GENERAL ENGINEERING, spol. s r. o.
Dubnica nad Váhom · Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
4 743 €tržby 2014−4 743 €strata 2014aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 4 743 €, výsledok hospodárenia -4 743 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -522 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -529 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -59 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -98 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -111 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -133 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
GENERAL ENGINEERING, spol. s r. o. (IČO 47652047), sídlo Dubnica nad Váhom, je v registri zapísaná od 1. 2. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GENERAL ENGINEERING
V roku 2023 mala GENERAL ENGINEERING priemerne 0 zamestnancov.
- Počet zamestnancov
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | — | — |
| 2022 | 0 | — | — |
| 2021 | 0 | — | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ GENERAL ENGINEERING
Podľa Registra právnických osôb koná za GENERAL ENGINEERING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník GENERAL ENGINEERING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Ján Tvarožek, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ján Tvarožek, PhD.od 1. 2. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GENERAL ENGINEERING
Za rok 2014 má GENERAL ENGINEERING v závierke tržby 4 743 €, a výsledok hospodárenia −4 743 €.
Výkaz ziskov a strát GENERAL ENGINEERING
Zisk v 0 rokoch, strata v 10 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 025 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −10 € |
| 2021 | −133 € |
| 2020 | −111 € |
| 2019 | −98 € |
| 2018 | −59 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −529 € |
| 2015 | −522 € |
| 2014 | −4 743 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GENERAL ENGINEERING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 3 058 €, vlastné imanie 2 718 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3 058 € | 2 718 € | 340 € |
| 2023 | 3 208 € | 3 058 € | 150 € |
| 2022 | 3 208 € | 3 058 € | 150 € |
| 2021 | 3 218 € | 3 068 € | 150 € |
| 2020 | 3 203 € | 3 201 € | 2 € |
| 2019 | 3 312 € | 3 312 € | — |
| 2018 | 4 370 € | 3 410 € | 960 € |
| 2017 | 4 429 € | 3 469 € | 960 € |
| 2016 | 4 429 € | 3 949 € | 480 € |
| 2015 | 4 958 € | 4 478 € | 480 € |
| 2014 | 5 000 € | 5 000 € | 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GENERAL ENGINEERING (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 3 058 € | 2 718 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 3 208 € | 3 058 € | 150 € | — | — |
| 2022 | — | −10 € | 3 208 € | 3 058 € | 150 € | — | — |
| 2021 | — | −133 € | 3 218 € | 3 068 € | 150 € | — | — |
| 2020 | — | −111 € | 3 203 € | 3 201 € | 2 € | — | — |
| 2019 | — | −98 € | 3 312 € | 3 312 € | — | — | — |
| 2018 | — | −59 € | 4 370 € | 3 410 € | 960 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 4 429 € | 3 469 € | 960 € | — | — |
| 2016 | — | −529 € | 4 429 € | 3 949 € | 480 € | — | — |
| 2015 | — | −522 € | 4 958 € | 4 478 € | 480 € | — | — |
| 2014 | 4 743 € | −4 743 € | 5 000 € | 5 000 € | 500 € | 46 € | −100,0 % |
Riziko: zaplatí GENERAL ENGINEERING?
Peniaze od štátu: GENERAL ENGINEERING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GENERAL ENGINEERING
Dátum vzniku GENERAL ENGINEERING je 1. 2. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30057/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 4 743 € · majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Ing. Ján Tvarožek, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GENERAL ENGINEERING
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce v strojárstve
- výroba strojov pre hospodárske odvetvia
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
GENERAL ENGINEERING v odvetví vedecký výskum a vývoj
GENERAL ENGINEERING je v registri v odvetví Vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72), činnosť výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied.
- GENERAL ENGINEERING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GENERAL ENGINEERING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GENERAL ENGINEERING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 38 738 € |
| 2023 | — | 43 484 € |
| 2022 | — | 40 134 € |
| 2021 | — | 39 400 € |
| 2020 | — | 37 471 € |
| 2019 | — | 38 002 € |
| 2018 | — | 38 173 € |
| 2017 | — | 37 200 € |
| 2016 | — | 36 185 € |
| 2015 | — | 36 742 € |
| 2014 | 4 743 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- G – 91, s. r. o.Janík · tržby 11 015 € (2025)
- PRETLAKY MM, s. r. o.Malženice · tržby 10 995 € (2025)
- REVAMIX s.r.o.Nitrianske Hrnčiarovce · tržby 10 800 € (2025)
- Pronea Academy, s.r.o.Partizánske · tržby 10 750 € (2025)
- iné ako čierno-biele riešenia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 10 681 € (2025)
- LANaD, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 10 620 € (2025)
- BATRIS s. r. o.Banská Bystrica · tržby 10 500 € (2025)
- hexamon.tech s. r. o.Bystrička · tržby 10 483 € (2025)
- EVO SCIENCES s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 10 200 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GENERAL ENGINEERING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GENERAL ENGINEERING: Dubnica nad Váhom
GENERAL ENGINEERING sídli na adrese Pod hájom 961/23, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 425 aktívnych firiem a živnostníkov. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
GENERAL ENGINEERING: IČO, sídlo a základné údaje
GENERAL ENGINEERING, spol. s r. o. (IČO 47652047) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 1. 2. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Ján Tvarožek, PhD.. Za rok 2014 sú v závierke tržby 4 743 € a výsledok hospodárenia −4 743 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 2. 2014 |
| Obec | Dubnica nad Váhom |
| Okres | Okres Ilava |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy GENERAL ENGINEERING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GENERAL ENGINEERING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GENERAL ENGINEERING
- Tendre433súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 266 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom
MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.