ALEXOIL s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
18 348 €tržby 2016 ▲ 634 %+1 818 €zisk 2016aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 1 142 €
- 15 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 908 €
- 16 : tržby 18 348 €, výsledok hospodárenia 1 818 €
ALEXOIL s. r. o. (IČO 47902001), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 13. 9. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Spoločníci ALEXOIL
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Yudin Vitalii80,0 %
- Roman Suvorov20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Yudin Vitaliiod 23. 2. 2016 | 4 000 € | 80,0 % |
| Roman Suvorovod 23. 2. 2016 | 1 000 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ALEXOIL
Za rok 2016 má ALEXOIL v závierke tržby 18 348 €, o 633,9 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +1 818 €. Závierky máme za 3 roky (2014 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 18 348 €.
Výkaz ziskov a strát ALEXOIL
Najvyššie tržby: rok 2016, 18 348 €. Najnižšie: rok 2014, 1 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 18 348 € |
| 2015 | 2 500 € |
| 2014 | 1 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 4 868 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 1 818 € |
| 2015 | 1 908 € |
| 2014 | 1 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALEXOIL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,9 %, medián odvetvia +5,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALEXOIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +9,9 % | +5,6 % |
| 2015 | +76,3 % | +4,9 % |
| 2014 | +76,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALEXOIL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 11 789 €, vlastné imanie 9 867 € a záväzky 1 922 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11 789 € | 9 867 € | 1 922 € |
| 2015 | 8 773 € | 8 050 € | 723 € |
| 2014 | 6 464 € | 6 142 € | 322 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALEXOIL (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 18 348 € | 1 818 € | 11 789 € | 9 867 € | 1 922 € | 2 660 € | +9,9 % |
| 2015 | 2 500 € | 1 908 € | 8 773 € | 8 050 € | 723 € | 2 500 € | +76,3 % |
| 2014 | 1 500 € | 1 142 € | 6 464 € | 6 142 € | 322 € | 1 500 € | +76,1 % |
Riziko: zaplatí ALEXOIL?
Peniaze od štátu: ALEXOIL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ALEXOIL
Dátum vzniku ALEXOIL je 13. 9. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zdravá Rodina s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100423/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 1 500 € · majetok 6 464 €
- Zmena obchodného menaPredtým Zdravá Rodina s.r.o., odvtedy ALEXOIL s. r. o.
- Nový spoločník: Roman SuvorovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Yudin VitaliiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ALEXOIL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
ALEXOIL v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
ALEXOIL je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 198 € (9 205 závierok), ALEXOIL má 18 348 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALEXOIL 1 578. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 027 €, polovica do 34 198 €, tri štvrtiny do 101 645 €; 10 % firiem má viac než 358 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 027 € |
| medián | 34 198 € |
| horný kvartil | 101 645 € |
| 10 % firiem má viac než | 358 200 € |
| ALEXOIL | 18 348 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ALEXOIL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ALEXOIL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALEXOIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 18 348 € | 34 198 € |
| 2015 | 2 500 € | 33 443 € |
| 2014 | 1 500 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| ALEXOIL | 18 348 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 37 954 € |
| medián Slovenska | 34 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELODIE, SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 864 € (2025)
- Luccas s. r. o.Banská Bystrica · tržby 44 849 € (2025)
- AV Management & Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 843 € (2025)
- JO-SO, s. r. o.Modra · tržby 44 830 € (2025)
- Eva Fidrová, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 800 € (2025)
- FEDORS REAL ESTATE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 790 € (2025)
- OK Quality, s.r.o.Nitra · tržby 44 762 € (2025)
- Euro Asset s. r. o.Trenčín · tržby 44 754 € (2025)
- JR Consulting, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 753 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALEXOIL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo ALEXOIL: Bratislava - Ružinov
ALEXOIL sídli na adrese Sabinovská 10, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 53 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
ALEXOIL: IČO, sídlo a základné údaje
ALEXOIL s. r. o. (IČO 47902001) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 13. 9. 2014, na trhu je 12 rokov. Za rok 2016 sú v závierke tržby 18 348 € a výsledok hospodárenia +1 818 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 9. 2014 |
| Skoršie názvy | Zdravá Rodina s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) ALEXOIL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 18 348 €, typická firma odvetvia 34 198 € (medián z 9 205 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy ALEXOIL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALEXOIL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALEXOIL
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.