MAXA FINANCE s.r.o.
Prievidza · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 000 €tržby 2025 ▼ 55 %+562 €zisk 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -172 €
- 15 : tržby 670 €, výsledok hospodárenia 162 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -712 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 588 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -329 €
- 19 : tržby 10 402 €, výsledok hospodárenia -15 125 €
- 20 : tržby 7 777 €, výsledok hospodárenia -2 780 €
- 21 : tržby 104 €, výsledok hospodárenia -732 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -113 €
- 24 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 2 104 €
- 25 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 562 €
MAXA FINANCE s.r.o. (IČO 47952512) mala v roku 2025 tržby 1 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MAXA FINANCE
V roku 2025 mala MAXA FINANCE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 194 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2020 | — | 194 € | — |
| 2019 | — | 1 690 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2020 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ MAXA FINANCE
Podľa Registra právnických osôb koná za MAXA FINANCE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník MAXA FINANCE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Peter Darmo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Peter Darmood 6. 11. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MAXA FINANCE
Za rok 2025 má MAXA FINANCE v závierke tržby 1 000 €, o 54,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +562 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 10 402 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MAXA FINANCE
Najvyššie tržby: rok 2019, 10 402 €. Najnižšie: rok 2021, 104 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 000 € |
| 2024 | 2 200 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 104 € |
| 2020 | 7 777 € |
| 2019 | 10 402 € |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 670 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 8 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −16 697 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 562 € |
| 2024 | 2 104 € |
| 2023 | −113 € |
| 2022 | −150 € |
| 2021 | −732 € |
| 2020 | −2 780 € |
| 2019 | −15 125 € |
| 2018 | −329 € |
| 2017 | 588 € |
| 2016 | −712 € |
| 2015 | 162 € |
| 2014 | −172 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAXA FINANCE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +56,2 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAXA FINANCE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +56,2 % | +10,2 % |
| 2024 | +95,6 % | +6,5 % |
| 2023 | — | +4,8 % |
| 2022 | — | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | −35,7 % | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | — | +4,3 % |
| 2017 | — | +5,7 % |
| 2016 | — | +5,6 % |
| 2015 | +24,2 % | +4,9 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2020 (−25,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −54,5 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | −98,7 % |
| 2020 | −25,2 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAXA FINANCE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 547 €, vlastné imanie −12 037 € a záväzky 12 584 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 547 € | −12 037 € | 12 584 € |
| 2024 | 46 € | −12 259 € | 12 305 € |
| 2023 | 352 € | −14 363 € | 14 715 € |
| 2022 | 345 € | −14 250 € | 14 595 € |
| 2021 | 355 € | −14 100 € | 14 455 € |
| 2020 | 898 € | −13 368 € | 14 266 € |
| 2019 | 965 € | −10 588 € | 11 553 € |
| 2018 | 4 771 € | 4 537 € | 234 € |
| 2017 | 5 598 € | 4 866 € | 732 € |
| 2016 | 4 808 € | 4 278 € | 530 € |
| 2015 | 5 520 € | 4 990 € | 530 € |
| 2014 | 4 878 € | 4 878 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAXA FINANCE (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 000 € | 562 € | 547 € | −12 037 € | 12 584 € | 1 000 € | +56,2 % |
| 2024 | 2 200 € | 2 104 € | 46 € | −12 259 € | 12 305 € | 2 200 € | +95,6 % |
| 2023 | — | −113 € | 352 € | −14 363 € | 14 715 € | — | — |
| 2022 | — | −150 € | 345 € | −14 250 € | 14 595 € | — | — |
| 2021 | 104 € | −732 € | 355 € | −14 100 € | 14 455 € | −635 € | −703,8 % |
| 2020 | 7 777 € | −2 780 € | 898 € | −13 368 € | 14 266 € | −2 622 € | −35,7 % |
| 2019 | 10 402 € | −15 125 € | 965 € | −10 588 € | 11 553 € | −13 341 € | −145,4 % |
| 2018 | — | −329 € | 4 771 € | 4 537 € | 234 € | −234 € | — |
| 2017 | — | 588 € | 5 598 € | 4 866 € | 732 € | 2 100 € | — |
| 2016 | — | −712 € | 4 808 € | 4 278 € | 530 € | −152 € | — |
| 2015 | 670 € | 162 € | 5 520 € | 4 990 € | 530 € | 669 € | +24,2 % |
| 2014 | — | −172 € | 4 878 € | 4 878 € | — | −165 € | — |
Riziko: zaplatí MAXA FINANCE?
Peniaze od štátu: MAXA FINANCE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MAXA FINANCE
Dátum vzniku MAXA FINANCE je 6. 11. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31002/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 878 €
- Nový spoločník: Ing. Peter DarmoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 1 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MAXA FINANCE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
MAXA FINANCE v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
MAXA FINANCE je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), MAXA FINANCE má 1 000 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAXA FINANCE 129. z 131.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| MAXA FINANCE | 1 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MAXA FINANCE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MAXA FINANCE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAXA FINANCE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 000 € | 46 749 € |
| 2024 | 2 200 € | 42 193 € |
| 2023 | — | 41 565 € |
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | 104 € | 38 055 € |
| 2020 | 7 777 € | 36 000 € |
| 2019 | 10 402 € | 38 640 € |
| 2018 | — | 37 063 € |
| 2017 | — | 36 071 € |
| 2016 | — | 34 200 € |
| 2015 | 670 € | 33 470 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MAXA FINANCE | 1 000 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 42 079 € |
| medián kraja | 43 852 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LOYDS s.r.o.Sliač · tržby 2 382 € (2025)
- JAMES - HOLLÁ, s.r.o.Trenčianska Teplá · tržby 2 380 € (2025)
- AMVIS s.r.o.Trenčín · tržby 2 376 € (2025)
- ADZ Spekta, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 376 € (2025)
- Chinadaituina s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 2 349 € (2025)
- LAGROS s. r. o.Socovce · tržby 2 345 € (2025)
- LUKAS HOLDING s.r.o.Štúrovo · tržby 2 340 € (2025)
- KRANITY, s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 2 340 € (2025)
- Takeshi s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 340 € (2017)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAXA FINANCE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MAXA FINANCE: Prievidza
MAXA FINANCE sídli na adrese V. Clementisa 41/3, 971 01 Prievidza, okres Prievidza. V obci Prievidza je 6 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 827.
Prievidza: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
MAXA FINANCE: IČO, sídlo a základné údaje
MAXA FINANCE s.r.o. (IČO 47952512) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, okres Prievidza. Dátum vzniku je 6. 11. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ing. Peter Darmo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 000 € a výsledok hospodárenia +562 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 11. 2014 |
| Obec | Prievidza |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) MAXA FINANCE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 000 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy MAXA FINANCE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MAXA FINANCE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAXA FINANCE
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Prievidzatypický nepokrytý dopyt 2,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 095 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava627 zmlúv za 3 roky · 6 121 562 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR207 zmlúv za 3 roky · 9 066 578 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MAXA REALITY s. r. o.MAXA REALITY PLUS s.r.o.KALDA s. r. o.MAXA REALITY BB s. r. o.MAXA REALITY MT s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Prievidza
Nestlé Slovensko s.r.o.COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvoGeWiS Slovakia s. r. o.Scheuch s.r.o.DOBROTA, a.s.Všetky firmy v obci Prievidza ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Prievidza
EIH, s. r. o.HERBAE OK s.r.o.P O P SECURITY s.r.o.BCR Invest, s. r. o.H.R.OMADA spol. s r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.