PERCON Consulting, spol. s r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
5 168 €tržby 2018 ▼ 52 %−4 425 €strata 2018aktívna 11 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 2 317 €, výsledok hospodárenia -7 511 €
- 16 : tržby 4 571 €, výsledok hospodárenia -2 711 €
- 17 : tržby 10 849 €, výsledok hospodárenia 1 749 €
- 18 : tržby 5 168 €, výsledok hospodárenia -4 425 €
PERCON Consulting, spol. s r. o. (IČO 48012653), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 24. 1. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PERCON Consulting
PERCON Consulting má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ PERCON Consulting
Podľa Registra právnických osôb koná za PERCON Consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník PERCON Consulting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Čimo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Čimood 5. 11. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PERCON Consulting
Za rok 2018 má PERCON Consulting v závierke tržby 5 168 €, o 52,4 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −4 425 €. Závierky máme za 4 roky (2015 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 10 849 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PERCON Consulting
Najvyššie tržby: rok 2017, 10 849 €. Najnižšie: rok 2015, 2 317 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 5 168 € |
| 2017 | 10 849 € |
| 2016 | 4 571 € |
| 2015 | 2 317 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −12 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −4 425 € |
| 2017 | 1 749 € |
| 2016 | −2 711 € |
| 2015 | −7 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PERCON Consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −85,6 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PERCON Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | −85,6 % | +4,3 % |
| 2017 | +16,1 % | +5,7 % |
| 2016 | −59,3 % | +5,6 % |
| 2015 | — | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2017 (+137,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | −52,4 % |
| 2017 | +137,3 % |
| 2016 | +97,3 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PERCON Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 5 707 €, vlastné imanie 1 291 € a záväzky 4 416 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 5 707 € | 1 291 € | 4 416 € |
| 2017 | 13 191 € | 5 716 € | 7 475 € |
| 2016 | 5 607 € | 18 € | 5 589 € |
| 2015 | 1 193 € | 599 € | 594 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PERCON Consulting (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 5 168 € | −4 425 € | 5 707 € | 1 291 € | 4 416 € | −4 159 € | −85,6 % |
| 2017 | 10 849 € | 1 749 € | 13 191 € | 5 716 € | 7 475 € | 2 441 € | +16,1 % |
| 2016 | 4 571 € | −2 711 € | 5 607 € | 18 € | 5 589 € | −1 870 € | −59,3 % |
| 2015 | 2 317 € | −7 511 € | 1 193 € | 599 € | 594 € | −7 472 € | −324,2 % |
Riziko: zaplatí PERCON Consulting?
Peniaze od štátu: PERCON Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PERCON Consulting
Dátum vzniku PERCON Consulting je 24. 1. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102096/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 317 € · majetok 1 193 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2024182908 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Martin ČimoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PERCON Consulting
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sťahovacie služby,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- administratívne služby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- čistiace a upratovacie služby,
- prevádzkovanie čistiarne a práčovne,
- reklamné a marketingové služby,
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk,
- prekladateľské služby - anglický jazyk,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
PERCON Consulting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
PERCON Consulting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 000 € (10 025 závierok), PERCON Consulting má 5 168 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 996 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PERCON Consulting 1 225. z 1 367.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 275 €, polovica do 37 000 €, tri štvrtiny do 111 000 €; 10 % firiem má viac než 381 664 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 655 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 275 € |
| medián | 37 000 € |
| horný kvartil | 111 000 € |
| 10 % firiem má viac než | 381 664 € |
| PERCON Consulting | 5 168 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PERCON Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PERCON Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PERCON Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 5 168 € | 37 000 € |
| 2017 | 10 849 € | 36 081 € |
| 2016 | 4 571 € | 34 200 € |
| 2015 | 2 317 € | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| PERCON Consulting | 5 168 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 440 € |
| medián kraja | 40 648 € |
| medián Slovenska | 37 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECONFIX, s.r.o.Lučenec · tržby 12 754 € (2025)
- GOLDEN Point SK s.r.o.Komárno · tržby 12 750 € (2025)
- LaM Counselling, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 12 750 € (2025)
- BRILLANT M s. r. o.Veľká Ida · tržby 12 745 € (2025)
- M.K.Serv. s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 12 740 € (2025)
- HHT, s. r. o.Modra · tržby 12 725 € (2025)
- 4 REAL INVEST s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 12 720 € (2025)
- CHIRKAM s. r. o.Rybany · tržby 12 705 € (2025)
- EUROPE Assist, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 700 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PERCON Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo PERCON Consulting: Bratislava - Nové Mesto
PERCON Consulting sídli na adrese Šancová 102, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
PERCON Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
PERCON Consulting, spol. s r. o. (IČO 48012653) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 24. 1. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Martin Čimo. Za rok 2018 sú v závierke tržby 5 168 € a výsledok hospodárenia −4 425 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 1. 2015 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) PERCON Consulting, spol. s r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 5 168 €, typická firma odvetvia 37 000 € (medián z 10 025 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy PERCON Consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PERCON Consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PERCON Consulting
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.