VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Aha Trade s. r. o.

Žilina · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

141 996 €tržby 2025 ▼ 36 %+19 533 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

141 996 €tržby 2025 ▼ 36 %
+19 533 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 31 176 €, výsledok hospodárenia 2 779 €
  2. 16 : tržby 54 619 €, výsledok hospodárenia -18 506 €
  3. 17 : tržby 159 686 €, výsledok hospodárenia -75 540 €
  4. 18 : tržby 354 848 €, výsledok hospodárenia 26 945 €
  5. 19 : tržby 513 515 €, výsledok hospodárenia 34 443 €
  6. 20 : tržby 354 934 €, výsledok hospodárenia -33 335 €
  7. 21 : tržby 421 983 €, výsledok hospodárenia 9 455 €
  8. 22 : tržby 451 072 €, výsledok hospodárenia 6 073 €
  9. 23 : tržby 296 021 €, výsledok hospodárenia 8 179 €
  10. 24 : tržby 223 181 €, výsledok hospodárenia -6 267 €
  11. 25 : tržby 141 996 €, výsledok hospodárenia 19 533 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Aha Trade s. r. o. (IČO 47686821) mala v roku 2025 tržby 141 996 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Aha Trade

osobné náklady v roku 2024 boli 26 649 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Aha Trade

Podľa Registra právnických osôb koná za Aha Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník Aha Trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Aha Trade
Podiely spoločníkov na vkladoch Aha Trade Ľudovít Petrík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ľudovít Petrík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľudovít Petrík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľudovít Petríkod 11. 3. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Aha Trade

Za rok 2025 má Aha Trade v závierke tržby 141 996 €, o 36,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 533 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 513 515 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 059 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025142 tis. €▼ −36,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202520 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025553 tis. €
Vlastné imanie 2025101 tis. €
Záväzky 2025452 tis. €81,8 % majetku
Pridaná hodnota 202577 tis. €
Zisková marža 2025+13,8 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−26 tis. €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 059 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Aha Trade

Súvaha Aha Trade

Všetky čísla zo závierok Aha Trade (11 rokov)
Čísla zo závierok Aha Trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025141 996 €19 533 €552 918 €100 567 €452 351 €77 019 €+13,8 %
2024223 181 €−6 267 €615 102 €81 034 €534 068 €73 966 €−2,8 %
2023296 021 €8 179 €688 752 €87 300 €601 452 €72 102 €+2,8 %
2022451 072 €6 073 €649 642 €79 123 €570 519 €115 418 €+1,3 %
2021421 983 €9 455 €614 358 €73 051 €541 307 €91 140 €+2,2 %
2020354 934 €−33 335 €380 995 €63 597 €317 398 €60 874 €−9,4 %
2019513 515 €34 443 €286 464 €46 932 €239 532 €134 584 €+6,7 %
2018354 848 €26 945 €41 098 €12 490 €28 608 €112 716 €+7,6 %
2017159 686 €−75 540 €21 297 €−14 456 €35 753 €11 695 €−47,3 %
201654 619 €−18 506 €17 676 €−11 337 €29 013 €4 756 €−33,9 %
201531 176 €2 779 €9 894 €7 779 €2 115 €8 119 €+8,9 %

Riziko: zaplatí Aha Trade?

Aha Trade a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Aha Trade z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202026. 5. 2020

História firmy Aha Trade

Dátum vzniku Aha Trade je 11. 3. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Sultan Service s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62098/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 31 176 € · majetok 9 894 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024051194
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 11. 3. 2014.
  5. Nový spoločník: Ľudovít PetríkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým Sultan Service s.r.o., odvtedy Aha Trade s. r. o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 141 996 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Aha Trade

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Maloobchod klimatizačnej techniky a príslušenstva
  • Veľkoobchod klimatizačnej techniky a príslušenstva
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Skladovanie
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Prevádzkovanie nevýherných automatov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Aha Trade v odvetví výroba potravín

Aha Trade je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 588 € (2 786 závierok), Aha Trade má 141 996 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 206 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Aha Trade 46. z 99.

V odvetví v okrese Žilina206aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 786Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Aha Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo Aha Trade: Žilina

Aha Trade sídli na adrese Bottova 35, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví206okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Aha Trade: IČO, sídlo a základné údaje

Aha Trade s. r. o. (IČO 47686821) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 11. 3. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ľudovít Petrík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 141 996 € a výsledok hospodárenia +19 533 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 3. 2014
Skoršie názvySultan Service s.r.o.
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov3 059 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Aha Trade s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 141 996 €, typická firma odvetvia 82 588 € (medián z 2 786 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Aha Trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Aha Trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Aha Trade

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

foodex s. r. o.Go Gravity s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Žilina

Beroasters s.r.o.FB Construction and Services s.r.o.Balance s. r .o.B&B ZÁKUSKOVO, s. r. o.ROVFAST, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk