Eco lighting Co. s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
175 530 €tržby 2025 ▼ 55 %+2 120 €zisk 2025aktívna 11 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -744 €
- 15 : tržby 49 621 €, výsledok hospodárenia -6 581 €
- 16 : tržby 120 375 €, výsledok hospodárenia 23 903 €
- 17 : tržby 142 108 €, výsledok hospodárenia -1 529 €
- 18 : tržby 165 329 €, výsledok hospodárenia 26 724 €
- 19 : tržby 362 300 €, výsledok hospodárenia 162 426 €
- 20 : tržby 119 000 €, výsledok hospodárenia 147 161 €
- 21 : tržby 103 200 €, výsledok hospodárenia 81 366 €
- 22 : tržby 304 453 €, výsledok hospodárenia 163 315 €
- 23 : tržby 395 072 €, výsledok hospodárenia 163 228 €
- 24 : tržby 391 171 €, výsledok hospodárenia 197 631 €
- 25 : tržby 175 530 €, výsledok hospodárenia 2 120 €
Eco lighting Co. s.r.o. (IČO 47928981) mala v roku 2025 tržby 175 530 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Eco lighting Co.
Eco lighting Co. má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 15 078 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 15 078 € | — |
| 2024 | — | 29 205 € | — |
| 2023 | — | 50 441 € | — |
| 2022 | — | 45 791 € | — |
| 2021 | — | 49 987 € | — |
| 2020 | — | 44 911 € | — |
| 2019 | — | 18 172 € | — |
| 2018 | — | 12 250 € | — |
| 2017 | — | 7 486 € | — |
| 2016 | — | 5 523 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Eco lighting Co.
Podľa Registra právnických osôb koná za Eco lighting Co. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Eco lighting Co.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Eco lighting Co.
Za rok 2025 má Eco lighting Co. v závierke tržby 175 530 €, o 55,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 120 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 395 072 €.
Výkaz ziskov a strát Eco lighting Co.
Najvyššie tržby: rok 2023, 395 072 €. Najnižšie: rok 2015, 49 621 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 175 530 € |
| 2024 | 391 171 € |
| 2023 | 395 072 € |
| 2022 | 304 453 € |
| 2021 | 103 200 € |
| 2020 | 119 000 € |
| 2019 | 362 300 € |
| 2018 | 165 329 € |
| 2017 | 142 108 € |
| 2016 | 120 375 € |
| 2015 | 49 621 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 959 020 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 120 € |
| 2024 | 197 631 € |
| 2023 | 163 228 € |
| 2022 | 163 315 € |
| 2021 | 81 366 € |
| 2020 | 147 161 € |
| 2019 | 162 426 € |
| 2018 | 26 724 € |
| 2017 | −1 529 € |
| 2016 | 23 903 € |
| 2015 | −6 581 € |
| 2014 | −744 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Eco lighting Co.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Eco lighting Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,2 % | +2,4 % |
| 2024 | +50,5 % | +2,3 % |
| 2023 | +41,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +53,6 % | +2,1 % |
| 2021 | +78,8 % | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
| 2019 | +44,8 % | +1,5 % |
| 2018 | +16,2 % | +1,6 % |
| 2017 | −1,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +19,9 % | +2,0 % |
| 2015 | −13,3 % | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2022 (+195,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −55,1 % |
| 2024 | −1,0 % |
| 2023 | +29,8 % |
| 2022 | +195,0 % |
| 2021 | −13,3 % |
| 2020 | −67,2 % |
| 2019 | +119,1 % |
| 2018 | +16,3 % |
| 2017 | +18,1 % |
| 2016 | +142,6 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Eco lighting Co.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 657 758 €, vlastné imanie 642 612 € a záväzky 15 146 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 657 758 € | 642 612 € | 15 146 € |
| 2024 | 657 159 € | 640 493 € | 16 666 € |
| 2023 | 601 052 € | 542 863 € | 58 189 € |
| 2022 | 450 810 € | 411 891 € | 38 919 € |
| 2021 | 257 450 € | 248 576 € | 8 874 € |
| 2020 | 387 278 € | 329 636 € | 57 642 € |
| 2019 | 238 321 € | 182 475 € | 55 846 € |
| 2018 | 102 516 € | 46 773 € | 55 743 € |
| 2017 | 117 334 € | 20 050 € | 97 284 € |
| 2016 | 87 888 € | 21 579 € | 66 309 € |
| 2015 | 44 945 € | −2 324 € | 47 269 € |
| 2014 | 4 256 € | 4 256 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Eco lighting Co. (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175 530 € | 2 120 € | 657 758 € | 642 612 € | 15 146 € | 21 589 € | +1,2 % |
| 2024 | 391 171 € | 197 631 € | 657 159 € | 640 493 € | 16 666 € | 285 226 € | +50,5 % |
| 2023 | 395 072 € | 163 228 € | 601 052 € | 542 863 € | 58 189 € | 281 515 € | +41,3 % |
| 2022 | 304 453 € | 163 315 € | 450 810 € | 411 891 € | 38 919 € | 226 307 € | +53,6 % |
| 2021 | 103 200 € | 81 366 € | 257 450 € | 248 576 € | 8 874 € | 43 158 € | +78,8 % |
| 2020 | 119 000 € | 147 161 € | 387 278 € | 329 636 € | 57 642 € | 32 731 € | +123,7 % |
| 2019 | 362 300 € | 162 426 € | 238 321 € | 182 475 € | 55 846 € | 221 900 € | +44,8 % |
| 2018 | 165 329 € | 26 724 € | 102 516 € | 46 773 € | 55 743 € | 77 533 € | +16,2 % |
| 2017 | 142 108 € | −1 529 € | 117 334 € | 20 050 € | 97 284 € | 43 139 € | −1,1 % |
| 2016 | 120 375 € | 23 903 € | 87 888 € | 21 579 € | 66 309 € | 47 929 € | +19,9 % |
| 2015 | 49 621 € | −6 581 € | 44 945 € | −2 324 € | 47 269 € | 10 437 € | −13,3 % |
| 2014 | — | −744 € | 4 256 € | 4 256 € | — | −717 € | — |
Riziko: zaplatí Eco lighting Co.?
Peniaze od štátu: Eco lighting Co.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Eco lighting Co.
Dátum vzniku Eco lighting Co. je 6. 12. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/101580/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 256 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024167926
- Nový štatutár: Ing. Oto TimčákKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Oto TimčákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 175 530 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Eco lighting Co.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - stavebná časť,
- výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení,
- oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky,
- vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Eco lighting Co. v odvetví veľkoobchod
Eco lighting Co. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Eco lighting Co. má 175 530 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Eco lighting Co. 650. z 1 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| Eco lighting Co. | 175 530 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Eco lighting Co.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Eco lighting Co. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Eco lighting Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 175 530 € | 139 070 € |
| 2024 | 391 171 € | 139 431 € |
| 2023 | 395 072 € | 134 713 € |
| 2022 | 304 453 € | 133 387 € |
| 2021 | 103 200 € | 117 770 € |
| 2020 | 119 000 € | 112 044 € |
| 2019 | 362 300 € | 120 438 € |
| 2018 | 165 329 € | 118 275 € |
| 2017 | 142 108 € | 106 248 € |
| 2016 | 120 375 € | 97 883 € |
| 2015 | 49 621 € | 98 123 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Eco lighting Co. | 175 530 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 186 253 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALMECO s.r.o.Pezinok · tržby 419 849 € (2025)
- Peknušová s.r.o.Žilina · tržby 419 600 € (2025)
- UNITERS SLOVAKIA s.r.o.Zvolen · tržby 419 509 € (2025)
- CLO-IMEX, s.r.o.Martin · tržby 419 409 € (2025)
- Royal Silver Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 419 108 € (2025)
- L&S Holding, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 418 424 € (2020)
- ZELOVOC KISS, spol. s r.o.Senec · tržby 418 394 € (2025)
- DREVREZ, s.r.o.Raková · tržby 418 053 € (2025)
- SL Team s.r.o.Šaľa · tržby 417 646 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Eco lighting Co., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo Eco lighting Co.: Bratislava - Ružinov
Eco lighting Co. sídli na adrese Záhradnícka 36, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 39 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Eco lighting Co.: IČO, sídlo a základné údaje
Eco lighting Co. s.r.o. (IČO 47928981) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 6. 12. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ing. Oto Timčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 175 530 € a výsledok hospodárenia +2 120 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 12. 2014 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Eco lighting Co. s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 175 530 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Eco lighting Co.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Eco lighting Co.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Eco lighting Co.
- Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 800 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava576 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR269 zmlúv za 3 roky · 1 557 332 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 481 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava II
SLOVIL s.r.o.ROPA Group s.r.o.SMART CORPORATION, s. r. o.DANAKTA spol. s r.o.DOTIE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.