European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
207 365 €tržby 2025 ▼ 8 %+491 398 €zisk 2025aktívna 11 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 136 264 €, výsledok hospodárenia 107 205 €
- 16 : tržby 477 697 €, výsledok hospodárenia 76 116 €
- 17 : tržby 6 900 €, výsledok hospodárenia 10 297 €
- 18 : tržby 245 543 €, výsledok hospodárenia -14 357 €
- 19 : tržby 224 989 €, výsledok hospodárenia 6 774 €
- 20 : tržby 182 451 €, výsledok hospodárenia 21 376 €
- 21 : tržby 341 817 €, výsledok hospodárenia 18 451 €
- 22 : tržby 216 332 €, výsledok hospodárenia 208 871 €
- 23 : tržby 374 850 €, výsledok hospodárenia 84 021 €
- 24 : tržby 224 680 €, výsledok hospodárenia 231 201 €
- 25 : tržby 207 365 €, výsledok hospodárenia 491 398 €
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o. (IČO 47999764) mala v roku 2025 tržby 207 365 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
V roku 2025 mala European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 420 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 420 € | — |
| 2024 | — | 3 705 € | — |
| 2023 | — | 3 733 € | — |
| 2022 | — | 2 553 € | — |
| 2021 | — | 2 520 € | — |
| 2020 | — | 2 363 € | — |
| 2019 | — | 2 427 € | — |
| 2018 | — | 9 119 € | — |
| 2017 | — | 1 997 € | — |
| 2015 | — | 0 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Podľa Registra právnických osôb koná za European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivo Zachar100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivo Zacharod 20. 12. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Za rok 2025 má European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS v závierke tržby 207 365 €, o 7,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +491 398 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 477 697 €.
Výkaz ziskov a strát European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Najvyššie tržby: rok 2016, 477 697 €. Najnižšie: rok 2017, 6 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 207 365 € |
| 2024 | 224 680 € |
| 2023 | 374 850 € |
| 2022 | 216 332 € |
| 2021 | 341 817 € |
| 2020 | 182 451 € |
| 2019 | 224 989 € |
| 2018 | 245 543 € |
| 2017 | 6 900 € |
| 2016 | 477 697 € |
| 2015 | 136 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 241 353 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 491 398 € |
| 2024 | 231 201 € |
| 2023 | 84 021 € |
| 2022 | 208 871 € |
| 2021 | 18 451 € |
| 2020 | 21 376 € |
| 2019 | 6 774 € |
| 2018 | −14 357 € |
| 2017 | 10 297 € |
| 2016 | 76 116 € |
| 2015 | 107 205 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,4 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +10,2 % |
| 2024 | — | +6,5 % |
| 2023 | +22,4 % | +4,8 % |
| 2022 | +96,6 % | +4,2 % |
| 2021 | +5,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +11,7 % | +4,0 % |
| 2019 | +3,0 % | +3,7 % |
| 2018 | −5,8 % | +4,3 % |
| 2017 | — | +5,7 % |
| 2016 | +15,9 % | +5,6 % |
| 2015 | +78,7 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2016 (+250,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,7 % |
| 2024 | −40,1 % |
| 2023 | +73,3 % |
| 2022 | −36,7 % |
| 2021 | +87,3 % |
| 2020 | −18,9 % |
| 2019 | −8,4 % |
| 2018 | +3 458,6 % |
| 2017 | −98,6 % |
| 2016 | +250,6 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 508 842 €, vlastné imanie 496 898 € a záväzky 11 944 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 508 842 € | 496 898 € | 11 944 € |
| 2024 | 268 538 € | 236 701 € | 31 837 € |
| 2023 | 356 954 € | 344 993 € | 11 961 € |
| 2022 | 284 164 € | 260 971 € | 23 193 € |
| 2021 | 237 225 € | 113 861 € | 123 364 € |
| 2020 | 295 521 € | 95 410 € | 200 111 € |
| 2019 | 192 821 € | 74 033 € | 118 788 € |
| 2018 | 281 465 € | 67 259 € | 214 206 € |
| 2017 | 212 341 € | 91 913 € | 120 428 € |
| 2016 | 170 479 € | 81 616 € | 88 863 € |
| 2015 | 142 653 € | 112 205 € | 30 448 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207 365 € | 491 398 € | 508 842 € | 496 898 € | 11 944 € | 114 654 € | +237,0 % |
| 2024 | 224 680 € | 231 201 € | 268 538 € | 236 701 € | 31 837 € | 78 206 € | +102,9 % |
| 2023 | 374 850 € | 84 021 € | 356 954 € | 344 993 € | 11 961 € | 66 628 € | +22,4 % |
| 2022 | 216 332 € | 208 871 € | 284 164 € | 260 971 € | 23 193 € | 36 280 € | +96,6 % |
| 2021 | 341 817 € | 18 451 € | 237 225 € | 113 861 € | 123 364 € | 59 499 € | +5,4 % |
| 2020 | 182 451 € | 21 376 € | 295 521 € | 95 410 € | 200 111 € | 46 818 € | +11,7 % |
| 2019 | 224 989 € | 6 774 € | 192 821 € | 74 033 € | 118 788 € | 35 087 € | +3,0 % |
| 2018 | 245 543 € | −14 357 € | 281 465 € | 67 259 € | 214 206 € | 15 150 € | −5,8 % |
| 2017 | 6 900 € | 10 297 € | 212 341 € | 91 913 € | 120 428 € | −37 631 € | +149,2 % |
| 2016 | 477 697 € | 76 116 € | 170 479 € | 81 616 € | 88 863 € | 100 669 € | +15,9 % |
| 2015 | 136 264 € | 107 205 € | 142 653 € | 112 205 € | 30 448 € | 132 677 € | +78,7 % |
Riziko: zaplatí European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS?
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS z rokov 2020 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Dátum vzniku European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS je 20. 12. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/101775/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024174922
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 136 264 € · majetok 142 653 €
- Nový štatutár: Ing. Ivo ZacharKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok. Firma vznikla 20. 12. 2014.
- Nový spoločník: Ivo ZacharSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 207 365 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Marketingové poradenstvo
- Mediálne poradenstvo
- Poradenstvo v oblasti spoločenského správania
- Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
- Poradenská činnosť v oblasti personálneho manažmentu
- Konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Distribúcia filmov a videozáznamov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti verejných kultúrnych podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Organizovanie kongresov a výstav
- Reklamné a marketingové služby
- Realizácia reklamných kampaní
- Zabezpečenie marketingových kampaní
- Marketingy na mieste priameho predaja, konzultačné služby v oblasti marketingu
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Zisťovanie potenciálu trhu, úrovne informovanosti, akceptácie a oboznámenia sa s tovarom a službami, nákupných zvyklostí spotrebiteľov za účelom propagácie predaja a vývoja nových tovarov a služieb, rozbory výsledkov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť).
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS má 207 365 €, čo je 4,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 662 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS 128. z 774.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS | 207 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 207 365 € | 46 749 € |
| 2024 | 224 680 € | 42 193 € |
| 2023 | 374 850 € | 41 565 € |
| 2022 | 216 332 € | 40 572 € |
| 2021 | 341 817 € | 38 055 € |
| 2020 | 182 451 € | 36 000 € |
| 2019 | 224 989 € | 38 640 € |
| 2018 | 245 543 € | 37 063 € |
| 2017 | 6 900 € | 36 071 € |
| 2016 | 477 697 € | 34 200 € |
| 2015 | 136 264 € | 33 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS | 207 365 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 47 500 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Borgetto s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 482 608 € (2025)
- DOVIAN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 482 598 € (2019)
- SB-IN s. r. o.Prešov · tržby 482 508 € (2025)
- AMC Financial s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 482 365 € (2023)
- Golden Product, s.r.o.Sereď · tržby 481 507 € (2025)
- APO Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 481 168 € (2025)
- PWS team, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 480 745 € (2025)
- Morocco Trade s.r.o.Komárno · tržby 480 380 € (2025)
- Collins Law s.r.o.Rovinka · tržby 480 375 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS: Bratislava - Karlova Ves
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS sídli na adrese Vincenta Hložníka 3542/6, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 995 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS: IČO, sídlo a základné údaje
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o. (IČO 47999764) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 20. 12. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ing. Ivo Zachar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 207 365 € a výsledok hospodárenia +491 398 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 12. 2014 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 207 365 €, typická firma odvetvia 46 749 €, čo je 4,4-násobok mediánu (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
S-MEDIA.TV s.r.o.Slovak Office s. r. o.TOP TEAM Athletes s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava IV
TOSHEVA, s.r.o.HOLLEN QS, s. r. o.Mia Slovakia s.r.o.VO-PARTNER s.r.o.INVEST 21 – Westend Plazza a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.