VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Web Shops sk, s. r. o.

Haniska · Baliace činnosti

196 097 €tržby 2024 ▼ 73 %+4 985 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

196 097 €tržby 2024 ▼ 73 %
+4 985 €zisk 2024
  1. 14 : tržby 11 869 €, výsledok hospodárenia 411 €
  2. 15 : tržby 35 491 €, výsledok hospodárenia 1 739 €
  3. 16 : tržby 46 192 €, výsledok hospodárenia 3 776 €
  4. 17 : tržby 46 910 €, výsledok hospodárenia -964 €
  5. 18 : tržby 42 837 €, výsledok hospodárenia 1 753 €
  6. 19 : tržby 46 144 €, výsledok hospodárenia 1 758 €
  7. 20 : tržby 301 571 €, výsledok hospodárenia 7 767 €
  8. 21 : tržby 1 225 729 €, výsledok hospodárenia 404 €
  9. 22 : tržby 1 018 787 €, výsledok hospodárenia 25 204 €
  10. 23 : tržby 717 554 €, výsledok hospodárenia 16 855 €
  11. 24 : tržby 196 097 €, výsledok hospodárenia 4 985 €
  12. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 957 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Web Shops sk, s. r. o. (IČO 47829583) mala v roku 2024 tržby 196 097 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Web Shops sk

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Web Shops sk

Podľa Registra právnických osôb koná za Web Shops sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Web Shops sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Web Shops sk
Podiely spoločníkov na vkladoch Web Shops sk Mgr. Radomír Tomáš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Radomír Tomáš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Radomír Tomáš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Radomír Tomášod 8. 6. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Web Shops sk

Za rok 2024 má Web Shops sk v závierke tržby 196 097 €, o 72,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +4 985 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 1 225 729 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2024196 tis. €▼ −72,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20244 985 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 286 €
Vlastné imanie 202596 tis. €
Záväzky 2025−90 tis. €-1 706,9 % majetku
Zisková marža 2024+2,5 %medián odvetvia +4,9 %
Súčet výsledkov za 12 rokov61 tis. €2014 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Web Shops sk

Súvaha Web Shops sk

Všetky čísla zo závierok Web Shops sk (12 rokov)
Čísla zo závierok Web Shops sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 957 €5 286 €95 512 €−90 226 €——
2024196 097 €4 985 €8 255 €98 469 €−90 214 €149 445 €+2,5 %
2023717 554 €16 855 €157 916 €63 704 €94 212 €31 878 €+2,3 %
20221 018 787 €25 204 €354 861 €46 848 €321 513 €47 811 €+2,5 %
20211 225 729 €404 €413 586 €21 644 €391 942 €13 008 €0,0 %
2020301 571 €7 767 €232 010 €21 240 €210 770 €12 376 €+2,6 %
201946 144 €1 758 €61 131 €13 473 €47 658 €2 867 €+3,8 %
201842 837 €1 753 €23 238 €11 715 €11 523 €2 588 €+4,1 %
201746 910 €−964 €10 473 €9 963 €510 €−15 €−2,1 %
201646 192 €3 776 €12 037 €10 926 €1 111 €5 132 €+8,2 %
201535 491 €1 739 €7 705 €7 150 €555 €2 482 €+4,9 %
201411 869 €411 €8 644 €5 411 €3 233 €580 €+3,5 %

Riziko: zaplatí Web Shops sk?

Peniaze od štátu: Web Shops sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Web Shops sk

Dátum vzniku Web Shops sk je 30. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30702/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 11 869 € · majetok 8 644 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024120241
  4. Nový štatutár: Mgr. Radomír TomášKonateľ
  5. Nový spoločník: Mgr. Radomír TomášSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Web Shops sk

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Web Shops sk v odvetví administratívne a kancelárske služby

Web Shops sk je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť baliace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 518 € (20 391 závierok), Web Shops sk má 196 097 €, čo je 5,0-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 843 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Web Shops sk 101. z 655.

V odvetví v okrese Prešov1 843aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou20 391Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Web Shops sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Prešov ›

Sídlo Web Shops sk: Haniska

Web Shops sk sídli na adrese Tesárska 19/142, 080 01 Haniska, okres Prešov. V obci Haniska je 129 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Haniska129aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví1 843okres Prešov
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Haniska: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Web Shops sk: IČO, sídlo a základné údaje

Web Shops sk, s. r. o. (IČO 47829583) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Haniska, okres Prešov. Dátum vzniku je 30. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Radomír Tomáš. Za rok 2024 sú v závierke tržby 196 097 € a výsledok hospodárenia +4 985 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieBaliace činnosti (SK NACE 8292)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 7. 2014
ObecHaniska
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Web Shops sk, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 196 097 €, typická firma odvetvia 39 518 €, čo je 5,0-násobok mediánu (medián z 20 391 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Web Shops sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Web Shops sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Web Shops sk

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy468zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Haniskatypický nepokrytý dopyt 256 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

M - TECH group s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Haniska

FROST a.s. PrešovSPINEA, s.r.o.BHS-Sonthofen (Slovakia) s.r.o.SaJ, s.r.o.PALETY PREŠOV s. r. o.Všetky firmy v obci Haniska ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.92) v okrese Prešov

BENETI s.r.o.KILIA-MEDIUM s. r. o.PJ senior, s. r. o.BRILLANT Slovakia s. r. o.DABIA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk