VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CHITBAR s. r. o. v likvidácii

Michalovce

10 000 €tržby 2022 ▼ 69 %+23 €zisk 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 6. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 000 €tržby 2022 ▼ 69 %
+23 €zisk 2022
  1. 15 : tržby 2 861 €, výsledok hospodárenia 93 €
  2. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 013 €
  3. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 058 €
  4. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -633 €
  5. 19 : tržby 129 €, výsledok hospodárenia -40 431 €
  6. 20 : tržby 1 766 €, výsledok hospodárenia -30 484 €
  7. 21 : tržby 32 750 €, výsledok hospodárenia 14 384 €
  8. 22 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 23 €
  9. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -530 €
  10. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -57 033 €
  11. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CHITBAR s. r. o. v likvidácii (IČO 48036188), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 13. 2. 2015 do 27. 6. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci CHITBAR s. r. o.

osobné náklady v roku 2022 boli 548 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci CHITBAR s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok CHITBAR s. r. o.

Za rok 2022 má CHITBAR s. r. o. v závierke tržby 10 000 €, o 69,5 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +23 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 32 750 €.

Tržby 202210 tis. €▼ −69,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202223 €zisk
Majetok (aktíva) 202547 €
Vlastné imanie 202547 €
Zisková marža 2022+0,2 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−117 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát CHITBAR s. r. o.

Súvaha CHITBAR s. r. o.

Všetky čísla zo závierok CHITBAR s. r. o. (11 rokov)
Čísla zo závierok CHITBAR s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €47 €47 €———
2024—−57 033 €47 €47 €—−202 €—
2023—−530 €66 673 €2 376 €64 297 €−435 €—
202210 000 €23 €67 651 €3 054 €64 597 €903 €+0,2 %
202132 750 €14 384 €86 373 €80 226 €6 147 €18 159 €+43,9 %
20201 766 €−30 484 €70 955 €65 860 €5 095 €−14 646 €−1 726,2 %
2019129 €−40 431 €94 291 €22 583 €71 708 €−13 673 €−31 341,9 %
2018—−633 €38 661 €12 391 €26 270 €−106 €—
2017—−1 058 €14 284 €13 024 €1 260 €−43 €—
2016—−1 013 €15 341 €14 081 €1 260 €——
20152 861 €93 €6 850 €5 093 €1 757 €169 €+3,3 %

Riziko: zaplatí CHITBAR s. r. o.?

Peniaze od štátu: CHITBAR s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CHITBAR s. r. o.

Dátum vzniku CHITBAR s. r. o. je 13. 2. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36874/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 861 € · majetok 6 850 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

CHITBAR s. r. o. v odvetví umelecké a zábavné činnosti

CHITBAR s. r. o. je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 29 870 € (1 197 závierok), CHITBAR s. r. o. má 10 000 €, čo je 33 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 35 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CHITBAR s. r. o. 12. z 14.

V odvetví v okrese Michalovce35aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 197Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CHITBAR s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Michalovce ›

Sídlo CHITBAR s. r. o.: Michalovce

CHITBAR s. r. o. sídli na adrese Užhorodská 50, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 130 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747.

Subjektov v obci Michalovce6 130aktívnych
Subjektov v okrese Michalovce12 747aktívnych
V tom istom odvetví35okres Michalovce

Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›

CHITBAR s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

CHITBAR s. r. o. v likvidácii (IČO 48036188) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 13. 2. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 6. 2025, po 10 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 10 000 € a výsledok hospodárenia +23 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 90020
Vznik13. 2. 2015
Zánik27. 6. 2025
ObecMichalovce
OkresOkres Michalovce
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy CHITBAR s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CHITBAR s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CHITBAR s. r. o.

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Michalovce

BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Michalovce

Ryba group s. r. o.LIVEAUDIO s.r.o.REDLAMA s. r. o.DPL Reality, s.r.o.VK Living s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk