VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MC Development s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

22 580 €tržby 2024 ▲ 86 %+1 470 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

22 580 €tržby 2024 ▲ 86 %
+1 470 €zisk 2024
  1. 14 : tržby 63 878 €, výsledok hospodárenia 5 574 €
  2. 15 : tržby 23 721 €, výsledok hospodárenia 701 €
  3. 16 : tržby 39 509 €, výsledok hospodárenia 2 890 €
  4. 17 : tržby 9 800 €, výsledok hospodárenia -8 984 €
  5. 18 : tržby 6 850 €, výsledok hospodárenia -7 451 €
  6. 19 : tržby 4 860 €, výsledok hospodárenia -5 098 €
  7. 20 : tržby 9 800 €, výsledok hospodárenia 456 €
  8. 21 : tržby 16 800 €, výsledok hospodárenia 518 €
  9. 22 : tržby 10 246 €, výsledok hospodárenia 185 €
  10. 23 : tržby 12 160 €, výsledok hospodárenia 172 €
  11. 24 : tržby 22 580 €, výsledok hospodárenia 1 470 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MC Development s.r.o. (IČO 47700696) mala v roku 2024 tržby 22 580 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MC Development

MC Development má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 72 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ MC Development

Podľa Registra právnických osôb koná za MC Development 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník MC Development

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MC Development
Podiely spoločníkov na vkladoch MC Development Ing. Milan Čučiak, MBA 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Milan Čučiak, MBA: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Milan Čučiak, MBA100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Milan Čučiak, MBAod 4. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MC Development

Za rok 2024 má MC Development v závierke tržby 22 580 €, o 85,7 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 470 €. Závierky máme za 11 rokov (2014 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2014: 63 878 €.

Tržby 202423 tis. €▲ +85,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20241 470 €zisk
Majetok (aktíva) 202425 tis. €
Vlastné imanie 20242 954 €
Záväzky 202422 tis. €88,1 % majetku
Pridaná hodnota 20241 958 €
Zisková marža 2024+6,5 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−9 567 €2014 až 2024

Výkaz ziskov a strát MC Development

Súvaha MC Development

Všetky čísla zo závierok MC Development (11 rokov)
Čísla zo závierok MC Development po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202422 580 €1 470 €24 834 €2 954 €21 880 €1 958 €+6,5 %
202312 160 €172 €37 343 €7 610 €29 733 €481 €+1,4 %
202210 246 €185 €37 305 €7 405 €29 900 €590 €+1,8 %
202116 800 €518 €37 254 €7 128 €30 126 €890 €+3,1 %
20209 800 €456 €36 813 €6 529 €30 284 €990 €+4,7 %
20194 860 €−5 098 €35 318 €6 073 €29 245 €−4 752 €−104,9 %
20186 850 €−7 451 €40 416 €11 171 €29 245 €−485 €−108,8 %
20179 800 €−8 984 €52 651 €18 622 €34 029 €−1 770 €−91,7 %
201639 509 €2 890 €65 823 €32 947 €32 876 €16 319 €+7,3 %
201523 721 €701 €53 675 €32 964 €20 010 €8 744 €+3,0 %
201463 878 €5 574 €54 020 €37 548 €16 472 €20 815 €+8,7 %

Riziko: zaplatí MC Development?

Peniaze od štátu: MC Development

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MC Development

Dátum vzniku MC Development je 18. 3. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/98020/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 63 878 € · majetok 54 020 €
  3. Nový spoločník: Ing. Milan Čučiak, MBASpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 11, posledné tržby 22 580 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MC Development

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

MC Development v odvetví špecializované stavebné práce

MC Development je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 046 € (13 699 závierok), MC Development má 22 580 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 015 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MC Development 333. z 420.

V odvetví v okrese Bratislava I2 015aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 699Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MC Development, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava I ›

Sídlo MC Development: Bratislava - Staré Mesto

MC Development sídli na adrese Tolstého 5, 811 06 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 651 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví2 015okres Bratislava I
Na tej istej adrese651aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

MC Development: IČO, sídlo a základné údaje

MC Development s.r.o. (IČO 47700696) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 3. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Milan Čučiak, MBA. Za rok 2024 sú v závierke tržby 22 580 € a výsledok hospodárenia +1 470 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 3. 2014
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MC Development s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 22 580 €, typická firma odvetvia 79 046 € (medián z 13 699 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy MC Development

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MC Development

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MC Development

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PM Consultancy s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava I

Staal s.r.o.CONSTRUCTOR - EU s.r.o.AG Brand s. r. o.REBI s. r. o.REAL ESTATE LIMITED s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk