Marek Pajunk
Aktívny · Vráble · podniká od 2014 · 12 rokov
Čo robí
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2014Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Marek Pajunk: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Marek Pajunk (IČO 47719745), sídlo Vráble, je v registri zapísaný od 10. 3. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Marek Pajunk
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Sieť prepojení firmy Marek PajunkNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Marek Pajunk?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Marek Pajunk z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Marek Pajunk
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Marek Pajunk
Dátum vzniku Marek Pajunk je 10. 3. 2014, teda pred 12 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 430-45241
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Marek Pajunk
V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Marek Pajunk smie robiť.
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Marek Pajunk v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Marek Pajunk je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 002 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Vráble
Marek Pajunk má miesto podnikania v obci Vráble, okres Nitra. V obci Vráble je 1 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 227.
Vráble: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Marek Pajunk: IČO, sídlo a základné údaje
Marek Pajunk (IČO 47719745) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Vráble, okres Nitra. Začiatok podnikania je 10. 3. 2014, podniká 12 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Vznik | 10. 3. 2014 |
| Obec | Vráble |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Vráble
Ľuboš MayerLukáš VašekImrich FüleMartin ZáhorskýTomáš BangoSV-KOVOMONT s.r.o.DLB montage s.r.o.Erik Zuzula - E.Z.A.Vráble v číslach ›
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Marek Pajunk
- Tendre64súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 136 tis. €
- Granty a dotácie8výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 355 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Víťazi v odbore314firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v okrese Nitratypický nepokrytý dopyt 2,5 mil. €
Stráženie firmy Marek Pajunk a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.