BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o.
Vysoká pri Morave
4 350 €tržby 2022 ▲ 34 %+189 €zisk 2022zaniknutá 13. 3. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 3. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 1 445 €, výsledok hospodárenia -3 668 €
- 16 : tržby 4 482 €, výsledok hospodárenia -500 €
- 17 : tržby 4 815 €, výsledok hospodárenia 307 €
- 18 : tržby 5 026 €, výsledok hospodárenia 941 €
- 19 : tržby 4 870 €, výsledok hospodárenia 1 033 €
- 20 : tržby 4 050 €, výsledok hospodárenia -54 €
- 21 : tržby 3 250 €, výsledok hospodárenia -865 €
- 22 : tržby 4 350 €, výsledok hospodárenia 189 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -339 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -30 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -16 €
BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. (IČO 47983540), sídlo Vysoká pri Morave, je v registri zapísaná od 17. 1. 2015 do 13. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Za rok 2022 má BIOREZONANČNÁ PORADŇA v závierke tržby 4 350 €, o 33,8 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +189 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 5 026 €.
Výkaz ziskov a strát BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Najvyššie tržby: rok 2018, 5 026 €. Najnižšie: rok 2015, 1 445 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 4 350 € |
| 2021 | 3 250 € |
| 2020 | 4 050 € |
| 2019 | 4 870 € |
| 2018 | 5 026 € |
| 2017 | 4 815 € |
| 2016 | 4 482 € |
| 2015 | 1 445 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 7 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 002 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −16 € |
| 2024 | −30 € |
| 2023 | −339 € |
| 2022 | 189 € |
| 2021 | −865 € |
| 2020 | −54 € |
| 2019 | 1 033 € |
| 2018 | 941 € |
| 2017 | 307 € |
| 2016 | −500 € |
| 2015 | −3 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BIOREZONANČNÁ PORADŇA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +0,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIOREZONANČNÁ PORADŇA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,5 % |
| 2024 | — | +3,1 % |
| 2023 | — | +1,2 % |
| 2022 | +4,3 % | +0,7 % |
| 2021 | −26,6 % | −0,3 % |
| 2020 | −1,3 % | −0,4 % |
| 2019 | +21,2 % | +0,2 % |
| 2018 | +18,7 % | +0,4 % |
| 2017 | +6,4 % | +1,2 % |
| 2016 | −11,2 % | +1,7 % |
| 2015 | — | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2016 (+210,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | +33,8 % |
| 2021 | −19,8 % |
| 2020 | −16,8 % |
| 2019 | −3,1 % |
| 2018 | +4,4 % |
| 2017 | +7,4 % |
| 2016 | +210,2 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BIOREZONANČNÁ PORADŇA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 878 €, vlastné imanie 2 878 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 878 € | 2 878 € | — |
| 2024 | 2 894 € | 2 894 € | — |
| 2023 | 195 € | −155 € | 350 € |
| 2022 | 183 € | 183 € | — |
| 2021 | 1 084 € | −6 € | 1 090 € |
| 2020 | 1 209 € | 859 € | 350 € |
| 2019 | 1 262 € | 912 € | 350 € |
| 2018 | 230 € | −120 € | 350 € |
| 2017 | 42 € | −1 061 € | 1 103 € |
| 2016 | 91 € | −1 368 € | 1 459 € |
| 2015 | 65 € | −868 € | 933 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BIOREZONANČNÁ PORADŇA (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −16 € | 2 878 € | 2 878 € | — | — | — |
| 2024 | — | −30 € | 2 894 € | 2 894 € | — | — | — |
| 2023 | — | −339 € | 195 € | −155 € | 350 € | −285 € | — |
| 2022 | 4 350 € | 189 € | 183 € | 183 € | — | 257 € | +4,3 % |
| 2021 | 3 250 € | −865 € | 1 084 € | −6 € | 1 090 € | −811 € | −26,6 % |
| 2020 | 4 050 € | −54 € | 1 209 € | 859 € | 350 € | — | −1,3 % |
| 2019 | 4 870 € | 1 033 € | 1 262 € | 912 € | 350 € | 1 072 € | +21,2 % |
| 2018 | 5 026 € | 941 € | 230 € | −120 € | 350 € | 1 003 € | +18,7 % |
| 2017 | 4 815 € | 307 € | 42 € | −1 061 € | 1 103 € | 841 € | +6,4 % |
| 2016 | 4 482 € | −500 € | 91 € | −1 368 € | 1 459 € | 39 € | −11,2 % |
| 2015 | 1 445 € | −3 668 € | 65 € | −868 € | 933 € | −3 225 € | −253,8 % |
Riziko: zaplatí BIOREZONANČNÁ PORADŇA?
