VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Profinancie.sk, s.r.o.

Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

900 €tržby 2025+560 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

900 €tržby 2025
+560 €zisk 2025
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 15 : tržby 14 400 €, výsledok hospodárenia -3 772 €
  3. 16 : tržby 13 034 €, výsledok hospodárenia -40 988 €
  4. 17 : tržby 10 606 €, výsledok hospodárenia -16 322 €
  5. 18 : tržby 3 695 €, výsledok hospodárenia -536 €
  6. 19 : tržby 2 608 €, výsledok hospodárenia 910 €
  7. 20 : tržby 744 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 21 : tržby 3 632 €, výsledok hospodárenia 579 €
  9. 22 : tržby 2 788 €, výsledok hospodárenia -709 €
  10. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  12. 25 : tržby 900 €, výsledok hospodárenia 560 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Profinancie.sk, s.r.o. (IČO 47862238) mala v roku 2025 tržby 900 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Profinancie.sk

V roku 2025 mala Profinancie.sk priemerne 1 zamestnanca.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Profinancie.sk

Podľa Registra právnických osôb koná za Profinancie.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Profinancie.sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Profinancie.sk
Podiely spoločníkov na vkladoch Profinancie.sk Jozef Knopp 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Knopp: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Knopp100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Knoppod 27. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Profinancie.sk

Za rok 2025 má Profinancie.sk v závierke tržby 900 €, a výsledok hospodárenia +560 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 14 400 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025900 €
Výsledok hospodárenia 2025560 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 20254 496 €
Záväzky 20259 255 €67,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025900 €
Zisková marža 2025+62,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−61 tis. €2014 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Profinancie.sk

Súvaha Profinancie.sk

Všetky čísla zo závierok Profinancie.sk (12 rokov)
Čísla zo závierok Profinancie.sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025900 €560 €13 751 €4 496 €9 255 €900 €+62,2 %
2024—−340 €12 851 €3 936 €8 915 €——
2023—0 €12 851 €4 276 €8 575 €——
20222 788 €−709 €12 851 €4 276 €8 575 €−709 €−25,4 %
20213 632 €579 €13 086 €4 866 €8 220 €579 €+15,9 %
2020744 €—9 454 €4 287 €5 167 €——
20192 608 €910 €9 455 €4 288 €5 167 €910 €+34,9 %
20183 695 €−536 €61 401 €3 378 €58 023 €−735 €−14,5 %
201710 606 €−16 322 €61 538 €3 918 €57 620 €−16 507 €−153,9 %
201613 034 €−40 988 €46 589 €9 540 €37 049 €−14 387 €−314,5 %
201514 400 €−3 772 €19 845 €19 365 €480 €−2 768 €−26,2 %
2014——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Profinancie.sk?

Peniaze od štátu: Profinancie.sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Profinancie.sk

Dátum vzniku Profinancie.sk je 19. 8. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/133073/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2024131450 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový spoločník: Jozef KnoppSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 900 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Profinancie.sk

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Profinancie.sk v odvetví administratívne a kancelárske služby

Profinancie.sk je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), Profinancie.sk má 900 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Profinancie.sk 2 122. z 2 210.

V odvetví v okrese Bratislava III5 202aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Profinancie.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo Profinancie.sk: Bratislava - Rača

Profinancie.sk sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 3 561 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 025aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví5 202okres Bratislava III
Na tej istej adrese3 561aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Profinancie.sk: IČO, sídlo a základné údaje

Profinancie.sk, s.r.o. (IČO 47862238) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 19. 8. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Jozef Knopp. Za rok 2025 sú v závierke tržby 900 € a výsledok hospodárenia +560 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 8. 2014
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Profinancie.sk, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 900 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Profinancie.sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Profinancie.sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Profinancie.sk

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Somnium, s.r.o.J & A Fitness s. r. o.SAPPS a. s.Asociácia malých a stredných médiíÚnia Fitness centier

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III

Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk