Advanced AIRSEA s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné činnosti v doprave
7 283 685 €tržby 2025 ▼ 38 %+777 711 €zisk 2025aktívna 12 rokov6 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 57 721 €, výsledok hospodárenia 90 €
- 15 : tržby 1 268 024 €, výsledok hospodárenia 27 908 €
- 16 : tržby 1 189 364 €, výsledok hospodárenia -29 939 €
- 17 : tržby 1 168 187 €, výsledok hospodárenia 46 499 €
- 18 : tržby 2 086 673 €, výsledok hospodárenia 121 987 €
- 19 : tržby 14 727 588 €, výsledok hospodárenia 1 189 480 €
- 20 : tržby 29 090 797 €, výsledok hospodárenia 1 530 322 €
- 21 : tržby 32 868 457 €, výsledok hospodárenia 1 335 084 €
- 22 : tržby 23 066 530 €, výsledok hospodárenia 1 114 324 €
- 23 : tržby 11 913 632 €, výsledok hospodárenia 400 320 €
- 24 : tržby 11 690 312 €, výsledok hospodárenia 602 988 €
- 25 : tržby 7 283 685 €, výsledok hospodárenia 777 711 €
Advanced AIRSEA s. r. o. (IČO 47880571) mala v roku 2025 tržby 7 283 685 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Advanced AIRSEA
V roku 2024 mala Advanced AIRSEA priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 951 094 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 7 702 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Bratislava I bola v roku 2024 2 265 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 951 094 € | 785 974 € |
| 2024 | 6 | 710 066 € | 554 528 € |
| 2023 | — | 245 137 € | 188 132 € |
| 2022 | — | 180 874 € | 125 997 € |
| 2021 | 5 | 251 593 € | 180 874 € |
| 2020 | 5 | 224 533 € | 162 067 € |
| 2019 | — | 141 665 € | 102 952 € |
| 2018 | — | 69 480 € | — |
| 2017 | — | 41 065 € | — |
| 2016 | — | 46 976 € | — |
| 2015 | — | 39 971 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- Advanced AIRSEA, mzdové náklady na zamestnanca7 702 €
- Doprava a skladovanie v okrese Bratislava I2 265 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava I2 329 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 663 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 83 % 785 974 €
- Odvody zamestnávateľa 16 % 153 910 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Advanced AIRSEA
Podľa Registra právnických osôb konajú za Advanced AIRSEA 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci Advanced AIRSEA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Savino Del Bene S.p.A90,0 %
- Advanced, s.r.o.10,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Savino Del Bene S.p.Aod 28. 8. 2026 | 6 750 € | 90,0 % |
| Advanced, s.r.o.od 28. 8. 2026 | 750 € | 10,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Advanced AIRSEA
Za rok 2025 má Advanced AIRSEA v závierke tržby 7 283 685 €, o 37,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +777 711 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 32 868 457 €.
Výkaz ziskov a strát Advanced AIRSEA
Najvyššie tržby: rok 2021, 32 868 457 €. Najnižšie: rok 2014, 57 721 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 283 685 € |
| 2024 | 11 690 312 € |
| 2023 | 11 913 632 € |
| 2022 | 23 066 530 € |
| 2021 | 32 868 457 € |
| 2020 | 29 090 797 € |
| 2019 | 14 727 588 € |
| 2018 | 2 086 673 € |
| 2017 | 1 168 187 € |
| 2016 | 1 189 364 € |
| 2015 | 1 268 024 € |
| 2014 | 57 721 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 1 roku z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 116 774 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 777 711 € |
| 2024 | 602 988 € |
| 2023 | 400 320 € |
| 2022 | 1 114 324 € |
| 2021 | 1 335 084 € |
| 2020 | 1 530 322 € |
| 2019 | 1 189 480 € |
| 2018 | 121 987 € |
| 2017 | 46 499 € |
| 2016 | −29 939 € |
| 2015 | 27 908 € |
| 2014 | 90 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Advanced AIRSEA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,7 %, medián odvetvia +3,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advanced AIRSEA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,7 % | +3,4 % |
| 2024 | +5,2 % | +2,5 % |
| 2023 | +3,4 % | +2,1 % |
| 2022 | +4,8 % | +2,3 % |
| 2021 | +4,1 % | +2,2 % |
| 2020 | +5,3 % | +1,7 % |
| 2019 | +8,1 % | +1,4 % |
| 2018 | +5,8 % | +1,4 % |
| 2017 | +4,0 % | +1,7 % |
| 2016 | −2,5 % | +1,8 % |
| 2015 | +2,2 % | +1,6 % |
| 2014 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2020 (+97,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −37,7 % |
| 2024 | −1,9 % |
| 2023 | −48,4 % |
| 2022 | −29,8 % |
| 2021 | +13,0 % |
| 2020 | +97,5 % |
| 2019 | +605,8 % |
| 2018 | +78,6 % |
| 2017 | −1,8 % |
| 2016 | −6,2 % |
| 2015 | +2 096,8 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Advanced AIRSEA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 935 643 €, vlastné imanie 1 129 063 € a záväzky 806 580 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 935 643 € | 1 129 063 € | 806 580 € |
| 2024 | 3 072 426 € | 1 531 352 € | 1 541 074 € |
| 2023 | 2 748 252 € | 1 528 364 € | 1 219 888 € |
| 2022 | 2 738 216 € | 1 128 043 € | 1 610 173 € |
| 2021 | 4 630 543 € | 2 763 720 € | 1 866 823 € |
| 2020 | 3 210 751 € | 2 428 636 € | 782 115 € |
| 2019 | 2 501 289 € | 1 373 314 € | 1 118 214 € |
| 2018 | 819 769 € | 183 834 € | 635 935 € |
| 2017 | 200 702 € | 61 847 € | 138 855 € |
| 2016 | 184 839 € | 3 059 € | 181 780 € |
| 2015 | 279 947 € | 32 998 € | 246 949 € |
| 2014 | 61 415 € | 5 090 € | 56 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Advanced AIRSEA (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 283 685 € | 777 711 € | 1 935 643 € | 1 129 063 € | 806 580 € | 1 990 589 € | +10,7 % |
| 2024 | 11 690 312 € | 602 988 € | 3 072 426 € | 1 531 352 € | 1 541 074 € | 1 563 763 € | +5,2 % |
| 2023 | 11 913 632 € | 400 320 € | 2 748 252 € | 1 528 364 € | 1 219 888 € | 798 330 € | +3,4 % |
| 2022 | 23 066 530 € | 1 114 324 € | 2 738 216 € | 1 128 043 € | 1 610 173 € | 1 594 989 € | +4,8 % |
| 2021 | 32 868 457 € | 1 335 084 € | 4 630 543 € | 2 763 720 € | 1 866 823 € | 1 962 888 € | +4,1 % |
| 2020 | 29 090 797 € | 1 530 322 € | 3 210 751 € | 2 428 636 € | 782 115 € | 2 289 952 € | +5,3 % |
| 2019 | 14 727 588 € | 1 189 480 € | 2 501 289 € | 1 373 314 € | 1 118 214 € | 1 666 342 € | +8,1 % |
| 2018 | 2 086 673 € | 121 987 € | 819 769 € | 183 834 € | 635 935 € | 233 228 € | +5,8 % |
| 2017 | 1 168 187 € | 46 499 € | 200 702 € | 61 847 € | 138 855 € | 113 409 € | +4,0 % |
| 2016 | 1 189 364 € | −29 939 € | 184 839 € | 3 059 € | 181 780 € | 45 346 € | −2,5 % |
| 2015 | 1 268 024 € | 27 908 € | 279 947 € | 32 998 € | 246 949 € | 90 918 € | +2,2 % |
| 2014 | 57 721 € | 90 € | 61 415 € | 5 090 € | 56 325 € | 2 599 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí Advanced AIRSEA?
Peniaze od štátu: Advanced AIRSEA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Advanced AIRSEA
Dátum vzniku Advanced AIRSEA je 2. 10. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100650/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024141977
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 57 721 € · majetok 61 415 €
- Nový spoločník: Advanced, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Luigi TurcoKonateľ
- Nový spoločník: Savino Del Bene S.p.ASpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 7 283 685 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Advanced AIRSEA
- zasielateľstvo,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Advanced AIRSEA v odvetví skladovanie a služby v doprave
Advanced AIRSEA je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť ostatné pomocné činnosti v doprave. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 843 € (1 828 závierok), Advanced AIRSEA má 7 283 685 €, čo je 67-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 427 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Advanced AIRSEA 11. z 147.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 994 €, polovica do 108 843 €, tri štvrtiny do 715 849 €; 10 % firiem má viac než 2 969 850 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 865 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 994 € |
| medián | 108 843 € |
| horný kvartil | 715 849 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 969 850 € |
| Advanced AIRSEA | 7 283 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Advanced AIRSEA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Advanced AIRSEA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advanced AIRSEA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 283 685 € | 108 843 € |
| 2024 | 11 690 312 € | 125 437 € |
| 2023 | 11 913 632 € | 122 607 € |
| 2022 | 23 066 530 € | 141 402 € |
| 2021 | 32 868 457 € | 125 900 € |
| 2020 | 29 090 797 € | 102 437 € |
| 2019 | 14 727 588 € | 132 566 € |
| 2018 | 2 086 673 € | 155 476 € |
| 2017 | 1 168 187 € | 163 361 € |
| 2016 | 1 189 364 € | 187 897 € |
| 2015 | 1 268 024 € | 208 197 € |
| 2014 | 57 721 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Advanced AIRSEA | 7 283 685 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 103 731 € |
| medián kraja | 109 540 € |
| medián Slovenska | 108 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Zväz pre skladovanie zásob, a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 18 186 918 € (2025)
- Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.Púchov · tržby 17 894 103 € (2025)
- ALDONA s.r.o.Trebišov · tržby 17 812 679 € (2025)
- SMINLO, s. r. o.Lužianky · tržby 17 792 494 € (2025)
- Euro Pool System Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 17 541 432 € (2025)
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s.Nitra · tržby 17 402 350 € (2025)
- Lagermax Logistics Slovakia s. r. o.Senec · tržby 17 295 756 € (2025)
- BULK TRANSSHIPMENT SLOVAKIA, a. s.Čierna nad Tisou · tržby 17 215 158 € (2025)
- XPO Logistics Slovakia, s. r. o.Trnava · tržby 16 519 879 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Advanced AIRSEA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Advanced AIRSEA: Bratislava - Staré Mesto
Advanced AIRSEA sídli na adrese Gunduličova 4, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 34 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Advanced AIRSEA: IČO, sídlo a základné údaje
Advanced AIRSEA s. r. o. (IČO 47880571) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 2. 10. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Adrian Mariusz Bellgrau, Jakub Wiedermann a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 283 685 € a výsledok hospodárenia +777 711 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné činnosti v doprave (SK NACE 5226) |
| Základné imanie | 7 500 € |
| Vznik | 2. 10. 2014 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) Advanced AIRSEA s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 7 283 685 €, typická firma odvetvia 108 843 €, čo je 67-násobok mediánu (medián z 1 828 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Advanced AIRSEA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Advanced AIRSEA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Advanced AIRSEA
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy293zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 900 €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.367 zmlúv za 3 roky · · naposledy 21. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava60 zmlúv za 3 roky · 502 413 € · naposledy 23. 9. 2026Ministerstvo obrany SR21 zmlúv za 3 roky · 180 004 € · naposledy 12. 8. 2026 Všetkých 243 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.29) v okrese Bratislava I
Euro Pool System Slovakia s. r. o.United Corporation s. r. o.C AIR CHARTERING, s.r.o.Evolution Time Critical s.r.o.ŠPEDSERVIS, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.