VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SAEO, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

34 621 €tržby 2015 ▲ 702 %+14 397 €zisk 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 621 €tržby 2015 ▲ 702 %
+14 397 €zisk 2015
  1. 14 : tržby 4 315 €, výsledok hospodárenia -386 €
  2. 15 : tržby 34 621 €, výsledok hospodárenia 14 397 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SAEO, s. r. o. (IČO 47730706), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 2. 4. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ SAEO

Podľa Registra právnických osôb koná za SAEO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci SAEO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SAEO
Podiely spoločníkov na vkladoch SAEO Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed Youssef 70,0 %, Ahmed Mohamed Abd El Maksoud 30,0 %. Spolu 5 000 €. Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed Youssef: 3 500 €, 70,0 %Ahmed Mohamed Abd El Maksoud: 1 500 €, 30,0 %70,0 % najväčší podiel
  • Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed Youssef70,0 %
  • Ahmed Mohamed Abd El Maksoud30,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed Youssefod 2. 4. 2014 3 500 €70,0 %
Ahmed Mohamed Abd El Maksoudod 2. 4. 2014 1 500 €30,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SAEO

Za rok 2015 má SAEO v závierke tržby 34 621 €, o 702,3 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +14 397 €. Závierky máme za 2 roky (2014 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 34 621 €.

Tržby 201535 tis. €▲ +702,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 201530 tis. €
Vlastné imanie 201519 tis. €
Záväzky 201511 tis. €36,5 % majetku
Pridaná hodnota 201519 tis. €
Zisková marža 2015+41,6 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 2 roky14 tis. €2014 až 2015

Výkaz ziskov a strát SAEO

Súvaha SAEO

Všetky čísla zo závierok SAEO (2 roky)
Čísla zo závierok SAEO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201534 621 €14 397 €29 922 €19 011 €10 911 €18 601 €+41,6 %
20144 315 €−386 €8 140 €4 614 €3 526 €181 €−8,9 %

Riziko: zaplatí SAEO?

Peniaze od štátu: SAEO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SAEO

Dátum vzniku SAEO je 2. 4. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/98306/B
  2. Nový spoločník: Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed YoussefSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  3. Nový štatutár: Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed YoussefKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 4 315 € · majetok 8 140 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 34 621 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SAEO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

SAEO v odvetví administratívne a kancelárske služby

SAEO je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 31 304 € (9 710 závierok), SAEO má 34 621 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAEO 1 745. z 2 804.

V odvetví v okrese Bratislava II5 963aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 710Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia31 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAEO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo SAEO: Bratislava - Ružinov

SAEO sídli na adrese Záhradnícka 93, 821 08 Bratislava-ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 115 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví5 963okres Bratislava II
Na tej istej adrese115aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SAEO: IČO, sídlo a základné údaje

SAEO, s. r. o. (IČO 47730706) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 4. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Osama Mohamed Abdelmaksoud Mohamed Youssef. Za rok 2015 sú v závierke tržby 34 621 € a výsledok hospodárenia +14 397 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 4. 2014
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) SAEO, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 34 621 €, typická firma odvetvia 31 304 € (medián z 9 710 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SAEO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SAEO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SAEO

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk