VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GABRIA SK s.r.o.

Považská Bystrica · Murovanie a murárske práce

219 294 €tržby 2024 ▼ 12 %−18 530 €strata 2024

aktívna 12 rokov5 až 9 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

219 294 €tržby 2024 ▼ 12 %
−18 530 €strata 2024
  1. 14 : tržby 9 985 €, výsledok hospodárenia -39 €
  2. 15 : tržby 13 288 €, výsledok hospodárenia 1 650 €
  3. 16 : tržby 17 985 €, výsledok hospodárenia 1 185 €
  4. 17 : tržby 34 367 €, výsledok hospodárenia 1 809 €
  5. 18 : tržby 43 631 €, výsledok hospodárenia -166 €
  6. 19 : tržby 40 862 €, výsledok hospodárenia -403 €
  7. 20 : tržby 40 993 €, výsledok hospodárenia -2 106 €
  8. 21 : tržby 87 589 €, výsledok hospodárenia 455 €
  9. 22 : tržby 258 450 €, výsledok hospodárenia 595 €
  10. 23 : tržby 248 117 €, výsledok hospodárenia -30 048 €
  11. 24 : tržby 219 294 €, výsledok hospodárenia -18 530 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GABRIA SK s.r.o. (IČO 47655453) mala v roku 2024 tržby 219 294 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 18. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GABRIA SK

GABRIA SK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 52 515 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ GABRIA SK

Podľa Registra právnických osôb koná za GABRIA SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník GABRIA SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok GABRIA SK

Za rok 2024 má GABRIA SK v závierke tržby 219 294 €, o 11,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −18 530 €. Závierky máme za 11 rokov (2014 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 258 450 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2024219 tis. €▼ −11,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−19 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2024124 tis. €
Vlastné imanie 20244 044 €
Záväzky 2024120 tis. €96,7 % majetku
Pridaná hodnota 202433 tis. €
Zisková marža 2024−8,4 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−46 tis. €2014 až 2024
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GABRIA SK

Súvaha GABRIA SK

Všetky čísla zo závierok GABRIA SK (11 rokov)
Čísla zo závierok GABRIA SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024219 294 €−18 530 €124 010 €4 044 €119 966 €32 765 €−8,4 %
2023248 117 €−30 048 €70 924 €2 575 €68 349 €49 528 €−12,1 %
2022258 450 €595 €72 206 €32 979 €39 227 €85 259 €+0,2 %
202187 589 €455 €44 935 €7 384 €37 551 €26 219 €+0,5 %
202040 993 €−2 106 €18 361 €6 929 €11 432 €15 374 €−5,1 %
201940 862 €−403 €30 390 €9 035 €21 355 €−3 902 €−1,0 %
201843 631 €−166 €20 512 €9 438 €11 074 €−3 529 €−0,4 %
201734 367 €1 809 €23 194 €9 604 €13 590 €−1 558 €+5,3 %
201617 985 €1 185 €8 597 €7 796 €801 €−647 €+6,6 %
201513 288 €1 650 €29 291 €6 611 €22 680 €2 223 €+12,4 %
20149 985 €−39 €4 961 €4 961 €—8 €−0,4 %

Riziko: zaplatí GABRIA SK?

GABRIA SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom GABRIA SK v objeme 25 991 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica: 24 051 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv26 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20176. 7. 2017

História firmy GABRIA SK

Dátum vzniku GABRIA SK je 20. 2. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30168/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 9 985 € · majetok 4 961 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Detský domov, Púchov. Firma vznikla 20. 2. 2014.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024054593
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 11, posledné tržby 219 294 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GABRIA SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Reklamné a marketingové služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Murárstvo
  • Pohostinská činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

GABRIA SK v odvetví špecializované stavebné práce

GABRIA SK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 046 € (13 702 závierok), GABRIA SK má 219 294 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 1 879 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GABRIA SK 51. z 164.

V odvetví v okrese Považská Bystrica1 879aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 702Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GABRIA SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo GABRIA SK: Považská Bystrica

GABRIA SK sídli na adrese Šebešťanová 220, 017 04 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 648aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 848aktívnych
V tom istom odvetví1 879okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

GABRIA SK: IČO, sídlo a základné údaje

GABRIA SK s.r.o. (IČO 47655453) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 20. 2. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ivan Trník. Za rok 2024 sú v závierke tržby 219 294 € a výsledok hospodárenia −18 530 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMurovanie a murárske práce (SK NACE 4391)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 2. 2014
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) GABRIA SK s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 219 294 €, typická firma odvetvia 79 046 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 13 702 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy GABRIA SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GABRIA SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GABRIA SK

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov376firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 803 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GABRIA PLUS s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Považská Bystrica

TOPA STAV s. r. o.KOJA form, s.r.o.MAR-MONT, s.r.o.SAK - stav s.r.o.KUMONT s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk