VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mikuláš Melich KADOSTAV

Aktívny · Detva · podniká od 2014 · 12 rokov

Čo robí

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zobraziť všetky (5) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk

Mikuláš Melich KADOSTAV: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká12 rokov
zmluvy so štátom1 za 2 tis. €

Mikuláš Melich KADOSTAV (IČO 47842148), sídlo Detva, je v registri zapísaný od 1. 7. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026).

Mzdy v odbore Stavebníctvo v okrese Detva

bez zamestnancov kód veľkosti „0 zamestnancov“, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025

  • Stavebníctvo v okrese Detva1 757 €
  • Všetky odvetvia v okrese Detva1 588 €
  • Stavebníctvo na Slovensku1 580 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Mikuláš Melich KADOSTAV

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Mikuláš Melich KADOSTAV?

Mikuláš Melich KADOSTAV a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Mikuláš Melich KADOSTAV v objeme 1 500 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom MESTO DETVA: 1 500 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 500 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202418. 12. 2024

História Mikuláš Melich KADOSTAV

Dátum vzniku Mikuláš Melich KADOSTAV je 1. 7. 2014, teda pred 12 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 670-23903
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ MESTO DETVA, hodnota zmluvy 1 500 €. Firma vznikla 1. 7. 2014.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mikuláš Melich KADOSTAV

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Mikuláš Melich KADOSTAV v odvetví špecializované stavebné práce

Mikuláš Melich KADOSTAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. V okrese Detva je v tomto odvetví 666 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Detva666aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Detva ›

Miesto podnikania: Detva

Mikuláš Melich KADOSTAV má miesto podnikania v obci Detva, okres Detva. V obci Detva je 2 172 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 626.

Subjektov v obci Detva2 172aktívnych
Subjektov v okrese Detva4 626aktívnych
V tom istom odvetví666okres Detva

Detva: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›

Mikuláš Melich KADOSTAV: IČO, sídlo a základné údaje

Mikuláš Melich KADOSTAV (IČO 47842148) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Detva, okres Detva. Začiatok podnikania je 1. 7. 2014, podniká 12 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo962 12 DetvaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Vznik1. 7. 2014
ObecDetva
OkresOkres Detva
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Mikuláš Melich KADOSTAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mikuláš Melich KADOSTAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mikuláš Melich KADOSTAV

  • Tendre116súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
  • Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 610 tis. €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Detvatypický nepokrytý dopyt 740 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Detva

PPS Group a.s.AGROSEV, spol. s r.o.LIGNUM MS s.r.o.BRUSTER s.r.o.Berner s.r.o.Všetky firmy v obci Detva ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Detva

MTK PLUS s.r.o.STAVEBNINY BETONBAU s.r.o.JPT STAVBY s.r.o.A.M.F STAV s.r.o.FEED spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk