VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EMS - Construct B.V., o.z.

Dubnica nad Váhom

323 638 €tržby 2017 ▲ 17 %−23 939 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 9. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

323 638 €tržby 2017 ▲ 17 %
−23 939 €strata 2017
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 040 €
  2. 15 : tržby 123 586 €, výsledok hospodárenia -34 177 €
  3. 16 : tržby 276 863 €, výsledok hospodárenia 14 650 €
  4. 17 : tržby 323 638 €, výsledok hospodárenia -23 939 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EMS - Construct B.V., o.z. (IČO 47868759), sídlo Dubnica nad Váhom, je v registri zapísaná od 9. 9. 2014 do 5. 9. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci EMS - Construct B.V.

osobné náklady v roku 2017 boli 102 409 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci EMS - Construct B.V.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok EMS - Construct B.V.

Za rok 2017 má EMS - Construct B.V. v závierke tržby 323 638 €, o 16,9 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −23 939 €. Závierky máme za 4 roky (2014 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2017: 323 638 €.

Tržby 2017324 tis. €▲ +16,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−24 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2017283 tis. €
Vlastné imanie 20176 061 €
Záväzky 2017277 tis. €97,9 % majetku
Pridaná hodnota 201780 tis. €
Zisková marža 2017−7,4 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky−47 tis. €2014 až 2017

Výkaz ziskov a strát EMS - Construct B.V.

Súvaha EMS - Construct B.V.

Všetky čísla zo závierok EMS - Construct B.V. (4 roky)
Čísla zo závierok EMS - Construct B.V. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2017323 638 €−23 939 €283 437 €6 061 €277 376 €80 403 €−7,4 %
2016276 863 €14 650 €63 337 €44 650 €18 687 €73 643 €+5,3 %
2015123 586 €−34 177 €20 701 €−34 177 €54 878 €67 872 €−27,7 %
2014—−3 040 €30 251 €−3 040 €33 291 €−2 776 €—

Riziko: zaplatí EMS - Construct B.V.?

Peniaze od štátu: EMS - Construct B.V.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EMS - Construct B.V.

Dátum vzniku EMS - Construct B.V. je 9. 9. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.

  1. Vznik spoločnostiNešpecifikovaná právna forma · Po/10287/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 30 251 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 4, posledné tržby 323 638 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

EMS - Construct B.V. v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

EMS - Construct B.V. je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 36 064 € (9 406 závierok), EMS - Construct B.V. má 323 638 €, čo je 9,0-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 166 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EMS - Construct B.V. 5. z 70.

V odvetví v okrese Ilava166aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 406Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia36 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EMS - Construct B.V., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Ilava ›

Sídlo EMS - Construct B.V.: Dubnica nad Váhom

EMS - Construct B.V. sídli na adrese Obrancov mieru 32, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 425 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038.

Subjektov v obci Dubnica nad Váhom3 425aktívnych
Subjektov v okrese Ilava8 038aktívnych
V tom istom odvetví166okres Ilava

Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

EMS - Construct B.V.: IČO, sídlo a základné údaje

EMS - Construct B.V., o.z. (IČO 47868759) je nešpecifikovaná právna forma so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 9. 9. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 9. 2018, po 3 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 323 638 € a výsledok hospodárenia −23 939 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNešpecifikovaná právna forma
OdvetvieSK NACE 70220
Vznik9. 9. 2014
Zánik5. 9. 2018
ObecDubnica nad Váhom
OkresOkres Ilava
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy EMS - Construct B.V.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EMS - Construct B.V.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EMS - Construct B.V.

  • Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom

MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Ilava

ZVS technology, s.r.o.Berger Slovakia, a.s.spare-parts s. r. o.intellect s. r. o.RAFIK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk