ersor s.r.o.
Brezno · Výroba ostatného textilu i. n.
276 468 €tržby 2025 ▼ 16 %+16 931 €zisk 2025aktívna 11 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 769 €, výsledok hospodárenia -604 €
- 15 : tržby 42 228 €, výsledok hospodárenia 2 230 €
- 16 : tržby 42 228 €, výsledok hospodárenia 2 230 €
- 17 : tržby 106 996 €, výsledok hospodárenia 30 333 €
- 18 : tržby 129 152 €, výsledok hospodárenia 12 819 €
- 19 : tržby 164 085 €, výsledok hospodárenia -17 319 €
- 20 : tržby 126 047 €, výsledok hospodárenia -8 859 €
- 21 : tržby 165 026 €, výsledok hospodárenia 12 982 €
- 22 : tržby 272 432 €, výsledok hospodárenia 18 996 €
- 23 : tržby 302 106 €, výsledok hospodárenia 38 997 €
- 24 : tržby 327 936 €, výsledok hospodárenia 37 378 €
- 25 : tržby 276 468 €, výsledok hospodárenia 16 931 €
ersor s.r.o. (IČO 47943858) mala v roku 2025 tržby 276 468 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ersor
ersor má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 23 839 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 23 839 € | — |
| 2024 | — | 11 537 € | — |
| 2023 | — | 5 662 € | — |
| 2022 | — | 36 567 € | — |
| 2021 | — | 1 599 € | — |
| 2020 | — | 11 948 € | — |
| 2019 | — | 6 568 € | — |
| 2018 | — | 18 036 € | — |
| 2017 | — | 6 037 € | — |
| 2016 | — | 312 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ersor
Podľa Registra právnických osôb koná za ersor 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník ersor
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ersor
Za rok 2025 má ersor v závierke tržby 276 468 €, o 15,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 931 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 327 936 €.
Výkaz ziskov a strát ersor
Najvyššie tržby: rok 2024, 327 936 €. Najnižšie: rok 2014, 769 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 276 468 € |
| 2024 | 327 936 € |
| 2023 | 302 106 € |
| 2022 | 272 432 € |
| 2021 | 165 026 € |
| 2020 | 126 047 € |
| 2019 | 164 085 € |
| 2018 | 129 152 € |
| 2017 | 106 996 € |
| 2016 | 42 228 € |
| 2015 | 42 228 € |
| 2014 | 769 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 146 114 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 931 € |
| 2024 | 37 378 € |
| 2023 | 38 997 € |
| 2022 | 18 996 € |
| 2021 | 12 982 € |
| 2020 | −8 859 € |
| 2019 | −17 319 € |
| 2018 | 12 819 € |
| 2017 | 30 333 € |
| 2016 | 2 230 € |
| 2015 | 2 230 € |
| 2014 | −604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ersor
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,1 %, medián odvetvia +3,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ersor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,1 % | +3,6 % |
| 2024 | +11,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +12,9 % | +1,2 % |
| 2022 | +7,0 % | +0,9 % |
| 2021 | +7,9 % | +1,5 % |
| 2020 | −7,0 % | +1,5 % |
| 2019 | −10,6 % | +1,3 % |
| 2018 | +9,9 % | +1,9 % |
| 2017 | +28,3 % | +2,2 % |
| 2016 | +5,3 % | +2,1 % |
| 2015 | +5,3 % | +2,5 % |
| 2014 | −78,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2017 (+153,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −15,7 % |
| 2024 | +8,5 % |
| 2023 | +10,9 % |
| 2022 | +65,1 % |
| 2021 | +30,9 % |
| 2020 | −23,2 % |
| 2019 | +27,0 % |
| 2018 | +20,7 % |
| 2017 | +153,4 % |
| 2016 | 0,0 % |
| 2015 | +5 391,3 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ersor
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 169 631 €, vlastné imanie 127 424 € a záväzky 42 207 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 169 631 € | 127 424 € | 42 207 € |
| 2024 | 173 400 € | 120 493 € | 52 907 € |
| 2023 | 141 234 € | 83 115 € | 58 119 € |
| 2022 | 98 447 € | 44 118 € | 54 329 € |
| 2021 | 72 358 € | 25 122 € | 47 236 € |
| 2020 | 69 999 € | 12 140 € | 57 859 € |
| 2019 | 80 310 € | 19 884 € | 60 426 € |
| 2018 | 73 026 € | 36 815 € | 36 211 € |
| 2017 | 47 056 € | 23 996 € | 23 060 € |
| 2016 | 18 943 € | 6 626 € | 12 317 € |
| 2015 | 18 943 € | 6 626 € | 12 317 € |
| 2014 | 4 396 € | 4 396 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ersor (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 276 468 € | 16 931 € | 169 631 € | 127 424 € | 42 207 € | 74 844 € | +6,1 % |
| 2024 | 327 936 € | 37 378 € | 173 400 € | 120 493 € | 52 907 € | 86 361 € | +11,4 % |
| 2023 | 302 106 € | 38 997 € | 141 234 € | 83 115 € | 58 119 € | 77 408 € | +12,9 % |
| 2022 | 272 432 € | 18 996 € | 98 447 € | 44 118 € | 54 329 € | 72 302 € | +7,0 % |
| 2021 | 165 026 € | 12 982 € | 72 358 € | 25 122 € | 47 236 € | 30 939 € | +7,9 % |
| 2020 | 126 047 € | −8 859 € | 69 999 € | 12 140 € | 57 859 € | 18 064 € | −7,0 % |
| 2019 | 164 085 € | −17 319 € | 80 310 € | 19 884 € | 60 426 € | 1 872 € | −10,6 % |
| 2018 | 129 152 € | 12 819 € | 73 026 € | 36 815 € | 36 211 € | 33 240 € | +9,9 % |
| 2017 | 106 996 € | 30 333 € | 47 056 € | 23 996 € | 23 060 € | 22 € | +28,3 % |
| 2016 | 42 228 € | 2 230 € | 18 943 € | 6 626 € | 12 317 € | 4 001 € | +5,3 % |
| 2015 | 42 228 € | 2 230 € | 18 943 € | 6 626 € | 12 317 € | 4 001 € | +5,3 % |
| 2014 | 769 € | −604 € | 4 396 € | 4 396 € | — | −597 € | −78,5 % |
Riziko: zaplatí ersor?
