VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

D&H fin s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

20 156 €tržby 2025 ▼ 42 %+5 499 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 156 €tržby 2025 ▼ 42 %
+5 499 €zisk 2025
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -943 €
  2. 15 : tržby 36 813 €, výsledok hospodárenia 334 €
  3. 16 : tržby 32 897 €, výsledok hospodárenia -349 €
  4. 17 : tržby 18 734 €, výsledok hospodárenia 7 €
  5. 18 : tržby 23 489 €, výsledok hospodárenia 1 646 €
  6. 19 : tržby 13 964 €, výsledok hospodárenia -3 907 €
  7. 20 : tržby 17 651 €, výsledok hospodárenia -1 775 €
  8. 21 : tržby 24 185 €, výsledok hospodárenia 5 124 €
  9. 22 : tržby 21 188 €, výsledok hospodárenia 6 796 €
  10. 23 : tržby 13 440 €, výsledok hospodárenia 1 713 €
  11. 24 : tržby 35 014 €, výsledok hospodárenia 19 086 €
  12. 25 : tržby 20 156 €, výsledok hospodárenia 5 499 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

D&H fin s. r. o. (IČO 47930233) mala v roku 2025 tržby 20 156 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci D&H fin

D&H fin má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 729 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ D&H fin

Podľa Registra právnických osôb koná za D&H fin 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník D&H fin

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch D&H fin
Podiely spoločníkov na vkladoch D&H fin Ing. Slávka Daňková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Slávka Daňková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Slávka Daňková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Slávka Daňkováod 9. 10. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok D&H fin

Za rok 2025 má D&H fin v závierke tržby 20 156 €, o 42,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 499 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 36 813 €.

Tržby 202520 tis. €▼ −42,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 499 €zisk
Majetok (aktíva) 202549 tis. €
Vlastné imanie 202538 tis. €
Záväzky 202510 tis. €21,4 % majetku
Pridaná hodnota 202510 tis. €
Zisková marža 2025+27,3 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 12 rokov33 tis. €2014 až 2025

Výkaz ziskov a strát D&H fin

Súvaha D&H fin

Všetky čísla zo závierok D&H fin (12 rokov)
Čísla zo závierok D&H fin po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 156 €5 499 €48 668 €38 232 €10 436 €10 233 €+27,3 %
202435 014 €19 086 €49 710 €32 733 €16 977 €27 096 €+54,5 %
202313 440 €1 713 €30 328 €13 646 €16 682 €6 375 €+12,7 %
202221 188 €6 796 €32 805 €11 934 €20 871 €11 046 €+32,1 %
202124 185 €5 124 €13 253 €5 138 €8 115 €14 244 €+21,2 %
202017 651 €−1 775 €11 007 €13 €10 994 €6 232 €−10,1 %
201913 964 €−3 907 €17 274 €1 788 €15 486 €4 531 €−28,0 %
201823 489 €1 646 €23 102 €5 695 €17 407 €10 992 €+7,0 %
201718 734 €7 €6 394 €4 049 €2 345 €6 382 €0,0 %
201632 897 €−349 €11 699 €4 042 €7 657 €5 562 €−1,1 %
201536 813 €334 €6 565 €4 391 €2 174 €488 €+0,9 %
2014—−943 €4 441 €4 057 €384 €−677 €—

Riziko: zaplatí D&H fin?

Peniaze od štátu: D&H fin

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy D&H fin

Dátum vzniku D&H fin je 9. 10. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100744/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 441 €
  3. Nový spoločník: Ing. Slávka DaňkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 20 156 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti D&H fin

  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia a zaistenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

D&H fin v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

D&H fin je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), D&H fin má 20 156 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je D&H fin 817. z 1 117.

V odvetví v okrese Bratislava V2 341aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb D&H fin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo D&H fin: Bratislava - Petržalka

D&H fin sídli na adrese Topoľčianska 12, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví2 341okres Bratislava V
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

D&H fin: IČO, sídlo a základné údaje

D&H fin s. r. o. (IČO 47930233) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 9. 10. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Slávka Daňková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 156 € a výsledok hospodárenia +5 499 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 10. 2014
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) D&H fin s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 156 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy D&H fin

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu D&H fin

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu D&H fin

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V

Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk