VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BioVerse Investments, s. r. o.

Košice - Juh · Technické testovanie a analýzy

2 250 €tržby 2015+1 770 €zisk 2015

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 250 €tržby 2015
+1 770 €zisk 2015
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -40 €
  2. 15 : tržby 2 250 €, výsledok hospodárenia 1 770 €
  3. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BioVerse Investments, s. r. o. (IČO 47977205), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 4. 12. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ BioVerse Investments

Podľa Registra právnických osôb koná za BioVerse Investments 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci BioVerse Investments

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BioVerse Investments
Podiely spoločníkov na vkladoch BioVerse Investments New Vision Biomedical, s.r.o. 85,0 %, PhDr. Michal Dieneš, CSc. 15,0 %. Spolu 5 000 €. New Vision Biomedical, s.r.o.: 4 250 €, 85,0 %PhDr. Michal Dieneš, CSc.: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • New Vision Biomedical, s.r.o.85,0 %
  • PhDr. Michal Dieneš, CSc.15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
New Vision Biomedical, s.r.o.od 4. 12. 2014 4 250 €85,0 %
PhDr. Michal Dieneš, CSc.od 4. 12. 2014 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BioVerse Investments

Za rok 2015 má BioVerse Investments v závierke tržby 2 250 €, a výsledok hospodárenia +1 770 €.

Tržby 20152 250 €
Výsledok hospodárenia 20151 770 €zisk
Majetok (aktíva) 20187 250 €
Vlastné imanie 20185 770 €
Záväzky 20181 480 €20,4 % majetku
Zisková marža 2015+78,7 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov770 €2014 až 2018

Výkaz ziskov a strát BioVerse Investments

Súvaha BioVerse Investments

Všetky čísla zo závierok BioVerse Investments (5 rokov)
Čísla zo závierok BioVerse Investments po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018—0 €7 250 €5 770 €1 480 €——
2017—−480 €7 250 €5 770 €1 480 €——
2016—−480 €7 250 €6 250 €1 000 €——
20152 250 €1 770 €7 250 €6 730 €520 €2 250 €+78,7 %
2014—−40 €5 000 €4 960 €40 €——

Riziko: zaplatí BioVerse Investments?

Peniaze od štátu: BioVerse Investments

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BioVerse Investments

Dátum vzniku BioVerse Investments je 4. 12. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40317/V
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2024168564 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 000 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BioVerse Investments

  • zadávanie klinického skúšania liečiv,
  • skladovanie,
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

BioVerse Investments v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

BioVerse Investments je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 46 283 € (5 226 závierok), BioVerse Investments má 2 250 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 412 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BioVerse Investments 153. z 156.

V odvetví v okrese Košice IV412aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 226Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BioVerse Investments, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice IV ›

Sídlo BioVerse Investments: Košice - Juh

BioVerse Investments sídli na adrese Panelová 534/11, 040 01 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 648aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 297aktívnych
V tom istom odvetví412okres Košice IV
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

BioVerse Investments: IČO, sídlo a základné údaje

BioVerse Investments, s. r. o. (IČO 47977205) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 4. 12. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Roman Oros. Za rok 2015 sú v závierke tržby 2 250 € a výsledok hospodárenia +1 770 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTechnické testovanie a analýzy (SK NACE 7120)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 12. 2014
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) BioVerse Investments, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 2 250 €, typická firma odvetvia 46 283 € (medián z 5 226 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy BioVerse Investments

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BioVerse Investments

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BioVerse Investments

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 75 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Košice IV

EKO-TERM SERVIS s.r.o.VIALAB SK s.r.o.EDU.CO spol. s r.o.EKOLAB s.r.o.SCO - DELTA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk