ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ľuboš Brida

Horná Ves · Elektrická inštalácia

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk

Ľuboš Brida: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká12 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Ľuboš Brida (IČO 47846941), sídlo Horná Ves, je v registri zapísaný od 4. 7. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).

Ľuboš Brida: IČO, sídlo a základné údaje

Ľuboš Brida (IČO 47846941) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horná Ves, okres Prievidza. Dátum vzniku je 4. 7. 2014, podniká 12 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Ľuboš Brida

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Ľuboš BridaNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Ľuboš Brida?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ľuboš Brida z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Ľuboš Brida

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Ľuboš BridaNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Ľuboš Brida

Dátum vzniku Ľuboš Brida je 4. 7. 2014, teda pred 12 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 340-36144

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ľuboš Brida

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Ľuboš Brida smie robiť.

  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ľuboš BridaNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Ľuboš BridaNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

267,5 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Ľuboš Brida v odvetví špecializované stavebné práce

Ľuboš Brida je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 3 157 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Prievidza3 157aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Prievidza ›

Miesto podnikania: Horná Ves

Ľuboš Brida má miesto podnikania v obci Horná Ves, okres Prievidza. V obci Horná Ves je 131 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 581.

Subjektov v obci Horná Ves131aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 581aktívnych
V tom istom odvetví3 157okres Prievidza

Horná Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

Diery na trhu v okrese firmy Ľuboš BridaNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoĽuboš Brida
Sídlo972 48 Horná VesPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Prievidza, číslo 340-36144Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 22. 9. 2026 o 17:30.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Vznik4. 7. 2014
ObecHorná Ves
OkresOkres Prievidza
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ľuboš BridaNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

3,58 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Ľuboš BridaNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk