VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ER & ES, s.r.o.

Dunajská Streda · Činnosti reklamných agentúr

4 500 €tržby 2025 ▼ 28 %+371 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 500 €tržby 2025 ▼ 28 %
+371 €zisk 2025
  1. 14 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 1 767 €
  2. 15 : tržby 85 000 €, výsledok hospodárenia 14 358 €
  3. 16 : tržby 29 257 €, výsledok hospodárenia 1 634 €
  4. 17 : tržby 30 776 €, výsledok hospodárenia -597 €
  5. 18 : tržby 19 588 €, výsledok hospodárenia 1 341 €
  6. 19 : tržby 18 500 €, výsledok hospodárenia 6 152 €
  7. 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -10 752 €
  8. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -186 €
  9. 22 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia 554 €
  10. 23 : tržby 4 500 €, výsledok hospodárenia 573 €
  11. 24 : tržby 6 280 €, výsledok hospodárenia 1 885 €
  12. 25 : tržby 4 500 €, výsledok hospodárenia 371 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ER & ES, s.r.o. (IČO 47920351) mala v roku 2025 tržby 4 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ER & ES

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ ER & ES

Podľa Registra právnických osôb koná za ER & ES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník ER & ES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ER & ES

Za rok 2025 má ER & ES v závierke tržby 4 500 €, o 28,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +371 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 85 000 €.

Tržby 20254 500 €▼ −28,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025371 €zisk
Majetok (aktíva) 20257 415 €
Vlastné imanie 20256 836 €
Záväzky 2025579 €7,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025837 €
Zisková marža 2025+8,2 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 12 rokov17 tis. €2014 až 2025

Výkaz ziskov a strát ER & ES

Súvaha ER & ES

Všetky čísla zo závierok ER & ES (12 rokov)
Čísla zo závierok ER & ES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 500 €371 €7 415 €6 836 €579 €837 €+8,2 %
20246 280 €1 885 €9 519 €8 676 €843 €2 325 €+30,0 %
20234 500 €573 €11 203 €6 791 €4 412 €1 025 €+12,7 %
20224 000 €554 €20 513 €15 933 €4 580 €641 €+13,9 %
20210 €−186 €15 379 €15 379 €0 €−100 €—
20200 €−10 752 €15 565 €15 565 €0 €−10 659 €—
201918 500 €6 152 €27 514 €26 317 €1 197 €7 772 €+33,3 %
201819 588 €1 341 €27 284 €20 164 €7 120 €2 207 €+6,8 %
201730 776 €−597 €30 566 €20 397 €10 169 €14 231 €−1,9 %
201629 257 €1 634 €43 216 €20 993 €22 223 €13 912 €+5,6 %
201585 000 €14 358 €77 083 €19 358 €57 725 €13 889 €+16,9 %
20142 300 €1 767 €8 265 €6 767 €1 498 €2 265 €+76,8 %

Riziko: zaplatí ER & ES?

Peniaze od štátu: ER & ES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ER & ES

Dátum vzniku ER & ES je 3. 10. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34954/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 2 300 € · majetok 8 265 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024143913
  4. Nový spoločník: Mgr. Magdalena Véghová HodossyováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 4 500 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ER & ES

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • reklamné a marketingové služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • čistiace a upratovacie služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • poskytovanie sociálnych služieb
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ER & ES v odvetví reklama a prieskum trhu

ER & ES je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), ER & ES má 4 500 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 466 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ER & ES 140. z 158.

V odvetví v okrese Dunajská Streda466aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 042Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ER & ES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo ER & ES: Dunajská Streda

ER & ES sídli na adrese Čigérska 1833/24, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dunajská Streda6 587aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 020aktívnych
V tom istom odvetví466okres Dunajská Streda
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

ER & ES: IČO, sídlo a základné údaje

ER & ES, s.r.o. (IČO 47920351) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 3. 10. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Magdalena Véghová Hodossyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 500 € a výsledok hospodárenia +371 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 10. 2014
ObecDunajská Streda
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) ER & ES, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 500 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy ER & ES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ER & ES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ER & ES

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CASA FELICE s.r.o.VV REGNUM, s.r.o.Streeton s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda

METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Dunajská Streda

R8 Energie s.r.o.AgroTon s.r.o.P.D.KAT. spol. s r.o.PC ATIF, s. r. o.AMAI cars s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk