CAR TRADING s.r.o.
Krasňany · Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel
53 255 €tržby 2025 ▼ 71 %−38 284 €strata 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 1 100 €, výsledok hospodárenia 126 €
- 15 : tržby 15 456 €, výsledok hospodárenia 1 389 €
- 16 : tržby 34 389 €, výsledok hospodárenia 322 €
- 17 : tržby 33 162 €, výsledok hospodárenia -18 767 €
- 18 : tržby 46 302 €, výsledok hospodárenia 534 €
- 19 : tržby 19 406 €, výsledok hospodárenia -28 830 €
- 20 : tržby 80 610 €, výsledok hospodárenia 6 053 €
- 21 : tržby 83 406 €, výsledok hospodárenia -8 333 €
- 22 : tržby 168 032 €, výsledok hospodárenia 14 862 €
- 23 : tržby 163 469 €, výsledok hospodárenia 3 138 €
- 24 : tržby 185 881 €, výsledok hospodárenia -15 912 €
- 25 : tržby 53 255 €, výsledok hospodárenia -38 284 €
CAR TRADING s.r.o. (IČO 47795433) mala v roku 2025 tržby 53 255 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CAR TRADING
V roku 2025 mala CAR TRADING priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 755 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 11 755 € | — |
| 2024 | — | 14 044 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ CAR TRADING
Podľa Registra právnických osôb koná za CAR TRADING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník CAR TRADING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pavol Vrábel100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavol Vrábelod 4. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CAR TRADING
Za rok 2025 má CAR TRADING v závierke tržby 53 255 €, o 71,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −38 284 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 185 881 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CAR TRADING
Najvyššie tržby: rok 2024, 185 881 €. Najnižšie: rok 2014, 1 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 53 255 € |
| 2024 | 185 881 € |
| 2023 | 163 469 € |
| 2022 | 168 032 € |
| 2021 | 83 406 € |
| 2020 | 80 610 € |
| 2019 | 19 406 € |
| 2018 | 46 302 € |
| 2017 | 33 162 € |
| 2016 | 34 389 € |
| 2015 | 15 456 € |
| 2014 | 1 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 5 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −83 702 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −38 284 € |
| 2024 | −15 912 € |
| 2023 | 3 138 € |
| 2022 | 14 862 € |
| 2021 | −8 333 € |
| 2020 | 6 053 € |
| 2019 | −28 830 € |
| 2018 | 534 € |
| 2017 | −18 767 € |
| 2016 | 322 € |
| 2015 | 1 389 € |
| 2014 | 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CAR TRADING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −71,9 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CAR TRADING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −71,9 % | +4,7 % |
| 2024 | −8,6 % | +3,1 % |
| 2023 | +1,9 % | +1,8 % |
| 2022 | +8,8 % | +2,2 % |
| 2021 | −10,0 % | +1,6 % |
| 2020 | +7,5 % | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | +1,2 % | +1,5 % |
| 2017 | −56,6 % | +2,7 % |
| 2016 | +0,9 % | +2,5 % |
| 2015 | +9,0 % | +2,3 % |
| 2014 | +11,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2020 (+315,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −71,3 % |
| 2024 | +13,7 % |
| 2023 | −2,7 % |
| 2022 | +101,5 % |
| 2021 | +3,5 % |
| 2020 | +315,4 % |
| 2019 | −58,1 % |
| 2018 | +39,6 % |
| 2017 | −3,6 % |
| 2016 | +122,5 % |
| 2015 | +1 305,1 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CAR TRADING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 120 146 €, vlastné imanie 98 227 € a záväzky 21 919 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 120 146 € | 98 227 € | 21 919 € |
| 2024 | 195 601 € | 136 511 € | 59 090 € |
| 2023 | 150 533 € | 102 423 € | 48 110 € |
| 2022 | 179 106 € | 119 285 € | 59 821 € |
| 2021 | 163 216 € | 74 423 € | 88 793 € |
| 2020 | 122 631 € | 32 756 € | 89 875 € |
| 2019 | 94 664 € | −23 297 € | 117 961 € |
| 2018 | 54 859 € | 5 534 € | 49 325 € |
| 2017 | 57 519 € | −11 931 € | 69 450 € |
| 2016 | 61 208 € | 6 837 € | 54 371 € |
| 2015 | 43 187 € | 6 515 € | 36 672 € |
| 2014 | 5 913 € | 5 126 € | 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CAR TRADING (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 255 € | −38 284 € | 120 146 € | 98 227 € | 21 919 € | 11 496 € | −71,9 % |
| 2024 | 185 881 € | −15 912 € | 195 601 € | 136 511 € | 59 090 € | 52 481 € | −8,6 % |
| 2023 | 163 469 € | 3 138 € | 150 533 € | 102 423 € | 48 110 € | 70 383 € | +1,9 % |
| 2022 | 168 032 € | 14 862 € | 179 106 € | 119 285 € | 59 821 € | 86 818 € | +8,8 % |
| 2021 | 83 406 € | −8 333 € | 163 216 € | 74 423 € | 88 793 € | 42 573 € | −10,0 % |
| 2020 | 80 610 € | 6 053 € | 122 631 € | 32 756 € | 89 875 € | 51 894 € | +7,5 % |
| 2019 | 19 406 € | −28 830 € | 94 664 € | −23 297 € | 117 961 € | −6 415 € | −148,6 % |
| 2018 | 46 302 € | 534 € | 54 859 € | 5 534 € | 49 325 € | 36 192 € | +1,2 % |
| 2017 | 33 162 € | −18 767 € | 57 519 € | −11 931 € | 69 450 € | 11 197 € | −56,6 % |
| 2016 | 34 389 € | 322 € | 61 208 € | 6 837 € | 54 371 € | 22 265 € | +0,9 % |
| 2015 | 15 456 € | 1 389 € | 43 187 € | 6 515 € | 36 672 € | 10 751 € | +9,0 % |
| 2014 | 1 100 € | 126 € | 5 913 € | 5 126 € | 787 € | 752 € | +11,5 % |
Riziko: zaplatí CAR TRADING?
CAR TRADING a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom CAR TRADING v objeme 20 000 € z roku 2015. Najväčší objem je s odberateľom Slovak Business Agency: 20 000 € v 3 zmluvách.
História firmy CAR TRADING
Dátum vzniku CAR TRADING je 29. 5. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62405/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 1 100 € · majetok 5 913 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovak Business Agency, hodnota zmluvy 20 000 €. Firma vznikla 29. 5. 2014.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024099572
- Nový spoločník: Pavol VrábelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 53 255 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CAR TRADING
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vykonávanie odťahovej služby
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby
- Donášková služba
- Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
- Administratívne práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
CAR TRADING v odvetví prenájom a lízing
CAR TRADING je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 770 € (2 282 závierok), CAR TRADING má 53 255 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CAR TRADING 46. z 96.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 337 €, polovica do 50 770 €, tri štvrtiny do 219 724 €; 10 % firiem má viac než 790 532 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 343 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 337 € |
| medián | 50 770 € |
| horný kvartil | 219 724 € |
| 10 % firiem má viac než | 790 532 € |
| CAR TRADING | 53 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CAR TRADING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CAR TRADING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CAR TRADING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 53 255 € | 50 770 € |
| 2024 | 185 881 € | 49 190 € |
| 2023 | 163 469 € | 47 167 € |
| 2022 | 168 032 € | 46 424 € |
| 2021 | 83 406 € | 43 766 € |
| 2020 | 80 610 € | 42 101 € |
| 2019 | 19 406 € | 45 041 € |
| 2018 | 46 302 € | 45 163 € |
| 2017 | 33 162 € | 43 133 € |
| 2016 | 34 389 € | 45 574 € |
| 2015 | 15 456 € | 42 903 € |
| 2014 | 1 100 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CAR TRADING | 53 255 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 50 794 € |
| medián kraja | 47 634 € |
| medián Slovenska | 50 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VIA TRANSPORT SK, s. r. o.Prešov · tržby 118 903 € (2025)
- Inomed s.r.o.Martin · tržby 118 895 € (2025)
- M.A.T. TRADE, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 118 747 € (2025)
- Ricky-Trans, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 118 390 € (2014)
- Cygnus FG, s.r.o.Topoľníky · tržby 118 239 € (2025)
- ET SLOVAKIA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 090 € (2025)
- RK Logistick s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 117 942 € (2025)
- Chilltech s. r. o.Snina · tržby 117 490 € (2025)
- Zenergy s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 117 464 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CAR TRADING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CAR TRADING: Krasňany
CAR TRADING sídli na adrese Krasňany 9, 013 03 Krasňany, okres Žilina. V obci Krasňany je 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Krasňany: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
CAR TRADING: IČO, sídlo a základné údaje
CAR TRADING s.r.o. (IČO 47795433) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krasňany, okres Žilina. Dátum vzniku je 29. 5. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Pavol Vrábel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 53 255 € a výsledok hospodárenia −38 284 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel (SK NACE 7711) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 5. 2014 |
| Obec | Krasňany |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) CAR TRADING s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 53 255 €, typická firma odvetvia 50 770 € (medián z 2 282 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy CAR TRADING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CAR TRADING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CAR TRADING
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy15zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Krasňanytypický nepokrytý dopyt 151 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť77 zmlúv za 3 roky · 353 666 € · naposledy 22. 12. 2025Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava22 zmlúv za 3 roky · 176 855 € · naposledy 24. 3. 2026MH Teplárenský holding, a.s.18 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 7. 2025 Všetkých 119 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Krasňany
Pressta-Eisele ČS s.r.o.KRASPLAST AMG, s.r.o.PP Living, s.r.o.A.M.E. Pressta, s.r.o.Roľnícke družstvo TerchováVšetky firmy v obci Krasňany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.11) v okrese Žilina
MK CAR, s.r.o.TOMEDA s.r.o.RTD, spol. s r.o.Investments Quantum Slovakia, s.r.o.Coffee Vending s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.