Dr.Max 51 s.r.o.
Košice - Západ · Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
3 842 400 €tržby 2025 ▲ 8 %+56 040 €zisk 2025aktívna 12 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 365 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 751 €
- 16 : tržby 522 306 €, výsledok hospodárenia 7 123 €
- 17 : tržby 1 698 846 €, výsledok hospodárenia 21 364 €
- 18 : tržby 1 998 377 €, výsledok hospodárenia 45 314 €
- 19 : tržby 2 111 610 €, výsledok hospodárenia 23 861 €
- 20 : tržby 2 439 190 €, výsledok hospodárenia 32 581 €
- 21 : tržby 2 786 349 €, výsledok hospodárenia 34 223 €
- 22 : tržby 3 037 264 €, výsledok hospodárenia 85 023 €
- 23 : tržby 2 617 101 €, výsledok hospodárenia 15 093 €
- 24 : tržby 3 573 008 €, výsledok hospodárenia 113 480 €
- 25 : tržby 3 842 400 €, výsledok hospodárenia 56 040 €
Dr.Max 51 s.r.o. (IČO 47685875) mala v roku 2025 tržby 3 842 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Dr.Max 51
Dr.Max 51 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 457 710 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 457 710 € | 312 059 € |
| 2024 | — | 406 181 € | 277 688 € |
| 2023 | — | 351 756 € | 236 390 € |
| 2022 | — | 331 259 € | 230 176 € |
| 2021 | — | 286 808 € | 200 010 € |
| 2020 | — | 242 541 € | 170 269 € |
| 2019 | — | 231 421 € | 163 138 € |
| 2018 | — | 198 571 € | 139 596 € |
| 2017 | — | 162 940 € | 117 812 € |
| 2016 | — | 46 418 € | 32 957 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 68 % 312 059 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 116 271 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Dr.Max 51
Podľa Registra právnických osôb konajú za Dr.Max 51 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Dr.Max 51
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dr.Max Holding SK, a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dr.Max Holding SK, a.s.od 25. 11. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dr.Max 51
Za rok 2025 má Dr.Max 51 v závierke tržby 3 842 400 €, o 7,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +56 040 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 842 400 €.
Výkaz ziskov a strát Dr.Max 51
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 842 400 €. Najnižšie: rok 2016, 522 306 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 842 400 € |
| 2024 | 3 573 008 € |
| 2023 | 2 617 101 € |
| 2022 | 3 037 264 € |
| 2021 | 2 786 349 € |
| 2020 | 2 439 190 € |
| 2019 | 2 111 610 € |
| 2018 | 1 998 377 € |
| 2017 | 1 698 846 € |
| 2016 | 522 306 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 2 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 413 986 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 56 040 € |
| 2024 | 113 480 € |
| 2023 | 15 093 € |
| 2022 | 85 023 € |
| 2021 | 34 223 € |
| 2020 | 32 581 € |
| 2019 | 23 861 € |
| 2018 | 45 314 € |
| 2017 | 21 364 € |
| 2016 | 7 123 € |
| 2015 | −9 751 € |
| 2014 | −10 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Dr.Max 51
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,5 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dr.Max 51 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,5 % | +2,3 % |
| 2024 | +3,2 % | +2,1 % |
| 2023 | +0,6 % | +1,4 % |
| 2022 | +2,8 % | +1,3 % |
| 2021 | +1,2 % | +1,2 % |
| 2020 | +1,3 % | +1,1 % |
| 2019 | +1,1 % | +1,1 % |
| 2018 | +2,3 % | +1,2 % |
| 2017 | +1,3 % | +1,7 % |
| 2016 | +1,4 % | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+225,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,5 % |
| 2024 | +36,5 % |
| 2023 | −13,8 % |
| 2022 | +9,0 % |
| 2021 | +14,2 % |
| 2020 | +15,5 % |
| 2019 | +5,7 % |
| 2018 | +17,6 % |
| 2017 | +225,3 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dr.Max 51
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 544 015 €, vlastné imanie 519 987 € a záväzky 1 024 028 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 544 015 € | 519 987 € | 1 024 028 € |
| 2024 | 1 549 131 € | 463 947 € | 1 085 184 € |
| 2023 | 867 119 € | 350 467 € | 516 652 € |
| 2022 | 1 213 133 € | 335 374 € | 877 759 € |
| 2021 | 873 487 € | 250 352 € | 623 135 € |
| 2020 | 816 404 € | 216 129 € | 600 275 € |
| 2019 | 627 583 € | 183 547 € | 444 036 € |
| 2018 | 602 031 € | 159 686 € | 442 345 € |
| 2017 | 518 778 € | 114 372 € | 404 406 € |
| 2016 | 547 993 € | 93 007 € | 454 986 € |
| 2015 | 1 710 € | −15 116 € | 16 826 € |
| 2014 | 6 755 € | −5 365 € | 12 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dr.Max 51 (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 842 400 € | 56 040 € | 1 544 015 € | 519 987 € | 1 024 028 € | 572 476 € | +1,5 % |
| 2024 | 3 573 008 € | 113 480 € | 1 549 131 € | 463 947 € | 1 085 184 € | 592 191 € | +3,2 % |
| 2023 | 2 617 101 € | 15 093 € | 867 119 € | 350 467 € | 516 652 € | 373 625 € | +0,6 % |
| 2022 | 3 037 264 € | 85 023 € | 1 213 133 € | 335 374 € | 877 759 € | 434 626 € | +2,8 % |
| 2021 | 2 786 349 € | 34 223 € | 873 487 € | 250 352 € | 623 135 € | 322 570 € | +1,2 % |
| 2020 | 2 439 190 € | 32 581 € | 816 404 € | 216 129 € | 600 275 € | 278 499 € | +1,3 % |
| 2019 | 2 111 610 € | 23 861 € | 627 583 € | 183 547 € | 444 036 € | 266 525 € | +1,1 % |
| 2018 | 1 998 377 € | 45 314 € | 602 031 € | 159 686 € | 442 345 € | 253 226 € | +2,3 % |
| 2017 | 1 698 846 € | 21 364 € | 518 778 € | 114 372 € | 404 406 € | 210 155 € | +1,3 % |
| 2016 | 522 306 € | 7 123 € | 547 993 € | 93 007 € | 454 986 € | 54 952 € | +1,4 % |
| 2015 | — | −9 751 € | 1 710 € | −15 116 € | 16 826 € | −10 100 € | — |
| 2014 | — | −10 365 € | 6 755 € | −5 365 € | 12 120 € | −10 138 € | — |
Riziko: zaplatí Dr.Max 51?
