VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

COTTAGES sk s.r.o.

Čadca · Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.

14 900 €tržby 2017 ▲ 2 880 %−9 639 €strata 2017

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 900 €tržby 2017 ▲ 2 880 %
−9 639 €strata 2017
  1. 15 : tržby 322 €, výsledok hospodárenia -12 965 €
  2. 16 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -11 613 €
  3. 17 : tržby 14 900 €, výsledok hospodárenia -9 639 €
  4. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 674 €
  5. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 602 €
  6. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 728 €
  7. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 292 €
  8. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 949 €
  9. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 079 €
  10. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 108 €
  11. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 669 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

COTTAGES sk s.r.o. (IČO 48007706), sídlo Čadca, je v registri zapísaná od 22. 1. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci COTTAGES sk

V roku 2025 mala COTTAGES sk priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ COTTAGES sk

Podľa Registra právnických osôb koná za COTTAGES sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník COTTAGES sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch COTTAGES sk
Podiely spoločníkov na vkladoch COTTAGES sk Jiří Čapek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jiří Čapek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jiří Čapek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jiří Čapekod 17. 8. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok COTTAGES sk

Za rok 2017 má COTTAGES sk v závierke tržby 14 900 €, o 2 880,0 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −9 639 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 14 900 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 201715 tis. €▲ +2 880,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−9 639 €strata
Majetok (aktíva) 2025142 tis. €
Vlastné imanie 202571 tis. €
Záväzky 202571 tis. €50,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 242 €
Zisková marža 2017−64,7 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−123 tis. €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát COTTAGES sk

Súvaha COTTAGES sk

Všetky čísla zo závierok COTTAGES sk (11 rokov)
Čísla zo závierok COTTAGES sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−7 669 €142 245 €70 958 €71 287 €−2 242 €—
2024—−10 108 €146 326 €78 626 €67 700 €−4 707 €—
2023—−7 079 €151 147 €88 733 €62 414 €−2 099 €—
2022—−6 949 €155 619 €95 812 €59 807 €−2 149 €—
2021—−6 292 €160 636 €102 761 €57 875 €−1 466 €—
2020—−9 728 €164 655 €109 053 €55 602 €−4 317 €—
2019—−32 602 €170 361 €118 781 €51 580 €−26 679 €—
2018—−8 674 €174 253 €151 384 €22 869 €−2 758 €—
201714 900 €−9 639 €183 753 €160 058 €23 695 €−3 828 €−64,7 %
2016500 €−11 613 €188 874 €169 707 €19 166 €−4 475 €−2 322,6 %
2015322 €−12 965 €198 050 €181 320 €16 728 €−6 818 €−4 026,4 %

Riziko: zaplatí COTTAGES sk?

Peniaze od štátu: COTTAGES sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy COTTAGES sk

Dátum vzniku COTTAGES sk je 22. 1. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63208/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 322 € · majetok 198 050 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024181907
  4. Nový spoločník: Jiří ČapekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti COTTAGES sk

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky.
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
  • Prevádzkovanie výdajne stravy.
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt.
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
  • Prenájom hnuteľných vecí.
  • Administratívne služby.
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení.
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.
  • Prevádzkovanie športových zariadení.
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.
  • Služby požičovní.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

COTTAGES sk v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

COTTAGES sk je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 48 052 € (2 747 závierok), COTTAGES sk má 14 900 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 69 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je COTTAGES sk 6. z 5.

V odvetví v okrese Čadca69aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 747Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia48 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb COTTAGES sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Čadca ›

Sídlo COTTAGES sk: Čadca

COTTAGES sk sídli na adrese Palárikova 76, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 514 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 473. Na tej istej adrese je zapísaných 264 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čadca4 514aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 473aktívnych
V tom istom odvetví69okres Čadca
Na tej istej adrese264aktívnych subjektov

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

COTTAGES sk: IČO, sídlo a základné údaje

COTTAGES sk s.r.o. (IČO 48007706) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 22. 1. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Jiří Čapek. Za rok 2017 sú v závierke tržby 14 900 € a výsledok hospodárenia −9 639 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 1. 2015
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) COTTAGES sk s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 14 900 €, typická firma odvetvia 48 052 € (medián z 2 747 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy COTTAGES sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu COTTAGES sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu COTTAGES sk

  • Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 000 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
  • Končiace zmluvy33zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 267 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 95.29) v okrese Čadca

KULL-Dent s.r.o.Navalon s. r. o.ELEKTRO KATKA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk