WaTel corp. s.r.o.
Soľ
42 781 €tržby 2020 ▼ 7 %+19 313 €zisk 2020zaniknutá 8. 1. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 6 893 €, výsledok hospodárenia 288 €
- 16 : tržby 33 661 €, výsledok hospodárenia 1 769 €
- 17 : tržby 44 442 €, výsledok hospodárenia 1 118 €
- 18 : tržby 46 793 €, výsledok hospodárenia 473 €
- 19 : tržby 46 023 €, výsledok hospodárenia 2 237 €
- 20 : tržby 42 781 €, výsledok hospodárenia 19 313 €
WaTel corp. s.r.o. (IČO 48033782), sídlo Soľ, je v registri zapísaná od 3. 3. 2015 do 8. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci WaTel corp.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok WaTel corp.
Za rok 2020 má WaTel corp. v závierke tržby 42 781 €, o 7,0 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +19 313 €. Závierky máme za 6 rokov (2015 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2018: 46 793 €.
Výkaz ziskov a strát WaTel corp.
Najvyššie tržby: rok 2018, 46 793 €. Najnižšie: rok 2015, 6 893 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 42 781 € |
| 2019 | 46 023 € |
| 2018 | 46 793 € |
| 2017 | 44 442 € |
| 2016 | 33 661 € |
| 2015 | 6 893 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 25 198 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 19 313 € |
| 2019 | 2 237 € |
| 2018 | 473 € |
| 2017 | 1 118 € |
| 2016 | 1 769 € |
| 2015 | 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- WaTel corp.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +45,1 %, medián odvetvia +5,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | WaTel corp. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +45,1 % | +5,9 % |
| 2019 | +4,9 % | +4,9 % |
| 2018 | +1,0 % | +4,7 % |
| 2017 | +2,5 % | +6,7 % |
| 2016 | +5,3 % | +6,6 % |
| 2015 | +4,2 % | +6,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+388,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | −7,0 % |
| 2019 | −1,6 % |
| 2018 | +5,3 % |
| 2017 | +32,0 % |
| 2016 | +388,3 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha WaTel corp.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 33 795 €, vlastné imanie 30 197 € a záväzky 3 598 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 33 795 € | 30 197 € | 3 598 € |
| 2019 | 14 077 € | 10 885 € | 3 192 € |
| 2018 | 8 935 € | 8 647 € | 288 € |
| 2017 | 10 969 € | 8 175 € | 2 794 € |
| 2016 | 7 956 € | 7 057 € | 899 € |
| 2015 | 5 676 € | 5 288 € | 85 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok WaTel corp. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 42 781 € | 19 313 € | 33 795 € | 30 197 € | 3 598 € | 23 418 € | +45,1 % |
| 2019 | 46 023 € | 2 237 € | 14 077 € | 10 885 € | 3 192 € | 2 912 € | +4,9 % |
| 2018 | 46 793 € | 473 € | 8 935 € | 8 647 € | 288 € | 841 € | +1,0 % |
| 2017 | 44 442 € | 1 118 € | 10 969 € | 8 175 € | 2 794 € | 1 740 € | +2,5 % |
| 2016 | 33 661 € | 1 769 € | 7 956 € | 7 057 € | 899 € | 2 491 € | +5,3 % |
| 2015 | 6 893 € | 288 € | 5 676 € | 5 288 € | 85 € | 493 € | +4,2 % |
Riziko: zaplatí WaTel corp.?
Peniaze od štátu: WaTel corp.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy WaTel corp.
Dátum vzniku WaTel corp. je 3. 3. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31243/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 6 893 € · majetok 5 676 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 6, posledné tržby 42 781 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
WaTel corp. v odvetví informačné služby
WaTel corp. je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 43 666 € (1 938 závierok), WaTel corp. má 42 781 €, čo je 98 % mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 44 aktívnych subjektov.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 054 €, polovica do 43 666 €, tri štvrtiny do 120 749 €; 10 % firiem má viac než 388 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 290 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 054 € |
| medián | 43 666 € |
| horný kvartil | 120 749 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 450 € |
| WaTel corp. | 42 781 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- WaTel corp.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby WaTel corp. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | WaTel corp. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 42 781 € | 43 666 € |
| 2019 | 46 023 € | 43 950 € |
| 2018 | 46 793 € | 42 435 € |
| 2017 | 44 442 € | 39 892 € |
| 2016 | 33 661 € | 39 626 € |
| 2015 | 6 893 € | 37 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| WaTel corp. | 42 781 € |
|---|---|
| medián kraja | 32 472 € |
| medián Slovenska | 43 666 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- rls-chiptuning, s. r. o.Prešov · tržby 103 402 € (2025)
- IT Coffee, s.r.o.Žilina · tržby 102 993 € (2023)
- eCross s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 102 883 € (2025)
- Waveward s. r. o.Betliar · tržby 102 837 € (2025)
- PROFI SERVIS SK, s.r.o.Ivanka pri Nitre · tržby 102 649 € (2025)
- IDtech, s.r.o.Kolárovo · tržby 102 585 € (2025)
- DITASEC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 396 € (2025)
- Goodwind, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 102 286 € (2025)
- FIDES GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 159 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WaTel corp., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo WaTel corp.: Soľ
WaTel corp. sídli na adrese Soľ 391, 094 35 Soľ, okres Vranov nad Topľou. V obci Soľ je 260 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 966. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Soľ: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
WaTel corp.: IČO, sídlo a základné údaje
WaTel corp. s.r.o. (IČO 48033782) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Soľ, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 3. 3. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 1. 2025, po 9 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 42 781 € a výsledok hospodárenia +19 313 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 63110 |
| Vznik | 3. 3. 2015 |
| Zánik | 8. 1. 2025 |
| Obec | Soľ |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy WaTel corp.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WaTel corp.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu WaTel corp.
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Soľtypický nepokrytý dopyt 168 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Soľ
JVMP s.r.o.Agrodružstvo v SoliRASLEN, spol. s r.o.DAVIN s.r.o.ZVP RENTAL s.r.o.Všetky firmy v obci Soľ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Vranov nad Topľou
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.