VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

2 TIME, s. r. o.

Dolný Kubín · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

49 900 €tržby 2025 ▲ 81 %+39 094 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 900 €tržby 2025 ▲ 81 %
+39 094 €zisk 2025
  1. 14 : tržby 2 640 €, výsledok hospodárenia 335 €
  2. 15 : tržby 42 855 €, výsledok hospodárenia 6 228 €
  3. 16 : tržby 45 525 €, výsledok hospodárenia 18 184 €
  4. 17 : tržby 61 012 €, výsledok hospodárenia 22 034 €
  5. 18 : tržby 41 625 €, výsledok hospodárenia 1 775 €
  6. 19 : tržby 32 200 €, výsledok hospodárenia 4 302 €
  7. 20 : tržby 9 790 €, výsledok hospodárenia -1 564 €
  8. 21 : tržby 5 830 €, výsledok hospodárenia -2 188 €
  9. 22 : tržby 31 530 €, výsledok hospodárenia -2 111 €
  10. 23 : tržby 58 487 €, výsledok hospodárenia 15 415 €
  11. 24 : tržby 27 603 €, výsledok hospodárenia 25 231 €
  12. 25 : tržby 49 900 €, výsledok hospodárenia 39 094 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

2 TIME, s. r. o. (IČO 47913088) mala v roku 2025 tržby 49 900 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ 2 TIME

Podľa Registra právnických osôb koná za 2 TIME 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník 2 TIME

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch 2 TIME
Podiely spoločníkov na vkladoch 2 TIME Ing. Jozef Kovalík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jozef Kovalík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Jozef Kovalík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jozef Kovalíkod 21. 10. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok 2 TIME

Za rok 2025 má 2 TIME v závierke tržby 49 900 €, o 80,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +39 094 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 61 012 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 304 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202550 tis. €▲ +80,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202539 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025141 tis. €
Vlastné imanie 2025132 tis. €
Záväzky 20259 450 €6,7 % majetku
Pridaná hodnota 202539 tis. €
Zisková marža 2025+78,3 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 12 rokov127 tis. €2014 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 304 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát 2 TIME

Súvaha 2 TIME

Všetky čísla zo závierok 2 TIME (12 rokov)
Čísla zo závierok 2 TIME po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 900 €39 094 €141 185 €131 735 €9 450 €38 500 €+78,3 %
202427 603 €25 231 €101 946 €92 640 €9 306 €25 453 €+91,4 %
202358 487 €15 415 €75 671 €67 410 €8 261 €17 202 €+26,4 %
202231 530 €−2 111 €56 958 €51 996 €4 962 €1 933 €−6,7 %
20215 830 €−2 188 €58 414 €54 105 €4 309 €−1 183 €−37,5 %
20209 790 €−1 564 €60 602 €56 293 €4 309 €−806 €−16,0 %
201932 200 €4 302 €62 207 €57 857 €4 350 €5 125 €+13,4 %
201841 625 €1 775 €9 019 €53 556 €−44 537 €4 171 €+4,3 %
201761 012 €22 034 €3 985 €51 781 €−47 796 €28 934 €+36,1 %
201645 525 €18 184 €2 153 €29 747 €−27 594 €23 688 €+39,9 %
201542 855 €6 228 €190 €11 563 €−11 373 €5 511 €+14,5 %
20142 640 €335 €2 179 €5 335 €−3 156 €614 €+12,7 %

Riziko: zaplatí 2 TIME?

Peniaze od štátu: 2 TIME

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy 2 TIME

Dátum vzniku 2 TIME je 21. 10. 2014, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62890/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 2 640 € · majetok 2 179 €
  3. Nový spoločník: Ing. Jozef KovalíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 49 900 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti 2 TIME

  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • skladovanie
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • prevádzkovanie športových zariadení
  • čistiace a upratovacie služby
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

2 TIME v odvetví umelecké a zábavné činnosti

2 TIME je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), 2 TIME má 49 900 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 30 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 2 TIME 4. z 10.

V odvetví v okrese Dolný Kubín30aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 2 TIME, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo 2 TIME: Dolný Kubín

2 TIME sídli na adrese J. Ťatliaka 2051/8, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 327 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kubín3 327aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 513aktívnych
V tom istom odvetví30okres Dolný Kubín
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

2 TIME: IČO, sídlo a základné údaje

2 TIME, s. r. o. (IČO 47913088) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 21. 10. 2014, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ing. Jozef Kovalík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 900 € a výsledok hospodárenia +39 094 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 10. 2014
ObecDolný Kubín
OkresOkres Dolný Kubín
Vyrubená daň z príjmov4 304 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) 2 TIME, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 900 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Sieť prepojení firmy 2 TIME

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu 2 TIME

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu 2 TIME

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 600 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Dolný Kubíntypický nepokrytý dopyt 902 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

STAGE ONE s.r.o.ONE TIME, s. r. o.T.A.R.G.O.3D REAL s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín

Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Dolný Kubín

SOUND ONE s.r.o.Hyperaktivity s. r. o.Tivka, s.r.o.JRT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk