Prima klima s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves
34 799 €tržby 2015 ▲ 15 %+187 €zisk 2015zaniknutá 8. 3. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 3. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 30 294 €, výsledok hospodárenia 68 €
- 15 : tržby 34 799 €, výsledok hospodárenia 187 €
Prima klima s. r. o. (IČO 47841591), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 11. 7. 2014 do 8. 3. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci Prima klima
osobné náklady v roku 2015 boli 18 744 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 18 744 € | — |
| 2014 | — | 2 101 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Prima klima
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Prima klima
Za rok 2015 má Prima klima v závierke tržby 34 799 €, o 14,9 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +187 €. Závierky máme za 2 roky (2014 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 34 799 €.
Výkaz ziskov a strát Prima klima
Najvyššie tržby: rok 2015, 34 799 €. Najnižšie: rok 2014, 30 294 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 34 799 € |
| 2014 | 30 294 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 255 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 187 € |
| 2014 | 68 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Prima klima
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %, medián odvetvia +3,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prima klima |
|---|---|
| 2015 | +0,5 % |
| 2014 | +0,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Prima klima
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 27 392 €, vlastné imanie 5 255 € a záväzky 22 137 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 27 392 € | 5 255 € | 22 137 € |
| 2014 | 16 299 € | 5 068 € | 11 231 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Prima klima (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 34 799 € | 187 € | 27 392 € | 5 255 € | 22 137 € | 20 052 € | +0,5 % |
| 2014 | 30 294 € | 68 € | 16 299 € | 5 068 € | 11 231 € | 2 338 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí Prima klima?
Peniaze od štátu: Prima klima
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Prima klima
Dátum vzniku Prima klima je 11. 7. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/99634/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 30 294 € · majetok 16 299 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 34 799 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Prima klima v odvetví oprava a inštalácia strojov
Prima klima je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 150 796 € (897 závierok), Prima klima má 34 799 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 133 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prima klima 34. z 46.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 799 €, polovica do 150 796 €, tri štvrtiny do 591 608 €; 10 % firiem má viac než 2 027 013 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 9 446 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 799 € |
| medián | 150 796 € |
| horný kvartil | 591 608 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 027 013 € |
| Prima klima | 34 799 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Prima klima | 34 799 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 181 640 € |
| medián kraja | 165 606 € |
| medián Slovenska | 150 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RISERVIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 78 396 € (2025)
- GLSTV s.r.o.Trebišov · tržby 78 208 € (2025)
- ELIKO-ELEKTRO, s. r. o.Senec · tržby 78 205 € (2025)
- NZ-KLIMA TT s. r. o.Šurany · tržby 77 810 € (2025)
- ENERGOMAX s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 77 675 € (2021)
- ADEMAT s. r. o.Veľká Mača · tržby 77 583 € (2025)
- BAP SERVIS, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 77 479 € (2025)
- PHF Automation s. r. o.Podolie · tržby 77 008 € (2025)
- MELIPA s.r.o.Chvojnica · tržby 76 465 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prima klima, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Prima klima: Bratislava - Karlova Ves
Prima klima sídli na adrese Hany Meličkovej 24, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 10 001 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 210. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Prima klima: IČO, sídlo a základné údaje
Prima klima s. r. o. (IČO 47841591) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 11. 7. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 3. 2016, po 1 roku. Za rok 2015 sú v závierke tržby 34 799 € a výsledok hospodárenia +187 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 33120 |
| Vznik | 11. 7. 2014 |
| Zánik | 8. 3. 2016 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.12) v okrese Bratislava IV
Výťahy H&M lifts s. r. o.BARYT, s.r.o.SLOV lift spol. s r.o.Repamach s. r. o.YSK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.