JORK, s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom · Ostatné poštové služby a služby kuriérov
4 160 €tržby 2025 ▼ 58 %+2 402 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -583 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 103 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 17 : tržby 17 848 €, výsledok hospodárenia 1 642 €
- 18 : tržby 32 338 €, výsledok hospodárenia 1 059 €
- 19 : tržby 22 710 €, výsledok hospodárenia 816 €
- 20 : tržby 34 073 €, výsledok hospodárenia 1 372 €
- 21 : tržby 24 930 €, výsledok hospodárenia 975 €
- 22 : tržby 42 112 €, výsledok hospodárenia 1 114 €
- 23 : tržby 43 755 €, výsledok hospodárenia 918 €
- 24 : tržby 9 822 €, výsledok hospodárenia 650 €
- 25 : tržby 4 160 €, výsledok hospodárenia 2 402 €
JORK, s.r.o. (IČO 47633930) mala v roku 2025 tržby 4 160 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JORK
osobné náklady v roku 2025 boli 227 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 227 € | — |
| 2024 | — | 1 315 € | — |
| 2023 | — | 973 € | — |
| 2022 | — | 753 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ JORK
Podľa Registra právnických osôb koná za JORK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník JORK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Juraj Pavlovič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Juraj Pavlovičod 7. 10. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JORK
Za rok 2025 má JORK v závierke tržby 4 160 €, o 57,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 402 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 43 755 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JORK
Najvyššie tržby: rok 2023, 43 755 €. Najnižšie: rok 2025, 4 160 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 160 € |
| 2024 | 9 822 € |
| 2023 | 43 755 € |
| 2022 | 42 112 € |
| 2021 | 24 930 € |
| 2020 | 34 073 € |
| 2019 | 22 710 € |
| 2018 | 32 338 € |
| 2017 | 17 848 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 468 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 402 € |
| 2024 | 650 € |
| 2023 | 918 € |
| 2022 | 1 114 € |
| 2021 | 975 € |
| 2020 | 1 372 € |
| 2019 | 816 € |
| 2018 | 1 059 € |
| 2017 | 1 642 € |
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 103 € |
| 2014 | −583 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JORK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +57,7 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +57,7 % | +4,6 % |
| 2024 | +6,6 % | +3,3 % |
| 2023 | +2,1 % | +1,7 % |
| 2022 | +2,6 % | +1,9 % |
| 2021 | +3,9 % | +3,3 % |
| 2020 | +4,0 % | +2,9 % |
| 2019 | +3,6 % | +1,6 % |
| 2018 | +3,3 % | +1,4 % |
| 2017 | +9,2 % | +2,8 % |
| 2016 | — | +2,7 % |
| 2015 | — | +2,9 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+81,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −57,6 % |
| 2024 | −77,6 % |
| 2023 | +3,9 % |
| 2022 | +68,9 % |
| 2021 | −26,8 % |
| 2020 | +50,0 % |
| 2019 | −29,8 % |
| 2018 | +81,2 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JORK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 19 139 €, vlastné imanie 15 952 € a záväzky 3 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 139 € | 15 952 € | 3 187 € |
| 2024 | 19 957 € | 13 548 € | 6 409 € |
| 2023 | 30 227 € | 12 895 € | 17 332 € |
| 2022 | 29 789 € | 11 978 € | 17 811 € |
| 2021 | 26 609 € | 10 864 € | 15 745 € |
| 2020 | 21 535 € | 9 889 € | 11 646 € |
| 2019 | 29 324 € | 8 516 € | 20 808 € |
| 2018 | 3 904 € | 6 131 € | 5 615 € |
| 2017 | 7 855 € | 6 642 € | 1 213 € |
| 2016 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2015 | — | −480 € | 480 € |
| 2014 | 3 € | −583 € | 586 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JORK (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 160 € | 2 402 € | 19 139 € | 15 952 € | 3 187 € | 3 848 € | +57,7 % |
| 2024 | 9 822 € | 650 € | 19 957 € | 13 548 € | 6 409 € | 2 082 € | +6,6 % |
| 2023 | 43 755 € | 918 € | 30 227 € | 12 895 € | 17 332 € | 5 061 € | +2,1 % |
| 2022 | 42 112 € | 1 114 € | 29 789 € | 11 978 € | 17 811 € | 4 661 € | +2,6 % |
| 2021 | 24 930 € | 975 € | 26 609 € | 10 864 € | 15 745 € | 2 930 € | +3,9 % |
| 2020 | 34 073 € | 1 372 € | 21 535 € | 9 889 € | 11 646 € | 2 553 € | +4,0 % |
| 2019 | 22 710 € | 816 € | 29 324 € | 8 516 € | 20 808 € | 1 584 € | +3,6 % |
| 2018 | 32 338 € | 1 059 € | 3 904 € | 6 131 € | 5 615 € | 1 428 € | +3,3 % |
| 2017 | 17 848 € | 1 642 € | 7 855 € | 6 642 € | 1 213 € | 2 686 € | +9,2 % |
| 2016 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2015 | — | 103 € | — | −480 € | 480 € | 0 € | — |
| 2014 | — | −583 € | 3 € | −583 € | 586 € | −416 € | — |
Riziko: zaplatí JORK?
