A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Bardejov
13 891 €tržby 2015−7 530 €strata 2015zaniknutá 20. 3. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 3. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 939 €
- 15 : tržby 13 891 €, výsledok hospodárenia -7 530 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -932 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -813 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií (IČO 47861436), sídlo Bardejov, je v registri zapísaná od 30. 7. 2014 do 20. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Za rok 2015 má A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií v závierke tržby 13 891 €, a výsledok hospodárenia −7 530 €.
Výkaz ziskov a strát A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −12 214 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −813 € |
| 2016 | −932 € |
| 2015 | −7 530 € |
| 2014 | −2 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok —, vlastné imanie −7 215 € a záväzky 7 215 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | −7 215 € | 7 215 € |
| 2018 | — | −7 215 € | 7 215 € |
| 2017 | 265 € | −7 215 € | 7 480 € |
| 2016 | 1 078 € | −6 402 € | 7 480 € |
| 2015 | 17 218 € | −5 469 € | 22 687 € |
| 2014 | 5 061 € | 2 061 € | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | — | — | −7 215 € | 7 215 € | — | — |
| 2018 | — | — | — | −7 215 € | 7 215 € | — | — |
| 2017 | — | −813 € | 265 € | −7 215 € | 7 480 € | −280 € | — |
| 2016 | — | −932 € | 1 078 € | −6 402 € | 7 480 € | −367 € | — |
| 2015 | 13 891 € | −7 530 € | 17 218 € | −5 469 € | 22 687 € | −23 082 € | −54,2 % |
| 2014 | — | −2 939 € | 5 061 € | 2 061 € | 3 000 € | −2 743 € | — |
Riziko: zaplatí A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií?
Peniaze od štátu: A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Dátum vzniku A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií je 30. 7. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30696/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 061 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 141 598 € (3 502 závierok), A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií má 13 891 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 537 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií 93. z 103.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 791 €, polovica do 141 598 €, tri štvrtiny do 582 802 €; 10 % firiem má viac než 1 883 064 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 841 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 791 € |
| medián | 141 598 € |
| horný kvartil | 582 802 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 883 064 € |
| A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií | 13 891 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | — | 118 146 € |
| 2018 | — | 121 089 € |
| 2017 | — | 122 184 € |
| 2016 | — | 131 322 € |
| 2015 | 13 891 € | 141 598 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií | 13 891 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 144 706 € |
| medián kraja | 137 372 € |
| medián Slovenska | 141 598 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JK PROTECH, s.r.o.Domaňovce · tržby 33 916 € (2025)
- TECHMOTION s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 861 € (2025)
- Caertec s.r.o.Uhrovec · tržby 33 850 € (2025)
- BEMIKOV s. r. o.Partizánske · tržby 33 831 € (2025)
- RAZ DVA služby, s. r. o.Sabinov · tržby 33 750 € (2025)
- CD Development, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 746 € (2025)
- Adler Line s.r.o.Dunajský Klátov · tržby 33 705 € (2025)
- JUST Tech spol. s r.o.Trenčín · tržby 33 684 € (2025)
- JS kovo, s.r.o.Starý Tekov · tržby 33 683 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií: Bardejov
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií sídli na adrese Partizánska 45, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 110 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií: IČO, sídlo a základné údaje
A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií (IČO 47861436) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 30. 7. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 3. 2019, po 4 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 13 891 € a výsledok hospodárenia −7 530 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 25990 |
| Vznik | 30. 7. 2014 |
| Zánik | 20. 3. 2019 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu A-Z KOVOVÝROBA, s. r. o. v likvidácií
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 223 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
- Výhry konkurentov235firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.445 zmlúv za 3 roky · 521 585 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR325 zmlúv za 3 roky · 3 492 213 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bardejov
UNIKOV BJ s. r. o.EndyMax EU, s. r. o.Daniel Trans s.r.o.Worker Partners, s. r. o.APEGAS, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.