Dr. AVICENA s.r.o.
Trebišov · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk
Dr. AVICENA s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Dr. AVICENA s.r.o. (IČO 47635266), sídlo Trebišov, je v registri zapísaná od 22. 4. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Dr. AVICENA
V roku 2024 mala Dr. AVICENA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Dr. AVICENA
Podľa Registra právnických osôb koná za Dr. AVICENA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Dr. AVICENA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Denis Tkáčik100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denis Tkáčikod 21. 1. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dr. AVICENA
Závierky máme za 10 rokov (2015 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Dr. AVICENA
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −960 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dr. AVICENA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 4 240 €, vlastné imanie 3 700 € a záväzky 540 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4 240 € | 3 700 € | 540 € |
| 2023 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2022 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2021 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2020 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2019 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2018 | 4 240 € | 4 040 € | 200 € |
| 2017 | 4 520 € | 4 040 € | 480 € |
| 2016 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2015 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dr. AVICENA (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 4 240 € | 3 700 € | 540 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2018 | — | 0 € | 4 240 € | 4 040 € | 200 € | — | — |
| 2017 | — | −960 € | 4 520 € | 4 040 € | 480 € | — | — |
| 2016 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2015 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Dr. AVICENA?
Peniaze od štátu: Dr. AVICENA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Dr. AVICENA
Dátum vzniku Dr. AVICENA je 22. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37198/V
- Nový štatutár: Denis TkáčikKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Denis TkáčikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dr. AVICENA
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- služby súvisiace so skrášľovaním tela
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
- prevádzkovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prenájom hnuteľných vecí
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Dr. AVICENA v odvetví ostatné osobné služby
Dr. AVICENA je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 312 aktívnych subjektov.
Sídlo Dr. AVICENA: Trebišov
Dr. AVICENA sídli na adrese Milhostov 200, 075 01 Trebišov, okres Trebišov. V obci Trebišov je 2 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 844. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trebišov: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›
Dr. AVICENA: IČO, sídlo a základné údaje
Dr. AVICENA s.r.o. (IČO 47635266) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebišov, okres Trebišov. Dátum vzniku je 22. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Denis Tkáčik.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 4. 2015 |
| Obec | Trebišov |
| Okres | Okres Trebišov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Dr. AVICENA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Dr. AVICENA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Dr. AVICENA
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu22odvetví chýba v meste Trebišovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 042 zmlúv za 3 roky · 6 926 014 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 233 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trebišov
PROGRESS TRADING, a.s.Zemplínska Veľkoobchodná Spoločnosť, a.s…Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.DeutschMann Internationale Spedition s.r.o.ALDONA s.r.o.Všetky firmy v obci Trebišov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Trebišov
BIOENERGY Oborín s.r.o.Big Man SOLÁRIUM s.r.o.RETEVIS s.r.o.KINEX, s. r. o.SUNNY BROWN s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.