VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIGORA, s.r.o. v likvidácii

Banská Bystrica

0 €tržby 2022 ▼ 100 %0 €zisk 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 10. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2022 ▼ 100 %
0 €zisk 2022
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -497 €
  2. 15 : tržby 198 055 €, výsledok hospodárenia 7 362 €
  3. 16 : tržby 162 957 €, výsledok hospodárenia -19 605 €
  4. 17 : tržby 250 251 €, výsledok hospodárenia 12 356 €
  5. 18 : tržby 254 664 €, výsledok hospodárenia 29 268 €
  6. 19 : tržby 201 549 €, výsledok hospodárenia 14 456 €
  7. 20 : tržby 154 299 €, výsledok hospodárenia -6 986 €
  8. 21 : tržby 163 832 €, výsledok hospodárenia 20 293 €
  9. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIGORA, s.r.o. v likvidácii (IČO 47893419), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 18. 9. 2014 do 11. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MIGORA, s.r.o.

osobné náklady v roku 2022 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci MIGORA, s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MIGORA, s.r.o.

Za rok 2022 má MIGORA, s.r.o. v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 9 rokov (2014 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2018: 254 664 €.

Tržby 20220 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20220 €zisk
Majetok (aktíva) 2022195 tis. €
Vlastné imanie 202262 tis. €
Záväzky 2022133 tis. €68,2 % majetku
Pridaná hodnota 20220 €
Súčet výsledkov za 9 rokov57 tis. €2014 až 2022

Výkaz ziskov a strát MIGORA, s.r.o.

Súvaha MIGORA, s.r.o.

Všetky čísla zo závierok MIGORA, s.r.o. (9 rokov)
Čísla zo závierok MIGORA, s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20220 €0 €195 359 €62 147 €133 212 €0 €—
2021163 832 €20 293 €195 359 €62 147 €133 212 €62 005 €+12,4 %
2020154 299 €−6 986 €165 506 €41 854 €123 652 €43 190 €−4,5 %
2019201 549 €14 456 €150 625 €48 840 €101 785 €85 641 €+7,2 %
2018254 664 €29 268 €126 070 €34 384 €91 686 €111 304 €+11,5 %
2017250 251 €12 356 €97 438 €5 116 €92 322 €81 710 €+4,9 %
2016162 957 €−19 605 €44 716 €−7 240 €51 956 €25 039 €−12,0 %
2015198 055 €7 362 €56 781 €12 365 €44 416 €40 642 €+3,7 %
2014—−497 €8 003 €5 003 €3 000 €−91 €—

Riziko: zaplatí MIGORA, s.r.o.?

MIGORA, s.r.o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom MIGORA, s.r.o. z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202029. 4. 2020

História firmy MIGORA, s.r.o.

Dátum vzniku MIGORA, s.r.o. je 18. 9. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46117/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 8 003 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 18. 9. 2014.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 9, posledné tržby 0 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MIGORA, s.r.o. v odvetví administratívne a kancelárske služby

MIGORA, s.r.o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 924 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 924aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 298Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,7 %odvetvie

Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo MIGORA, s.r.o.: Banská Bystrica

MIGORA, s.r.o. sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 215 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 386aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví1 924okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese215aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

MIGORA, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

MIGORA, s.r.o. v likvidácii (IČO 47893419) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 18. 9. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 10. 2023, po 9 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik18. 9. 2014
Zánik11. 10. 2023
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MIGORA, s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MIGORA, s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIGORA, s.r.o.

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica

ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk