JGR Trans s. r. o.
Bratislava - Vrakuňa · Ostatné poštové služby a služby kuriérov
337 876 €tržby 2025 ▼ 7 %−104 170 €strata 2025aktívna 12 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 91 277 €, výsledok hospodárenia -3 233 €
- 15 : tržby 343 846 €, výsledok hospodárenia -13 701 €
- 16 : tržby 330 122 €, výsledok hospodárenia -36 514 €
- 17 : tržby 371 260 €, výsledok hospodárenia -39 694 €
- 18 : tržby 402 704 €, výsledok hospodárenia -87 043 €
- 19 : tržby 429 861 €, výsledok hospodárenia -144 800 €
- 20 : tržby 566 403 €, výsledok hospodárenia -145 387 €
- 21 : tržby 589 273 €, výsledok hospodárenia -5 291 €
- 22 : tržby 564 518 €, výsledok hospodárenia 76 858 €
- 23 : tržby 559 929 €, výsledok hospodárenia 29 764 €
- 24 : tržby 364 753 €, výsledok hospodárenia -44 300 €
- 25 : tržby 337 876 €, výsledok hospodárenia -104 170 €
JGR Trans s. r. o. (IČO 47643226) mala v roku 2025 tržby 337 876 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JGR Trans
V roku 2025 mala JGR Trans priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 33 505 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 687 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 719 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 33 505 € | 24 719 € |
| 2024 | — | 26 413 € | 19 494 € |
| 2023 | — | 27 001 € | 19 919 € |
| 2022 | — | 32 695 € | 23 790 € |
| 2021 | — | 26 032 € | 18 851 € |
| 2020 | — | 22 270 € | 16 186 € |
| 2019 | — | 23 493 € | 17 124 € |
| 2018 | — | 14 578 € | 10 644 € |
| 2017 | — | 5 920 € | 4 360 € |
| 2016 | — | 6 837 € | 5 035 € |
| 2015 | — | 4 673 € | 3 457 € |
| 2014 | — | 264 € | 195 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- JGR Trans, mzdové náklady na zamestnanca687 €
- Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II2 719 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 783 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 24 719 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 8 654 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia JGR Trans
Podľa Registra právnických osôb konajú za JGR Trans 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci JGR Trans
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Marián Gregor34,0 %
- František Riegler33,0 %
- Vladimír Voštinár33,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marián Gregorod 7. 9. 2017 | 1 700 € | 34,0 % |
| František Rieglerod 7. 9. 2017 | 1 650 € | 33,0 % |
| Vladimír Voštinárod 7. 9. 2017 | 1 650 € | 33,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JGR Trans
Za rok 2025 má JGR Trans v závierke tržby 337 876 €, o 7,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −104 170 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 589 273 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JGR Trans
Najvyššie tržby: rok 2021, 589 273 €. Najnižšie: rok 2014, 91 277 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 337 876 € |
| 2024 | 364 753 € |
| 2023 | 559 929 € |
| 2022 | 564 518 € |
| 2021 | 589 273 € |
| 2020 | 566 403 € |
| 2019 | 429 861 € |
| 2018 | 402 704 € |
| 2017 | 371 260 € |
| 2016 | 330 122 € |
| 2015 | 343 846 € |
| 2014 | 91 277 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 10 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −517 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −104 170 € |
| 2024 | −44 300 € |
| 2023 | 29 764 € |
| 2022 | 76 858 € |
| 2021 | −5 291 € |
| 2020 | −145 387 € |
| 2019 | −144 800 € |
| 2018 | −87 043 € |
| 2017 | −39 694 € |
| 2016 | −36 514 € |
| 2015 | −13 701 € |
| 2014 | −3 233 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JGR Trans
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −30,8 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JGR Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −30,8 % | +4,6 % |
| 2024 | −12,1 % | +3,3 % |
| 2023 | +5,3 % | +1,7 % |
| 2022 | +13,6 % | +1,9 % |
| 2021 | −0,9 % | +3,3 % |
| 2020 | −25,7 % | +2,8 % |
| 2019 | −33,7 % | +1,6 % |
| 2018 | −21,6 % | +1,4 % |
| 2017 | −10,7 % | +2,8 % |
| 2016 | −11,1 % | +2,7 % |
| 2015 | −4,0 % | +2,9 % |
| 2014 | −3,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+276,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,4 % |
| 2024 | −34,9 % |
| 2023 | −0,8 % |
| 2022 | −4,2 % |
| 2021 | +4,0 % |
| 2020 | +31,8 % |
| 2019 | +6,7 % |
| 2018 | +8,5 % |
| 2017 | +12,5 % |
| 2016 | −4,0 % |
| 2015 | +276,7 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JGR Trans
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 383 769 €, vlastné imanie 55 625 € a záväzky 328 144 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 383 769 € | 55 625 € | 328 144 € |
| 2024 | 544 877 € | 159 795 € | 385 082 € |
| 2023 | 414 348 € | 204 095 € | 210 253 € |
| 2022 | 282 299 € | 174 331 € | 107 968 € |
| 2021 | 239 198 € | 103 496 € | 135 702 € |
| 2020 | 168 264 € | 108 787 € | 59 477 € |
| 2019 | 169 780 € | −230 076 € | 399 856 € |
| 2018 | 178 059 € | −85 276 € | 263 335 € |
| 2017 | 139 711 € | −88 142 € | 227 853 € |
| 2016 | 140 312 € | −48 448 € | 188 760 € |
| 2015 | 114 765 € | −11 934 € | 126 699 € |
| 2014 | 76 747 € | 1 767 € | 74 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JGR Trans (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337 876 € | −104 170 € | 383 769 € | 55 625 € | 328 144 € | −2 073 € | −30,8 % |
| 2024 | 364 753 € | −44 300 € | 544 877 € | 159 795 € | 385 082 € | 22 290 € | −12,1 % |
| 2023 | 559 929 € | 29 764 € | 414 348 € | 204 095 € | 210 253 € | 92 873 € | +5,3 % |
| 2022 | 564 518 € | 76 858 € | 282 299 € | 174 331 € | 107 968 € | 150 624 € | +13,6 % |
| 2021 | 589 273 € | −5 291 € | 239 198 € | 103 496 € | 135 702 € | 67 806 € | −0,9 % |
| 2020 | 566 403 € | −145 387 € | 168 264 € | 108 787 € | 59 477 € | −63 978 € | −25,7 % |
| 2019 | 429 861 € | −144 800 € | 169 780 € | −230 076 € | 399 856 € | −69 078 € | −33,7 % |
| 2018 | 402 704 € | −87 043 € | 178 059 € | −85 276 € | 263 335 € | −24 811 € | −21,6 % |
| 2017 | 371 260 € | −39 694 € | 139 711 € | −88 142 € | 227 853 € | 14 337 € | −10,7 % |
| 2016 | 330 122 € | −36 514 € | 140 312 € | −48 448 € | 188 760 € | 5 711 € | −11,1 % |
| 2015 | 343 846 € | −13 701 € | 114 765 € | −11 934 € | 126 699 € | 6 446 € | −4,0 % |
| 2014 | 91 277 € | −3 233 € | 76 747 € | 1 767 € | 74 704 € | −14 € | −3,5 % |
Riziko: zaplatí JGR Trans?
