Rikeys, s.r.o.
Púchov · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
86 560 €tržby 2025 ▼ 1 %+31 341 €zisk 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 5 738 €, výsledok hospodárenia -14 874 €
- 15 : tržby 26 977 €, výsledok hospodárenia -2 415 €
- 16 : tržby 41 299 €, výsledok hospodárenia 7 352 €
- 17 : tržby 54 601 €, výsledok hospodárenia 6 795 €
- 18 : tržby 57 436 €, výsledok hospodárenia 14 081 €
- 19 : tržby 75 189 €, výsledok hospodárenia 11 722 €
- 20 : tržby 61 504 €, výsledok hospodárenia 5 680 €
- 21 : tržby 73 098 €, výsledok hospodárenia 5 728 €
- 22 : tržby 77 785 €, výsledok hospodárenia 6 335 €
- 23 : tržby 110 362 €, výsledok hospodárenia 13 613 €
- 24 : tržby 87 087 €, výsledok hospodárenia 10 023 €
- 25 : tržby 86 560 €, výsledok hospodárenia 31 341 €
Rikeys, s.r.o. (IČO 47837217) mala v roku 2025 tržby 86 560 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Rikeys
V roku 2025 mala Rikeys priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 20 637 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 20 637 € | — |
| 2024 | — | 20 616 € | — |
| 2023 | — | 14 999 € | — |
| 2022 | — | 13 998 € | — |
| 2021 | — | 12 979 € | — |
| 2020 | — | 12 970 € | — |
| 2019 | — | 12 547 € | — |
| 2018 | — | 8 258 € | 5 954 € |
| 2017 | — | 7 339 € | 5 329 € |
| 2016 | — | 5 168 € | 3 710 € |
| 2015 | — | 4 992 € | 3 351 € |
| 2014 | — | 1 672 € | 1 105 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Rikeys
Podľa Registra právnických osôb koná za Rikeys 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Rikeys
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Richard Vítek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Richard Vítekod 1. 8. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Rikeys
Za rok 2025 má Rikeys v závierke tržby 86 560 €, o 0,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +31 341 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 110 362 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 8 558 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rikeys
Najvyššie tržby: rok 2023, 110 362 €. Najnižšie: rok 2014, 5 738 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 86 560 € |
| 2024 | 87 087 € |
| 2023 | 110 362 € |
| 2022 | 77 785 € |
| 2021 | 73 098 € |
| 2020 | 61 504 € |
| 2019 | 75 189 € |
| 2018 | 57 436 € |
| 2017 | 54 601 € |
| 2016 | 41 299 € |
| 2015 | 26 977 € |
| 2014 | 5 738 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 2 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 95 381 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 31 341 € |
| 2024 | 10 023 € |
| 2023 | 13 613 € |
| 2022 | 6 335 € |
| 2021 | 5 728 € |
| 2020 | 5 680 € |
| 2019 | 11 722 € |
| 2018 | 14 081 € |
| 2017 | 6 795 € |
| 2016 | 7 352 € |
| 2015 | −2 415 € |
| 2014 | −14 874 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rikeys
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,2 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rikeys | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +36,2 % | +4,0 % |
| 2024 | +11,5 % | +3,1 % |
| 2023 | +12,3 % | +2,4 % |
| 2022 | +8,1 % | +2,4 % |
| 2021 | +7,8 % | +2,3 % |
| 2020 | +9,2 % | +1,9 % |
| 2019 | +15,6 % | +2,1 % |
| 2018 | +24,5 % | +2,7 % |
| 2017 | +12,4 % | +3,4 % |
| 2016 | +17,8 % | +3,4 % |
| 2015 | −9,0 % | +3,1 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+370,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,6 % |
| 2024 | −21,1 % |
| 2023 | +41,9 % |
| 2022 | +6,4 % |
| 2021 | +18,9 % |
| 2020 | −18,2 % |
| 2019 | +30,9 % |
| 2018 | +5,2 % |
| 2017 | +32,2 % |
| 2016 | +53,1 % |
| 2015 | +370,1 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rikeys
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 97 286 €, vlastné imanie 84 251 € a záväzky 13 035 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 97 286 € | 84 251 € | 13 035 € |
| 2024 | 63 934 € | 58 286 € | 5 648 € |
| 2023 | 71 139 € | 53 641 € | 17 498 € |
| 2022 | 82 669 € | 45 404 € | 37 265 € |
| 2021 | 77 655 € | 39 068 € | 38 587 € |
| 2020 | 85 288 € | 33 341 € | 51 947 € |
| 2019 | 51 956 € | 27 661 € | 24 295 € |
| 2018 | 49 161 € | 15 938 € | 33 223 € |
| 2017 | 44 471 € | 1 857 € | 42 614 € |
| 2016 | 44 533 € | −4 937 € | 49 470 € |
| 2015 | 37 981 € | −12 289 € | 50 270 € |
| 2014 | 38 894 € | −9 874 € | 48 768 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rikeys (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 560 € | 31 341 € | 97 286 € | 84 251 € | 13 035 € | 43 892 € | +36,2 % |
| 2024 | 87 087 € | 10 023 € | 63 934 € | 58 286 € | 5 648 € | 41 136 € | +11,5 % |
| 2023 | 110 362 € | 13 613 € | 71 139 € | 53 641 € | 17 498 € | 45 256 € | +12,3 % |
| 2022 | 77 785 € | 6 335 € | 82 669 € | 45 404 € | 37 265 € | 35 165 € | +8,1 % |
| 2021 | 73 098 € | 5 728 € | 77 655 € | 39 068 € | 38 587 € | 33 180 € | +7,8 % |
| 2020 | 61 504 € | 5 680 € | 85 288 € | 33 341 € | 51 947 € | 29 299 € | +9,2 % |
| 2019 | 75 189 € | 11 722 € | 51 956 € | 27 661 € | 24 295 € | 33 264 € | +15,6 % |
| 2018 | 57 436 € | 14 081 € | 49 161 € | 15 938 € | 33 223 € | 29 000 € | +24,5 % |
| 2017 | 54 601 € | 6 795 € | 44 471 € | 1 857 € | 42 614 € | 20 234 € | +12,4 % |
| 2016 | 41 299 € | 7 352 € | 44 533 € | −4 937 € | 49 470 € | 19 331 € | +17,8 % |
| 2015 | 26 977 € | −2 415 € | 37 981 € | −12 289 € | 50 270 € | 6 890 € | −9,0 % |
| 2014 | 5 738 € | −14 874 € | 38 894 € | −9 874 € | 48 768 € | −11 485 € | −259,2 % |
Riziko: zaplatí Rikeys?
Rikeys a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Rikeys z roku 2020.
História firmy Rikeys
Dátum vzniku Rikeys je 1. 8. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30710/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024118932
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 5 738 € · majetok 38 894 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 1. 8. 2014.
- Nový spoločník: Ing. Richard VítekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 86 560 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rikeys
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Fotografické služby
- Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Montáž a demontáž mechanických zámkov
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Rikeys v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Rikeys je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), Rikeys má 86 560 €, čo je 85 % mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 368 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rikeys 35. z 62.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| Rikeys | 86 560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rikeys
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rikeys s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rikeys | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 86 560 € | 101 380 € |
| 2024 | 87 087 € | 107 560 € |
| 2023 | 110 362 € | 108 914 € |
| 2022 | 77 785 € | 110 901 € |
| 2021 | 73 098 € | 107 902 € |
| 2020 | 61 504 € | 98 544 € |
| 2019 | 75 189 € | 117 881 € |
| 2018 | 57 436 € | 121 114 € |
| 2017 | 54 601 € | 122 184 € |
| 2016 | 41 299 € | 131 383 € |
| 2015 | 26 977 € | 141 683 € |
| 2014 | 5 738 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rikeys | 86 560 € |
|---|---|
| medián okresu Púchov | 104 019 € |
| medián kraja | 114 179 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VT-KANAL sk s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 208 616 € (2024)
- ANAKONDA s.r.o.Žarnov · tržby 208 492 € (2025)
- Spell SB s.r.o.Prešov · tržby 208 436 € (2024)
- TURN SK, s.r.o.Považská Bystrica · tržby 208 402 € (2025)
- DOPRAVNÉ ZNAČKY, s. r. o.Holíč · tržby 208 283 € (2015)
- IBISERVIS spol. s r.o., Kráľovský ChlmecKráľovský Chlmec · tržby 208 262 € (2025)
- AD TRADE Slovakia s.r.o.Nitra · tržby 208 004 € (2025)
- FEREZ s.r.o.Batizovce · tržby 207 961 € (2025)
- KLAVER s. r. o.Jasenica · tržby 207 861 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rikeys, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rikeys: Púchov
Rikeys sídli na adrese Novonosická 668/60, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 071 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›
Rikeys: IČO, sídlo a základné údaje
Rikeys, s.r.o. (IČO 47837217) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 1. 8. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Richard Vítek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 86 560 € a výsledok hospodárenia +31 341 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 8. 2014 |
| Obec | Púchov |
| Okres | Okres Púchov |
| Vyrubená daň z príjmov | 8 558 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Rikeys, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 86 560 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›
Sieť prepojení firmy Rikeys
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rikeys
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rikeys
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.443 zmlúv za 3 roky · 592 993 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 539 106 € · naposledy 16. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 793 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Púchov
MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Púchov
KOVAL SYSTEMS, a. s.DECRAN-SK s. r. o.Almicha, s. r. o.TAIPEI SK s.r.o.RM-Machining s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.