Dr.Max 51 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Dr.Max 51 z rokov 2016 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2016, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Dr.Max 51
Dátum vzniku Dr.Max 51 je 20. 3. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35529/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK7120000195
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 6 755 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 20. 3. 2014.
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2016 firma vykázala 522 306 €.
- Nový štatutár: Ing. Jaroslav KyprKonateľ
- Nový spoločník: Dr.Max Holding SK, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Marián Jánoš, MBAKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 3 842 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dr.Max 51
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- prenájom hnuteľných vecí
- finančný a operatívny leasing
- vydavateľská činnosť
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Dr.Max 51 v odvetví maloobchod
Dr.Max 51 je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s farmaceutickými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), Dr.Max 51 má 3 842 400 €, čo je 39-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dr.Max 51 5. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 989 €, polovica do 97 600 €, tri štvrtiny do 451 602 €; 10 % firiem má viac než 1 461 309 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 175 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 989 € |
| medián | 97 600 € |
| horný kvartil | 451 602 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 309 € |
| Dr.Max 51 | 3 842 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Dr.Max 51
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Dr.Max 51 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dr.Max 51 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 842 400 € | 97 600 € |
| 2024 | 3 573 008 € | 93 120 € |
| 2023 | 2 617 101 € | 95 712 € |
| 2022 | 3 037 264 € | 101 099 € |
| 2021 | 2 786 349 € | 87 423 € |
| 2020 | 2 439 190 € | 81 900 € |
| 2019 | 2 111 610 € | 85 084 € |
| 2018 | 1 998 377 € | 80 953 € |
| 2017 | 1 698 846 € | 74 666 € |
| 2016 | 522 306 € | 63 558 € |
| 2015 | — | 73 013 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Dr.Max 51 | 3 842 400 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 54 270 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KUKA Robotics Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 880 339 € (2025)
- REWAN s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 822 518 € (2025)
- AP SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 814 444 € (2019)
- PetCenter Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 803 029 € (2025)
- WOOD-PROFIL s.r.o.Nižná · tržby 8 751 107 € (2025)
- CARDIF s.r.o.Banská Bystrica · tržby 8 643 405 € (2025)
- CENTERTRANSCOM GLOBAL, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 8 624 254 € (2025)
- HYDROS Bánovce, spol. s r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 8 612 347 € (2025)
- SCARIS s.r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 580 358 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dr.Max 51, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›
Sídlo Dr.Max 51: Košice - Západ
Dr.Max 51 sídli na adrese Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
Dr.Max 51: IČO, sídlo a základné údaje
Dr.Max 51 s.r.o. (IČO 47685875) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 20. 3. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. Jaroslav Kypr a Ing. Marián Jánoš, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 842 400 € a výsledok hospodárenia +56 040 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 3. 2014 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Dr.Max 51 s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 842 400 €, typická firma odvetvia 97 600 €, čo je 39-násobok mediánu (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy Dr.Max 51
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Dr.Max 51
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Dr.Max 51
- Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.3 321 zmlúv za 3 roky · 190 377 € · naposledy 7. 8. 2026Univerzita Komenského v Bratislave - Farmaceutická fakulta96 zmlúv za 3 roky · · naposledy 24. 8. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen65 zmlúv za 3 roky · 342 590 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 214 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ViaPharma SK s. r. o.Dr.Max Holding SK, a.s.Dr.Max 100 s.r.o.Mild Cure Four, s. r. o.Dr. Max 102 s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.73) v okrese Košice II
LEKÁREŇ PETRA s.r.o.Poliklinika Západ s.r.o.Dr.Max 49 s.r.o.STEELPHARM s.r.o.Dr.Max 52 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.