Peniaze od štátu: JGR Trans
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JGR Trans
Dátum vzniku JGR Trans je 26. 2. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/97515/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024039193
- Nový štatutár: Vladimír VoštinárKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 91 277 € · majetok 76 747 €
- Nový štatutár: František RieglerKonateľ
- Nový spoločník: Vladimír VoštinárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 337 876 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JGR Trans
- Kuriérske služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Služby verejných nosičov a poslov
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Odevná výroba
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Počítačové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Donášková služba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
JGR Trans v odvetví poštové a kuriérske služby
JGR Trans je v registri v odvetví Poštové a kuriérske služby (SK NACE 53), činnosť ostatné poštové služby a služby kuriérov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 49 848 € (458 závierok), JGR Trans má 337 876 €, čo je 6,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 199 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JGR Trans 14. z 52.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 049 €, polovica do 49 848 €, tri štvrtiny do 262 828 €; 10 % firiem má viac než 998 875 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 016 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 049 € |
| medián | 49 848 € |
| horný kvartil | 262 828 € |
| 10 % firiem má viac než | 998 875 € |
| JGR Trans | 337 876 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JGR Trans
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JGR Trans s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JGR Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 337 876 € | 49 848 € |
| 2024 | 364 753 € | 49 420 € |
| 2023 | 559 929 € | 47 846 € |
| 2022 | 564 518 € | 46 091 € |
| 2021 | 589 273 € | 41 689 € |
| 2020 | 566 403 € | 43 389 € |
| 2019 | 429 861 € | 41 951 € |
| 2018 | 402 704 € | 38 313 € |
| 2017 | 371 260 € | 37 216 € |
| 2016 | 330 122 € | 44 084 € |
| 2015 | 343 846 € | 47 956 € |
| 2014 | 91 277 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JGR Trans | 337 876 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 65 487 € |
| medián kraja | 48 700 € |
| medián Slovenska | 49 848 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MIMASBB s.r.o.Banská Bystrica · tržby 841 311 € (2025)
- IKONY DC s.r.o.Dunajská Streda · tržby 829 835 € (2025)
- RenTiT s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 829 426 € (2025)
- VI Servis, s. r. o.Dúbravy · tržby 801 920 € (2025)
- Cittanova s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 797 812 € (2024)
- StarFresh s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 789 937 € (2025)
- AUGUSTIN-E, s. r. o.Suchá nad Parnou · tržby 770 088 € (2024)
- Ňakat, s.r.o.Kokošovce · tržby 760 261 € (2025)
- LU-KO s.r.o.Lužany · tržby 759 387 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JGR Trans, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JGR Trans: Bratislava - Vrakuňa
JGR Trans sídli na adrese Čiližská 28, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 218 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
JGR Trans: IČO, sídlo a základné údaje
JGR Trans s. r. o. (IČO 47643226) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 2. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Marián Gregor, Vladimír Voštinár a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 337 876 € a výsledok hospodárenia −104 170 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 2. 2014 |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví poštové a kuriérske služby (SK NACE 53) JGR Trans s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 337 876 €, typická firma odvetvia 49 848 €, čo je 6,8-násobok mediánu (medián z 458 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Poštové a kuriérske služby: tržby a mzdy ›Poštové a kuriérske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy JGR Trans
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JGR Trans
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JGR Trans
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 225 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 400 €
- Výhry konkurentov162firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.104 zmlúv za 3 roky · 837 622 € · naposledy 16. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava40 zmlúv za 3 roky · 413 377 € · naposledy 28. 7. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*11 zmlúv za 3 roky · 183 472 € · naposledy 17. 6. 2026 Všetkých 948 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BRATISLAVA HOSPITALITY SERVICES s.r.o.MARFER Team s. r. o.Royal group SK s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa
GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 53.20) v okrese Bratislava II
Direct Parcel Distribution SK s.r.o.DHL Express (Slovakia), spol. s r. o.UPS Slovakia s. r. o.LEMOND GLOBAL, s.r.o.I2M, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.