RC Estate, s.r.o.
Košice - Dargovských hrdinov
144 990 €tržby 2016 ▲ 216 %+1 796 €zisk 2016zaniknutá 30. 12. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 12. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 45 750 €, výsledok hospodárenia 560 €
- 15 : tržby 45 869 €, výsledok hospodárenia 1 689 €
- 16 : tržby 144 990 €, výsledok hospodárenia 1 796 €
RC Estate, s.r.o. (IČO 47825103), sídlo Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, je v registri zapísaná od 26. 6. 2014 do 30. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci RC Estate
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok RC Estate
Za rok 2016 má RC Estate v závierke tržby 144 990 €, o 216,1 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +1 796 €. Závierky máme za 3 roky (2014 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 144 990 €.
Výkaz ziskov a strát RC Estate
Najvyššie tržby: rok 2016, 144 990 €. Najnižšie: rok 2014, 45 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 144 990 € |
| 2015 | 45 869 € |
| 2014 | 45 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 4 045 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 1 796 € |
| 2015 | 1 689 € |
| 2014 | 560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RC Estate
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %, medián odvetvia +3,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RC Estate | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +1,2 % | +3,3 % |
| 2015 | +3,7 % | +1,9 % |
| 2014 | +1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RC Estate
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 120 331 €, vlastné imanie 114 774 € a záväzky 5 557 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 120 331 € | 114 774 € | 5 557 € |
| 2015 | 39 438 € | 26 249 € | 13 189 € |
| 2014 | 5 718 € | 5 560 € | 158 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RC Estate (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 144 990 € | 1 796 € | 120 331 € | 114 774 € | 5 557 € | 3 198 € | +1,2 % |
| 2015 | 45 869 € | 1 689 € | 39 438 € | 26 249 € | 13 189 € | 2 253 € | +3,7 % |
| 2014 | 45 750 € | 560 € | 5 718 € | 5 560 € | 158 € | 731 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí RC Estate?
Peniaze od štátu: RC Estate
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RC Estate
Dátum vzniku RC Estate je 26. 6. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35992/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 45 750 € · majetok 5 718 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 3, posledné tržby 144 990 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
RC Estate v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
RC Estate je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 99 167 € (3 213 závierok), RC Estate má 144 990 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Košice III je v tomto odvetví 25 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RC Estate 2. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 120 €, polovica do 99 167 €, tri štvrtiny do 583 530 €; 10 % firiem má viac než 1 736 582 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 364 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 120 € |
| medián | 99 167 € |
| horný kvartil | 583 530 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 736 582 € |
| RC Estate | 144 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RC Estate
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RC Estate s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RC Estate | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 144 990 € | 99 167 € |
| 2015 | 45 869 € | 106 031 € |
| 2014 | 45 750 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| RC Estate | 144 990 € |
|---|---|
| medián kraja | 101 968 € |
| medián Slovenska | 99 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Zelený Boleráz, družstvoBoleráz · tržby 364 579 € (2025)
- ecommodity, s. r. o.Dolný Kubín · tržby 364 082 € (2025)
- ARMADOR s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 363 830 € (2025)
- EURODREAM, spol. s r.o.Čenkovce · tržby 363 127 € (2025)
- Podunajské orechy s.r.o.Nové Zámky · tržby 362 900 € (2025)
- KOMAGRO spol. s r.o.Šurany · tržby 362 214 € (2025)
- Medial Slovakia, spol. s r. o.Rimavská Sobota · tržby 361 758 € (2025)
- VIETPOINT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 361 380 € (2025)
- Bio Haim 2020 s.r.o.Šurany · tržby 361 102 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RC Estate, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Košice III ›
Sídlo RC Estate: Košice - Dargovských hrdinov
RC Estate sídli na adrese Prešovská cesta 47, 040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 823 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 363. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›
RC Estate: IČO, sídlo a základné údaje
RC Estate, s.r.o. (IČO 47825103) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 26. 6. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 12. 2016, po 2 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 144 990 € a výsledok hospodárenia +1 796 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 01610 |
| Vznik | 26. 6. 2014 |
| Zánik | 30. 12. 2016 |
| Obec | Košice - Dargovských hrdinov |
| Okres | Okres Košice III |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy RC Estate
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RC Estate
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RC Estate
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra449 zmlúv za 3 roky · 4 775 697 € · naposledy 7. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen165 zmlúv za 3 roky · 1 030 354 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.118 zmlúv za 3 roky · 115 916 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 407 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov
AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Košice III
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.