Peniaze od štátu: BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Dátum vzniku BIOREZONANČNÁ PORADŇA je 17. 1. 2015. Skoršie obchodné mená: BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o., BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102005/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 1 445 € · majetok 65 €
- Zmena obchodného menaPredtým BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o., odvtedy BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. v likvidácii.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
- Zmena názvuBIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. v likvidácii → BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BIOREZONANČNÁ PORADŇA v odvetví ostatné osobné služby
BIOREZONANČNÁ PORADŇA je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 24 030 € (3 158 závierok), BIOREZONANČNÁ PORADŇA má 4 350 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 560 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BIOREZONANČNÁ PORADŇA 69. z 79.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 8 265 €, polovica do 24 030 €, tri štvrtiny do 53 379 €; 10 % firiem má viac než 172 065 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 8 265 € |
| medián | 24 030 € |
| horný kvartil | 53 379 € |
| 10 % firiem má viac než | 172 065 € |
| BIOREZONANČNÁ PORADŇA | 4 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BIOREZONANČNÁ PORADŇA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BIOREZONANČNÁ PORADŇA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIOREZONANČNÁ PORADŇA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 29 709 € |
| 2024 | — | 28 360 € |
| 2023 | — | 26 344 € |
| 2022 | 4 350 € | 24 030 € |
| 2021 | 3 250 € | 19 902 € |
| 2020 | 4 050 € | 20 799 € |
| 2019 | 4 870 € | 24 374 € |
| 2018 | 5 026 € | 25 409 € |
| 2017 | 4 815 € | 25 128 € |
| 2016 | 4 482 € | 26 619 € |
| 2015 | 1 445 € | 25 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| BIOREZONANČNÁ PORADŇA | 4 350 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 29 060 € |
| medián kraja | 23 567 € |
| medián Slovenska | 24 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALSAMA Group, s. r. o.Partizánske · tržby 9 645 € (2025)
- JARO MICHEL - IKON s.r.o.Papradno · tržby 9 636 € (2025)
- LenEva s. r. o.Papín · tržby 9 630 € (2025)
- Bond Art, s. r. o.Trenčín · tržby 9 620 € (2025)
- RDT Trade s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 9 612 € (2025)
- ADOSPA s. r. o.Martin · tržby 9 611 € (2025)
- LCD Nail Centrum, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 600 € (2025)
- Neurolocus Consult, s. r. o.Kremnica · tržby 9 600 € (2025)
- OUTPOST, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BIOREZONANČNÁ PORADŇA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BIOREZONANČNÁ PORADŇA: Vysoká pri Morave
BIOREZONANČNÁ PORADŇA sídli na adrese Spojná 951/11, 900 66 Vysoká pri Morave, okres Malacky. V obci Vysoká pri Morave je 431 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.
Vysoká pri Morave: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
BIOREZONANČNÁ PORADŇA: IČO, sídlo a základné údaje
BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. (IČO 47983540) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoká pri Morave, okres Malacky. Dátum vzniku je 17. 1. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 3. 2025, po 10 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 4 350 € a výsledok hospodárenia +189 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 96040 |
| Vznik | 17. 1. 2015 |
| Zánik | 13. 3. 2025 |
| Skoršie názvy | BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. BIOREZONANČNÁ PORADŇA, s. r. o. v likvidácii |
| Obec | Vysoká pri Morave |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BIOREZONANČNÁ PORADŇA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BIOREZONANČNÁ PORADŇA
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vysoká pri Moravetypický nepokrytý dopyt 403 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vysoká pri Morave
Berto Trade s.r.o.Berto sk, s. r. o.A.X. Agroslavinvest s.r.o. v konkurzeBB TRADE s.r.o.Büttner - Schmitz, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoká pri Morave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Malacky
ZDRAVA s.r.o.BJ Estetik s. r. o.Ayurveda SK s.r.o.Barber Town s.r.o.jkaesthetic s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.