JORK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom JORK v objeme 1 320 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplin a Horný Šariš: 1 320 € v 1 zmluve.
História firmy JORK
Dátum vzniku JORK je 30. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: MEGA palacinky, s. r. o., BUFFI, s. r. o., JORK, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34719/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 3 €
- Zmena obchodného menaPredtým MEGA palacinky, s. r. o., odvtedy BUFFI, s. r. o.
- Nový štatutár: Juraj PavlovičKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým BUFFI, s. r. o., odvtedy JORK, s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplin a Horný Šariš, hodnota zmluvy 1 320 €. Firma vznikla 30. 1. 2014.
- Nový spoločník: Juraj PavlovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 4 160 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JORK
- Donášková služba
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
JORK v odvetví poštové a kuriérske služby
JORK je v registri v odvetví Poštové a kuriérske služby (SK NACE 53), činnosť ostatné poštové služby a služby kuriérov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 49 855 € (457 závierok), JORK má 4 160 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 22 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JORK 4. z 6.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 034 €, polovica do 49 855 €, tri štvrtiny do 263 706 €; 10 % firiem má viac než 1 000 302 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 015 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 034 € |
| medián | 49 855 € |
| horný kvartil | 263 706 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 000 302 € |
| JORK | 4 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JORK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JORK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 160 € | 49 855 € |
| 2024 | 9 822 € | 49 420 € |
| 2023 | 43 755 € | 47 846 € |
| 2022 | 42 112 € | 46 073 € |
| 2021 | 24 930 € | 41 633 € |
| 2020 | 34 073 € | 43 478 € |
| 2019 | 22 710 € | 41 951 € |
| 2018 | 32 338 € | 38 313 € |
| 2017 | 17 848 € | 37 216 € |
| 2016 | — | 44 084 € |
| 2015 | — | 47 956 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BRAN MARQUEES 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 389 € (2019)
- Gideon Progressiva, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 9 300 € (2017)
- BHF Správa a Reality s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 142 € (2025)
- Fyziotera s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 881 € (2025)
- Deliverex s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 700 € (2025)
- KG Business Partner s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 591 € (2025)
- Sendtoome s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 8 440 € (2021)
- ST-FAN AUTODOPRAVA s. r. o.Kysak · tržby 8 276 € (2023)
- M.P.T.R s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 8 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JORK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JORK: Nové Mesto nad Váhom
JORK sídli na adrese Železničná 1159/36, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 790 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 704. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
JORK: IČO, sídlo a základné údaje
JORK, s.r.o. (IČO 47633930) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 30. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Juraj Pavlovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 160 € a výsledok hospodárenia +2 402 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 1. 2014 |
| Skoršie názvy | MEGA palacinky, s. r. o. BUFFI, s. r. o. JORK, s.r.o. |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví poštové a kuriérske služby (SK NACE 53) JORK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 160 €, typická firma odvetvia 49 855 € (medián z 457 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Poštové a kuriérske služby: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy JORK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JORK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JORK
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 250 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 400 €
- Výhry konkurentov161firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 345 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.104 zmlúv za 3 roky · 837 622 € · naposledy 16. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava40 zmlúv za 3 roky · 413 377 € · naposledy 28. 7. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*11 zmlúv za 3 roky · 183 472 € · naposledy 17. 6. 2026 Všetkých 948 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 53.20) v okrese Nové Mesto nad Váhom
Swobitruck s.r.o.KABA FIN s.r.o.BBB s. r. o.Kaviareň Steam Wash s.r.o.LEADR s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.