VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KENBA, s.r.o.

Trenčín · Činnosti reklamných agentúr

328 816 €tržby 2025 ▲ 63 %+11 200 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

328 816 €tržby 2025 ▲ 63 %
+11 200 €zisk 2025
  1. 14 : tržby 1 991 €, výsledok hospodárenia -838 €
  2. 15 : tržby 45 636 €, výsledok hospodárenia -8 068 €
  3. 16 : tržby 79 375 €, výsledok hospodárenia -6 815 €
  4. 17 : tržby 92 672 €, výsledok hospodárenia -15 965 €
  5. 18 : tržby 143 464 €, výsledok hospodárenia 17 491 €
  6. 19 : tržby 104 287 €, výsledok hospodárenia 130 €
  7. 20 : tržby 112 432 €, výsledok hospodárenia -529 €
  8. 21 : tržby 155 548 €, výsledok hospodárenia 2 220 €
  9. 22 : tržby 173 047 €, výsledok hospodárenia 83 €
  10. 23 : tržby 158 558 €, výsledok hospodárenia 627 €
  11. 24 : tržby 202 317 €, výsledok hospodárenia 1 979 €
  12. 25 : tržby 328 816 €, výsledok hospodárenia 11 200 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KENBA, s.r.o. (IČO 47901675) mala v roku 2025 tržby 328 816 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KENBA

KENBA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 18 413 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia KENBA

Podľa Registra právnických osôb konajú za KENBA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci KENBA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch KENBA
Podiely spoločníkov na vkladoch KENBA Monika Oravcová 50,0 %, Pavol Oravec 50,0 %. Spolu 5 000 €. Monika Oravcová: 2 500 €, 50,0 %Pavol Oravec: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Monika Oravcová50,0 %
  • Pavol Oravec50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Monika Oravcováod 27. 9. 2014 2 500 €50,0 %
Pavol Oravecod 27. 9. 2014 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KENBA

Za rok 2025 má KENBA v závierke tržby 328 816 €, o 62,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 200 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 328 816 €.

Tržby 2025329 tis. €▲ +62,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025171 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 2025155 tis. €90,6 % majetku
Pridaná hodnota 202558 tis. €
Zisková marža 2025+3,4 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 12 rokov1 515 €2014 až 2025

Výkaz ziskov a strát KENBA

Súvaha KENBA

Všetky čísla zo závierok KENBA (12 rokov)
Čísla zo závierok KENBA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025328 816 €11 200 €171 222 €16 017 €155 205 €57 536 €+3,4 %
2024202 317 €1 979 €116 523 €4 816 €111 707 €42 614 €+1,0 %
2023158 558 €627 €98 498 €2 837 €95 661 €30 530 €+0,4 %
2022173 047 €83 €88 905 €2 210 €86 695 €30 773 €0,0 %
2021155 548 €2 220 €82 578 €627 €81 951 €22 027 €+1,4 %
2020112 432 €−529 €73 389 €−9 593 €82 982 €16 083 €−0,5 %
2019104 287 €130 €67 641 €−9 064 €76 705 €13 831 €+0,1 %
2018143 464 €17 491 €45 399 €−9 194 €54 593 €37 467 €+12,2 %
201792 672 €−15 965 €15 594 €−26 686 €42 280 €−1 €−17,2 %
201679 375 €−6 815 €28 453 €−10 721 €39 174 €8 778 €−8,6 %
201545 636 €−8 068 €29 180 €−3 906 €33 086 €−1 539 €−17,7 %
20141 991 €−838 €5 578 €4 162 €1 416 €−400 €−42,1 %

Riziko: zaplatí KENBA?

Peniaze od štátu: KENBA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KENBA

Dátum vzniku KENBA je 27. 9. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30886/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024139898
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 1 991 € · majetok 5 578 €
  4. Nový spoločník: Monika OravcováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 328 816 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KENBA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

KENBA v odvetví reklama a prieskum trhu

KENBA je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), KENBA má 328 816 €, čo je 7,1-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 441 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KENBA 15. z 131.

V odvetví v okrese Trenčín441aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 049Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KENBA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trenčín ›

Sídlo KENBA: Trenčín

KENBA sídli na adrese Rybáre 183/13, 911 06 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 848aktívnych
V tom istom odvetví441okres Trenčín

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

KENBA: IČO, sídlo a základné údaje

KENBA, s.r.o. (IČO 47901675) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 27. 9. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Monika Oravcová a Pavol Oravec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 328 816 € a výsledok hospodárenia +11 200 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 9. 2014
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) KENBA, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 328 816 €, typická firma odvetvia 46 198 €, čo je 7,1-násobok mediánu (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy KENBA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KENBA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KENBA

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ProfilC Slovakia, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Trenčín

LH Personal s.r.o.AGENTÚRA INA, spoločnosť s ručením…MEGA & LOMAN, s. r. o.DRISPO s.r.o.agentúra crea, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk