL
Podľa Registra právnických osôb koná za DEOL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník DEOL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Chalmovský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Chalmovskýod 25. 2. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DEOL
Za rok 2025 má DEOL v závierke tržby 7 650 €, o 67,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 648 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 107 730 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DEOL
Najvyššie tržby: rok 2018, 107 730 €. Najnižšie: rok 2025, 7 650 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 650 € |
| 2024 | 23 533 € |
| 2023 | 30 787 € |
| 2022 | 21 961 € |
| 2021 | 21 050 € |
| 2020 | 16 079 € |
| 2019 | 31 467 € |
| 2018 | 107 730 € |
| 2017 | 91 573 € |
| 2016 | 76 018 € |
| 2015 | 29 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 9 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −12 238 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 648 € |
| 2024 | −707 € |
| 2023 | −9 798 € |
| 2022 | −4 940 € |
| 2021 | −284 € |
| 2020 | −6 062 € |
| 2019 | −369 € |
| 2018 | 3 343 € |
| 2017 | −443 € |
| 2016 | 10 077 € |
| 2015 | −407 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DEOL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −34,6 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DEOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −34,6 % | +4,2 % |
| 2024 | −3,0 % | +3,0 % |
| 2023 | −31,8 % | +1,8 % |
| 2022 | −22,5 % | +1,5 % |
| 2021 | −1,3 % | +1,4 % |
| 2020 | −37,7 % | +1,4 % |
| 2019 | −1,2 % | +1,5 % |
| 2018 | +3,1 % | +1,5 % |
| 2017 | −0,5 % | +2,3 % |
| 2016 | +13,3 % | +2,5 % |
| 2015 | −1,4 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+154,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −67,5 % |
| 2024 | −23,6 % |
| 2023 | +40,2 % |
| 2022 | +4,3 % |
| 2021 | +30,9 % |
| 2020 | −48,9 % |
| 2019 | −70,8 % |
| 2018 | +17,6 % |
| 2017 | +20,5 % |
| 2016 | +154,4 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DEOL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 352 €, vlastné imanie 2 352 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 352 € | 2 352 € | — |
| 2024 | 8 422 € | 4 293 € | 4 129 € |
| 2023 | 2 500 € | −4 798 € | 7 298 € |
| 2022 | 26 108 € | 60 € | 26 048 € |
| 2021 | 5 653 € | 4 716 € | 937 € |
| 2020 | 2 203 € | −1 062 € | 3 265 € |
| 2019 | 12 510 € | 4 631 € | 7 879 € |
| 2018 | 10 882 € | 7 900 € | 2 982 € |
| 2017 | 4 557 € | 4 557 € | 0 € |
| 2016 | 15 658 € | 15 077 € | 581 € |
| 2015 | 5 715 € | 4 593 € | 1 122 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DEOL (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 650 € | −2 648 € | 2 352 € | 2 352 € | — | 1 132 € | −34,6 % |
| 2024 | 23 533 € | −707 € | 8 422 € | 4 293 € | 4 129 € | 2 558 € | −3,0 % |
| 2023 | 30 787 € | −9 798 € | 2 500 € | −4 798 € | 7 298 € | −7 547 € | −31,8 % |
| 2022 | 21 961 € | −4 940 € | 26 108 € | 60 € | 26 048 € | 4 047 € | −22,5 % |
| 2021 | 21 050 € | −284 € | 5 653 € | 4 716 € | 937 € | 8 072 € | −1,3 % |
| 2020 | 16 079 € | −6 062 € | 2 203 € | −1 062 € | 3 265 € | 1 414 € | −37,7 % |
| 2019 | 31 467 € | −369 € | 12 510 € | 4 631 € | 7 879 € | 9 039 € | −1,2 % |
| 2018 | 107 730 € | 3 343 € | 10 882 € | 7 900 € | 2 982 € | 12 242 € | +3,1 % |
| 2017 | 91 573 € | −443 € | 4 557 € | 4 557 € | 0 € | 6 614 € | −0,5 % |
| 2016 | 76 018 € | 10 077 € | 15 658 € | 15 077 € | 581 € | 17 507 € | +13,3 % |
| 2015 | 29 884 € | −407 € | 5 715 € | 4 593 € | 1 122 € | 1 473 € | −1,4 % |
Riziko: zaplatí DEOL?
Peniaze od štátu: DEOL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DEOL
Dátum vzniku DEOL je 25. 2. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31329/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120000586
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 29 884 € · majetok 5 715 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 7 650 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DEOL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
DEOL v odvetví výstavba budov
DEOL je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), DEOL má 7 650 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 301 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DEOL 114. z 134.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 089 €, polovica do 61 669 €, tri štvrtiny do 243 428 €; 10 % firiem má viac než 815 417 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 089 € |
| medián | 61 669 € |
| horný kvartil | 243 428 € |
| 10 % firiem má viac než | 815 417 € |
| DEOL | 7 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DEOL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DEOL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DEOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 650 € | 61 669 € |
| 2024 | 23 533 € | 55 161 € |
| 2023 | 30 787 € | 57 870 € |
| 2022 | 21 961 € | 62 232 € |
| 2021 | 21 050 € | 55 157 € |
| 2020 | 16 079 € | 54 853 € |
| 2019 | 31 467 € | 59 841 € |
| 2018 | 107 730 € | 59 207 € |
| 2017 | 91 573 € | 55 354 € |
| 2016 | 76 018 € | 62 059 € |
| 2015 | 29 884 € | 61 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DEOL | 7 650 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 57 597 € |
| medián kraja | 52 085 € |
| medián Slovenska | 61 669 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Račany Bianco 4, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 869 € (2025)
- INGSTAV - BA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 16 868 € (2025)
- inPARK AGENCY s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 850 € (2025)
- ZERBIS s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 846 € (2025)
- PERRY s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 827 € (2025)
- LuMaNO spol. s r. o.Nitra · tržby 16 820 € (2025)
- BOLTON, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 16 813 € (2023)
- LD and Son Homes s.r.o.Veľká Mača · tržby 16 812 € (2015)
- SP-Project s. r. o.Studienka · tržby 16 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DEOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DEOL: Nitrianske Rudno
DEOL sídli na adrese Čsl. Partizánov 709/74, 972 26 Nitrianske Rudno, okres Prievidza. V obci Nitrianske Rudno je 335 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 664.
Nitrianske Rudno: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
DEOL: IČO, sídlo a základné údaje
DEOL s.r.o. (IČO 48062901) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitrianske Rudno, okres Prievidza. Dátum vzniku je 25. 2. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ján Chalmovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 650 € a výsledok hospodárenia −2 648 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 2. 2015 |
| Obec | Nitrianske Rudno |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) DEOL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 650 €, typická firma odvetvia 61 669 € (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy DEOL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DEOL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DEOL
- Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
- Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Nitrianske Rudno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitrianske Rudno
BaB stavby s. r. o.abiX s.r.o.B a B, spol. s r.o.NATALY TRANSPORT s. r. o.S GROUP SLOVAKIA s. r. o.Všetky firmy v obci Nitrianske Rudno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Prievidza
ROKO gips, s.r.o.DAK s.r.o.S-BAU SK, s. r. o.MV staving, a.s.TO-MY-STAV s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.