VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLOVOKNO, s. r. o.

Ivanka pri Dunaji · Výroba plastových dverí a okien

1 123 817 €tržby 2016 ▼ 13 %−294 471 €strata 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 123 817 €tržby 2016 ▼ 13 %
−294 471 €strata 2016
  1. 14 : tržby 160 361 €, výsledok hospodárenia -26 835 €
  2. 15 : tržby 1 296 056 €, výsledok hospodárenia -168 646 €
  3. 16 : tržby 1 123 817 €, výsledok hospodárenia -294 471 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SLOVOKNO, s. r. o. (IČO 47838868), sídlo Ivanka pri Dunaji, je v registri zapísaná od 22. 7. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SLOVOKNO

osobné náklady v roku 2016 boli 263 039 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Konateľ SLOVOKNO

Podľa Registra právnických osôb koná za SLOVOKNO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník SLOVOKNO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVOKNO
Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVOKNO Vesna Berk 100,0 %. Spolu 7 500 €. Vesna Berk: 7 500 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Vesna Berk100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Vesna Berkod 16. 3. 2017 7 500 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SLOVOKNO

Za rok 2016 má SLOVOKNO v závierke tržby 1 123 817 €, o 13,3 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −294 471 €. Závierky máme za 3 roky (2014 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2015: 1 296 056 €.

Tržby 20161,12 mil. €▼ −13,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−294 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2016304 tis. €
Vlastné imanie 2016−482 tis. €
Záväzky 2016786 tis. €258,9 % majetku
Pridaná hodnota 201641 tis. €
Zisková marža 2016−26,2 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 3 roky−490 tis. €2014 až 2016

Výkaz ziskov a strát SLOVOKNO

Súvaha SLOVOKNO

Všetky čísla zo závierok SLOVOKNO (3 roky)
Čísla zo závierok SLOVOKNO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20161 123 817 €−294 471 €303 683 €−482 452 €786 135 €41 334 €−26,2 %
20151 296 056 €−168 646 €527 640 €−187 981 €715 621 €183 613 €−13,0 %
2014160 361 €−26 835 €463 271 €−19 335 €482 606 €35 084 €−16,7 %

Riziko: zaplatí SLOVOKNO?

Peniaze od štátu: SLOVOKNO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SLOVOKNO

Dátum vzniku SLOVOKNO je 22. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: WEBA Fensterwerk, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/99773/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 160 361 € · majetok 463 271 €
  3. Nový štatutár: Vesna BerkKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým WEBA Fensterwerk, s. r. o., odvtedy SLOVOKNO, s. r. o.
  5. Nový spoločník: Vesna BerkSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SLOVOKNO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Výroba a montáž tieniacej techniky
  • Výroba plastových okien a dverí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

SLOVOKNO v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu

SLOVOKNO je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22), činnosť výroba plastových dverí a okien. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 286 710 € (747 závierok), SLOVOKNO má 1 123 817 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 55 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SLOVOKNO 3. z 15.

V odvetví v okrese Senec55aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou747Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia287 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SLOVOKNO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Senec ›

Sídlo SLOVOKNO: Ivanka pri Dunaji

SLOVOKNO sídli na adrese Nádražná 28, 900 28 Ivanka pri Dunaji, okres Senec. V obci Ivanka pri Dunaji je 1 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 362. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ivanka pri Dunaji1 660aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 362aktívnych
V tom istom odvetví55okres Senec
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Ivanka pri Dunaji: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

SLOVOKNO: IČO, sídlo a základné údaje

SLOVOKNO, s. r. o. (IČO 47838868) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, okres Senec. Dátum vzniku je 22. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Vesna Berk. Za rok 2016 sú v závierke tržby 1 123 817 € a výsledok hospodárenia −294 471 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba plastových dverí a okien (SK NACE 2223)
Základné imanie7 500 €
Vznik22. 7. 2014
Skoršie názvyWEBA Fensterwerk, s. r. o.
ObecIvanka pri Dunaji
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22) SLOVOKNO, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 1 123 817 €, typická firma odvetvia 286 710 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 747 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výroba výrobkov z gumy a plastu: tržby a mzdy ›Výroba výrobkov z gumy a plastu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy SLOVOKNO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SLOVOKNO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLOVOKNO

  • Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 343 tis. €
  • Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 18 tis. €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Ivanka pri Dunajitypický nepokrytý dopyt 109 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ivanka pri Dunaji

METRO Cash & Carry SR s. r. o.Slovak Parcel Service s.r.o.Express One Slovakia s.r.o.TRANSTRADE s.r.o.MSD Company, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ivanka pri Dunaji ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.23) v okrese Senec

Compass Europe s. r. o.TGB PLAST, spol. s r.o.Belot, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk