Falernum, s.r.o.
Nitra · Činnosti reklamných agentúr
10 695 €tržby 2025 ▼ 17 %+8 371 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 093 €
- 15 : tržby 2 632 €, výsledok hospodárenia -4 376 €
- 16 : tržby 10 573 €, výsledok hospodárenia -4 466 €
- 17 : tržby 28 922 €, výsledok hospodárenia 9 435 €
- 18 : tržby 38 590 €, výsledok hospodárenia 9 255 €
- 19 : tržby 13 028 €, výsledok hospodárenia -11 452 €
- 20 : tržby 3 930 €, výsledok hospodárenia -885 €
- 21 : tržby 4 427 €, výsledok hospodárenia 2 425 €
- 22 : tržby 10 698 €, výsledok hospodárenia 4 986 €
- 23 : tržby 12 251 €, výsledok hospodárenia 3 761 €
- 24 : tržby 12 940 €, výsledok hospodárenia -398 €
- 25 : tržby 10 695 €, výsledok hospodárenia 8 371 €
Falernum, s.r.o. (IČO 47929367) mala v roku 2025 tržby 10 695 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Falernum
V roku 2025 mala Falernum priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia Falernum
Podľa Registra právnických osôb konajú za Falernum 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Falernum
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- dFlex Nitra, spol. s r.o.50,0 %
- Tibor Vittek50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| dFlex Nitra, spol. s r.o.od 11. 10. 2014 | 2 500 € | 50,0 % |
| Tibor Vittekod 11. 10. 2014 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Falernum
Za rok 2025 má Falernum v závierke tržby 10 695 €, o 17,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 371 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 38 590 €.
Výkaz ziskov a strát Falernum
Najvyššie tržby: rok 2018, 38 590 €. Najnižšie: rok 2015, 2 632 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 695 € |
| 2024 | 12 940 € |
| 2023 | 12 251 € |
| 2022 | 10 698 € |
| 2021 | 4 427 € |
| 2020 | 3 930 € |
| 2019 | 13 028 € |
| 2018 | 38 590 € |
| 2017 | 28 922 € |
| 2016 | 10 573 € |
| 2015 | 2 632 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 15 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 371 € |
| 2024 | −398 € |
| 2023 | 3 761 € |
| 2022 | 4 986 € |
| 2021 | 2 425 € |
| 2020 | −885 € |
| 2019 | −11 452 € |
| 2018 | 9 255 € |
| 2017 | 9 435 € |
| 2016 | −4 466 € |
| 2015 | −4 376 € |
| 2014 | −1 093 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Falernum
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +78,3 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Falernum | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +78,3 % | +6,8 % |
| 2024 | −3,1 % | +4,5 % |
| 2023 | +30,7 % | +2,9 % |
| 2022 | +46,6 % | +3,0 % |
| 2021 | +54,8 % | +3,0 % |
| 2020 | −22,5 % | +2,5 % |
| 2019 | −87,9 % | +2,1 % |
| 2018 | +24,0 % | +2,6 % |
| 2017 | +32,6 % | +3,7 % |
| 2016 | −42,2 % | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,8 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+301,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,3 % |
| 2024 | +5,6 % |
| 2023 | +14,5 % |
| 2022 | +141,7 % |
| 2021 | +12,6 % |
| 2020 | −69,8 % |
| 2019 | −66,2 % |
| 2018 | +33,4 % |
| 2017 | +173,5 % |
| 2016 | +301,7 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Falernum
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 093 €, vlastné imanie 11 469 € a záväzky 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 093 € | 11 469 € | 624 € |
| 2024 | 3 488 € | 3 097 € | 391 € |
| 2023 | 7 649 € | 7 256 € | 393 € |
| 2022 | 8 872 € | 8 481 € | 391 € |
| 2021 | 3 811 € | 3 495 € | 316 € |
| 2020 | 1 307 € | 1 070 € | 237 € |
| 2019 | 2 845 € | 1 955 € | 890 € |
| 2018 | 16 608 € | 13 407 € | 3 201 € |
| 2017 | 6 573 € | 4 499 € | 2 074 € |
| 2016 | 208 € | −4 935 € | 5 143 € |
| 2015 | 1 241 € | −469 € | 1 710 € |
| 2014 | 4 297 € | 3 907 € | 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Falernum (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 695 € | 8 371 € | 12 093 € | 11 469 € | 624 € | 9 055 € | +78,3 % |
| 2024 | 12 940 € | −398 € | 3 488 € | 3 097 € | 391 € | 38 € | −3,1 % |
| 2023 | 12 251 € | 3 761 € | 7 649 € | 7 256 € | 393 € | 4 047 € | +30,7 % |
| 2022 | 10 698 € | 4 986 € | 8 872 € | 8 481 € | 391 € | 5 395 € | +46,6 % |
| 2021 | 4 427 € | 2 425 € | 3 811 € | 3 495 € | 316 € | 2 491 € | +54,8 % |
| 2020 | 3 930 € | −885 € | 1 307 € | 1 070 € | 237 € | −817 € | −22,5 % |
| 2019 | 13 028 € | −11 452 € | 2 845 € | 1 955 € | 890 € | −11 164 € | −87,9 % |
| 2018 | 38 590 € | 9 255 € | 16 608 € | 13 407 € | 3 201 € | 11 066 € | +24,0 % |
| 2017 | 28 922 € | 9 435 € | 6 573 € | 4 499 € | 2 074 € | 9 650 € | +32,6 % |
| 2016 | 10 573 € | −4 466 € | 208 € | −4 935 € | 5 143 € | −4 125 € | −42,2 % |
| 2015 | 2 632 € | −4 376 € | 1 241 € | −469 € | 1 710 € | −192 € | −166,3 % |
| 2014 | — | −1 093 € | 4 297 € | 3 907 € | 390 € | −503 € | — |
Riziko: zaplatí Falernum?
Peniaze od štátu: Falernum
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Falernum
Dátum vzniku Falernum je 11. 10. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37915/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 297 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2024145024 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: dFlex Nitra, spol. s r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 10 695 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Falernum
- Vydavateľská činnosť
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Falernum v odvetví reklama a prieskum trhu
Falernum je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), Falernum má 10 695 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 793 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Falernum 219. z 267.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 819 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 671 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 395 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 819 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 671 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| Falernum | 10 695 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Falernum
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Falernum s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Falernum | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 695 € | 46 176 € |
| 2024 | 12 940 € | 44 807 € |
| 2023 | 12 251 € | 43 497 € |
| 2022 | 10 698 € | 42 000 € |
| 2021 | 4 427 € | 38 425 € |
| 2020 | 3 930 € | 35 958 € |
| 2019 | 13 028 € | 38 843 € |
| 2018 | 38 590 € | 40 000 € |
| 2017 | 28 922 € | 38 067 € |
| 2016 | 10 573 € | 37 500 € |
| 2015 | 2 632 € | 36 433 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Falernum | 10 695 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 46 000 € |
| medián kraja | 47 392 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NAFLEX s. r. o.Topoľčany · tržby 25 649 € (2025)
- MD Cor s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 25 640 € (2025)
- mardo-ski s. r. o.Budimír · tržby 25 624 € (2025)
- ALLWA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 25 622 € (2025)
- PICTUS s.r.o.Trnava · tržby 25 616 € (2025)
- bam.sk s. r. o.Budimír · tržby 25 606 € (2025)
- MKI Business s. r. o.Trenčín · tržby 25 605 € (2025)
- friendly media s. r. o.Hozelec · tržby 25 601 € (2025)
- Bratislava Consulting Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 25 599 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Falernum, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Falernum: Nitra
Falernum sídli na adrese Novozámocká 670/104, 949 05 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Falernum: IČO, sídlo a základné údaje
Falernum, s.r.o. (IČO 47929367) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 11. 10. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. Vladimír Hučko a Tibor Vittek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 695 € a výsledok hospodárenia +8 371 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 10. 2014 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Falernum, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 695 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Falernum
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Falernum
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Falernum
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 446 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
dFlex Nitra spol. s r.o.Športový klub Benni Nitra
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Nitra
Bernal s. r. o.KG-bau, s.r.o.ILENSIS s. r. o.TEDOM, s.r.o.Mplus Slovakia s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.