VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEULA s.r.o.

Virt · Oprava a údržba motorových vozidiel

42 156 €tržby 2025 ▲ 57 %+5 332 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

42 156 €tržby 2025 ▲ 57 %
+5 332 €zisk 2025
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -701 €
  2. 15 : tržby 16 799 €, výsledok hospodárenia -746 €
  3. 16 : tržby 12 032 €, výsledok hospodárenia -3 083 €
  4. 17 : tržby 22 406 €, výsledok hospodárenia 4 674 €
  5. 18 : tržby 18 396 €, výsledok hospodárenia -1 012 €
  6. 19 : tržby 30 182 €, výsledok hospodárenia 876 €
  7. 20 : tržby 4 212 €, výsledok hospodárenia -6 648 €
  8. 21 : tržby 27 891 €, výsledok hospodárenia 10 474 €
  9. 22 : tržby 35 081 €, výsledok hospodárenia 7 633 €
  10. 23 : tržby 38 669 €, výsledok hospodárenia 7 186 €
  11. 24 : tržby 26 911 €, výsledok hospodárenia 654 €
  12. 25 : tržby 42 156 €, výsledok hospodárenia 5 332 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEULA s.r.o. (IČO 47972432) mala v roku 2025 tržby 42 156 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BEULA

BEULA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 103 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ BEULA

Podľa Registra právnických osôb koná za BEULA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník BEULA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BEULA
Podiely spoločníkov na vkladoch BEULA Marek Szitás 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marek Szitás: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marek Szitás100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marek Szitásod 17. 5. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BEULA

Za rok 2025 má BEULA v závierke tržby 42 156 €, o 56,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 332 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 42 156 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 002 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202542 tis. €▲ +56,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 332 €zisk
Majetok (aktíva) 202532 tis. €
Vlastné imanie 202530 tis. €
Záväzky 20252 622 €8,1 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+12,6 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 12 rokov25 tis. €2014 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 002 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BEULA

Súvaha BEULA

Všetky čísla zo závierok BEULA (12 rokov)
Čísla zo závierok BEULA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202542 156 €5 332 €32 262 €29 640 €2 622 €20 133 €+12,6 %
202426 911 €654 €26 047 €24 308 €1 739 €14 077 €+2,4 %
202338 669 €7 186 €30 162 €23 654 €6 508 €19 097 €+18,6 %
202235 081 €7 633 €22 492 €16 468 €6 024 €15 338 €+21,8 %
202127 891 €10 474 €14 247 €8 834 €5 413 €14 652 €+37,6 %
20204 212 €−6 648 €2 982 €−1 640 €4 622 €−2 697 €−157,8 %
201930 182 €876 €18 855 €5 008 €13 847 €6 079 €+2,9 %
201818 396 €−1 012 €14 494 €4 131 €10 363 €4 219 €−5,5 %
201722 406 €4 674 €12 160 €5 144 €7 016 €12 073 €+20,9 %
201612 032 €−3 083 €6 783 €470 €6 313 €3 088 €−25,6 %
201516 799 €−746 €4 873 €3 553 €1 320 €5 417 €−4,4 %
2014—−701 €6 299 €4 299 €2 000 €−700 €—

Riziko: zaplatí BEULA?

Peniaze od štátu: BEULA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BEULA

Dátum vzniku BEULA je 22. 11. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48247/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 6 299 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2024161161 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový spoločník: Marek SzitásSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 42 156 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BEULA

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poľnohospodárska rastlinná výroba
  • Poľnohospodárska živočíšna výroba
  • Poľnohospodárska prvovýroba
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Poskytovanie služieb v rybárstve
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

BEULA v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

BEULA je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 000 € (4 088 závierok), BEULA má 42 156 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 277 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEULA 65. z 109.

V odvetví v okrese Komárno277aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 088Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEULA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Komárno ›

Sídlo BEULA: Virt

BEULA sídli na adrese 380, 946 38 Virt, okres Komárno. V obci Virt je 42 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.

Subjektov v obci Virt42aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 677aktívnych
V tom istom odvetví277okres Komárno

Virt: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

BEULA: IČO, sídlo a základné údaje

BEULA s.r.o. (IČO 47972432) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Virt, okres Komárno. Dátum vzniku je 22. 11. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Marek Szitás. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 156 € a výsledok hospodárenia +5 332 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 11. 2014
ObecVirt
OkresOkres Komárno
Vyrubená daň z príjmov1 002 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) BEULA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 156 €, typická firma odvetvia 62 000 € (medián z 4 088 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›

Sieť prepojení firmy BEULA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BEULA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BEULA

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
  • Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Virttypický nepokrytý dopyt 287 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Virt

M-tech & Automation s.r.o.IZONIL - Logistics s.r.o.HVIEZDA GROUP s.r.o.BOAT DIESEL s.r.o.KIRPOL s.r.o.Všetky firmy v obci Virt ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Komárno

Arriva Service s.r.o.EUROFIX, s. r. o.STEIGERWALD TRUCK s. r. o.VB Import s.r.o.A.T.A., s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk