VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KOR-IT s.r.o.

Košice - Sever · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

26 930 €tržby 2025 ▼ 70 %−8 521 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

26 930 €tržby 2025 ▼ 70 %
−8 521 €strata 2025
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -280 €
  2. 15 : tržby 92 034 €, výsledok hospodárenia 39 982 €
  3. 16 : tržby 77 363 €, výsledok hospodárenia 29 739 €
  4. 17 : tržby 102 927 €, výsledok hospodárenia 55 300 €
  5. 18 : tržby 101 418 €, výsledok hospodárenia -43 041 €
  6. 19 : tržby 97 363 €, výsledok hospodárenia -8 444 €
  7. 20 : tržby 103 338 €, výsledok hospodárenia -11 828 €
  8. 21 : tržby 92 701 €, výsledok hospodárenia 17 373 €
  9. 22 : tržby 95 468 €, výsledok hospodárenia -4 619 €
  10. 23 : tržby 101 489 €, výsledok hospodárenia -2 496 €
  11. 24 : tržby 90 694 €, výsledok hospodárenia 4 137 €
  12. 25 : tržby 26 930 €, výsledok hospodárenia -8 521 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KOR-IT s.r.o. (IČO 48001180) mala v roku 2025 tržby 26 930 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KOR-IT

KOR-IT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 18 648 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ KOR-IT

Podľa Registra právnických osôb koná za KOR-IT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník KOR-IT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KOR-IT
Podiely spoločníkov na vkladoch KOR-IT Ing. Peter Koribský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Koribský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Koribský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Koribskýod 30. 12. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KOR-IT

Za rok 2025 má KOR-IT v závierke tržby 26 930 €, o 70,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 521 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 103 338 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202527 tis. €▼ −70,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−8 521 €strata
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 202573 tis. €
Záväzky 20252 514 €3,3 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025−31,6 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 12 rokov67 tis. €2014 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KOR-IT

Súvaha KOR-IT

Všetky čísla zo závierok KOR-IT (12 rokov)
Čísla zo závierok KOR-IT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202526 930 €−8 521 €75 096 €72 582 €2 514 €18 403 €−31,6 %
202490 694 €4 137 €85 487 €81 103 €4 384 €39 756 €+4,6 %
2023101 489 €−2 496 €82 261 €76 967 €5 294 €32 892 €−2,5 %
202295 468 €−4 619 €82 039 €79 462 €2 577 €19 814 €−4,8 %
202192 701 €17 373 €86 904 €84 081 €2 823 €39 864 €+18,7 %
2020103 338 €−11 828 €70 144 €66 708 €3 436 €12 363 €−11,4 %
201997 363 €−8 444 €80 217 €78 536 €1 681 €24 082 €−8,7 %
2018101 418 €−43 041 €88 730 €86 980 €1 750 €92 526 €−42,4 %
2017102 927 €55 300 €136 048 €130 021 €6 027 €87 901 €+53,7 %
201677 363 €29 739 €76 243 €74 721 €1 522 €61 086 €+38,4 %
201592 034 €39 982 €58 708 €44 982 €13 726 €61 047 €+43,4 %
2014—−280 €4 995 €4 720 €275 €−275 €—

Riziko: zaplatí KOR-IT?

Peniaze od štátu: KOR-IT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KOR-IT

Dátum vzniku KOR-IT je 30. 12. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36684/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 995 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024176341
  4. Nový spoločník: Ing. Peter KoribskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 26 930 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KOR-IT

  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vydavateľská činnosť
  • Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

KOR-IT v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

KOR-IT je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), KOR-IT má 26 930 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 697 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KOR-IT 273. z 376.

V odvetví v okrese Košice I697aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KOR-IT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Košice I ›

Sídlo KOR-IT: Košice - Sever

KOR-IT sídli na adrese Němcovej 20, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 366 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sever4 366aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 500aktívnych
V tom istom odvetví697okres Košice I
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

KOR-IT: IČO, sídlo a základné údaje

KOR-IT s.r.o. (IČO 48001180) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 30. 12. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ing. Peter Koribský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 930 € a výsledok hospodárenia −8 521 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 12. 2014
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) KOR-IT s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 930 €, typická firma odvetvia 53 909 € (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy KOR-IT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KOR-IT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KOR-IT

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Košice I

Syntax Systems s. r. o.Wirecard Slovakia s.r.o., v konkurzeTORY CONSULTING, a.s.STAPRO SLOVENSKO s.r.o.PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk