ARECO s.r.o.
Zvolen
743 980 €tržby 2015+9 480 €zisk 2015zaniknutá 11. 2. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 2. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -590 €
- 15 : tržby 743 980 €, výsledok hospodárenia 9 480 €
ARECO s.r.o. (IČO 47958987), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 13. 11. 2014 do 11. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ARECO
osobné náklady v roku 2015 boli 274 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 74 % 203 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 71 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci ARECO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ARECO
Za rok 2015 má ARECO v závierke tržby 743 980 €, a výsledok hospodárenia +9 480 €.
Výkaz ziskov a strát ARECO
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 8 890 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 9 480 € |
| 2014 | −590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ARECO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 263 208 €, vlastné imanie 14 730 € a záväzky 248 478 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 263 208 € | 14 730 € | 248 478 € |
| 2014 | 310 € | −590 € | 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ARECO (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 743 980 € | 9 480 € | 263 208 € | 14 730 € | 248 478 € | 14 249 € | +1,3 % |
| 2014 | — | −590 € | 310 € | −590 € | 900 € | −590 € | — |
Riziko: zaplatí ARECO?
Peniaze od štátu: ARECO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ARECO
Dátum vzniku ARECO je 13. 11. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27442/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 310 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 743 980 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ARECO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
ARECO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 439 € (8 947 závierok), ARECO má 743 980 €, čo je 22-násobok mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARECO 9. z 113.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 460 €, polovica do 33 439 €, tri štvrtiny do 101 385 €; 10 % firiem má viac než 378 028 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 726 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 460 € |
| medián | 33 439 € |
| horný kvartil | 101 385 € |
| 10 % firiem má viac než | 378 028 € |
| ARECO | 743 980 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| ARECO | 743 980 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 48 433 € |
| medián kraja | 30 099 € |
| medián Slovenska | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KM Management, spol. s r.o.Nitra · tržby 1 694 931 € (2025)
- A.I.I. Slovensko s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 694 302 € (2025)
- DaneTax MINI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 693 669 € (2025)
- TACCONE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 686 034 € (2013)
- Naše Farmy, a. s.Poprad · tržby 1 681 501 € (2025)
- ARATEN s.r.o.Komárno · tržby 1 678 718 € (2019)
- KARAT Software s. r. o.Nitra · tržby 1 674 866 € (2025)
- Euro Dotácie, a. s.Žilina · tržby 1 671 580 € (2025)
- Black Swan Investment Fund 1, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 1 668 627 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARECO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ARECO: Zvolen
ARECO sídli na adrese Dukelských hrdinov 138/28, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 280.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
ARECO: IČO, sídlo a základné údaje
ARECO s.r.o. (IČO 47958987) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 13. 11. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 2. 2017, po 2 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 743 980 € a výsledok hospodárenia +9 480 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 13. 11. 2014 |
| Zánik | 11. 2. 2017 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ARECO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARECO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ARECO
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Zvolen
AGROTECHNIKA, s. r. o.BEGBIE, s.r.o.TEKMA SLOVENSKO s.r.o.JAST Servis s.r.o.BPS Kaloša s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.