ersor a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom ersor v objeme 20 316 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno: 12 998 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 7 355 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 7 319 € |
| 2024 | 2 | 7 355 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2017 | 1 | 5 643 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ersor
Dátum vzniku ersor je 24. 10. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27364/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024147312
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 769 € · majetok 4 396 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno, hodnota zmluvy 5 643 €. Firma vznikla 24. 10. 2014.
- Nový spoločník: Radoslav HubertSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 276 468 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ersor
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Skladovanie
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
ersor v odvetví výroba textilu
ersor je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť výroba ostatného textilu i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 880 € (744 závierok), ersor má 276 468 €, čo je 7,5-násobok mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ersor 2. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 087 €, polovica do 36 880 €, tri štvrtiny do 158 043 €; 10 % firiem má viac než 635 759 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 240 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 087 € |
| medián | 36 880 € |
| horný kvartil | 158 043 € |
| 10 % firiem má viac než | 635 759 € |
| ersor | 276 468 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ersor
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ersor s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ersor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 276 468 € | 36 880 € |
| 2024 | 327 936 € | 38 785 € |
| 2023 | 302 106 € | 39 225 € |
| 2022 | 272 432 € | 35 078 € |
| 2021 | 165 026 € | 36 378 € |
| 2020 | 126 047 € | 37 372 € |
| 2019 | 164 085 € | 43 251 € |
| 2018 | 129 152 € | 43 678 € |
| 2017 | 106 996 € | 43 666 € |
| 2016 | 42 228 € | 41 603 € |
| 2015 | 42 228 € | 53 270 € |
| 2014 | 769 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ersor | 276 468 € |
|---|---|
| medián kraja | 58 282 € |
| medián Slovenska | 36 880 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ORAVA MOUNTAIN RESORT EU, s. r. o.Rabča · tržby 636 100 € (2025)
- SUBLIPRINT s.r.o.Trenčianske Bohuslavice · tržby 634 962 € (2025)
- LoveStory, s. r. o.Prešov · tržby 611 171 € (2025)
- TERMOP s.r.o.Bardejov · tržby 580 422 € (2025)
- RipNShip s. r. o.Veľké Úľany · tržby 578 884 € (2025)
- MAKYDA s.r.o.Trenčianske Mitice · tržby 575 346 € (2025)
- MV Art s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 566 005 € (2025)
- labaorthic s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 554 602 € (2025)
- MIGRO Slovakia, s.r.o.Nové Zámky · tržby 551 590 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ersor, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ersor: Brezno
ersor sídli na adrese Máj. povst. česk. ľudu 2175/50, 977 03 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 084 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 985. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
ersor: IČO, sídlo a základné údaje
ersor s.r.o. (IČO 47943858) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 24. 10. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Radoslav Hubert. Za rok 2025 sú v závierke tržby 276 468 € a výsledok hospodárenia +16 931 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatného textilu i. n. (SK NACE 1399) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 10. 2014 |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) ersor s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 276 468 €, typická firma odvetvia 36 880 €, čo je 7,5-násobok mediánu (medián z 744 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›
Sieť prepojení firmy ersor
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ersor
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ersor
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy9zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
- Výhry konkurentov43firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 900 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen136 zmlúv za 3 roky · 1 475 529 € · naposledy 9. 9. 2026Ministerstvo obrany SR32 zmlúv za 3 roky · 86 515 € · naposledy 14. 9. 2026Mesto Kysucké Nové Mesto28 zmlúv za 3 roky · 5 706 € · naposledy 1. 8. 2026 Všetkých 66 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.99) v okrese Brezno
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.