Black Beast s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
6 000 €tržby 2019 ▼ 88 %−3 546 €strata 2019aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -263 €
- 15 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 3 381 €
- 16 : tržby 40 105 €, výsledok hospodárenia -2 014 €
- 17 : tržby 34 733 €, výsledok hospodárenia -1 829 €
- 18 : tržby 48 447 €, výsledok hospodárenia 3 260 €
- 19 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -3 546 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Black Beast s. r. o. (IČO 47625368), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 22. 1. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Black Beast
V roku 2025 mala Black Beast priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Black Beast
Podľa Registra právnických osôb koná za Black Beast 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Black Beast
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Frederika Ujcová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Frederika Ujcováod 10. 9. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Black Beast
Za rok 2019 má Black Beast v závierke tržby 6 000 €, o 87,6 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −3 546 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 48 447 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Black Beast
Najvyššie tržby: rok 2018, 48 447 €. Najnižšie: rok 2019, 6 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 6 000 € |
| 2018 | 48 447 € |
| 2017 | 34 733 € |
| 2016 | 40 105 € |
| 2015 | 15 000 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 691 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −3 546 € |
| 2018 | 3 260 € |
| 2017 | −1 829 € |
| 2016 | −2 014 € |
| 2015 | 3 381 € |
| 2014 | −263 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Black Beast
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −59,1 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Black Beast | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | −59,1 % | +2,2 % |
| 2018 | +6,7 % | +2,5 % |
| 2017 | −5,3 % | +4,0 % |
| 2016 | −5,0 % | +4,3 % |
| 2015 | +22,5 % | +4,0 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+167,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −87,6 % |
| 2018 | +39,5 % |
| 2017 | −13,4 % |
| 2016 | +167,4 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Black Beast
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 992 €, vlastné imanie 4 652 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 992 € | 4 652 € | 340 € |
| 2024 | 5 332 € | 4 992 € | 340 € |
| 2023 | 5 332 € | 5 332 € | — |
| 2022 | 5 332 € | 5 332 € | — |
| 2021 | 5 332 € | 5 332 € | — |
| 2020 | 5 332 € | 5 332 € | — |
| 2019 | 28 928 € | 779 € | 28 149 € |
| 2018 | 12 853 € | 4 325 € | 8 528 € |
| 2017 | 10 813 € | 1 064 € | 9 749 € |
| 2016 | 11 582 € | 2 892 € | 8 690 € |
| 2015 | 9 229 € | 8 118 € | 1 111 € |
| 2014 | 4 737 € | 4 737 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Black Beast (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 4 992 € | 4 652 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 5 332 € | 4 992 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 5 332 € | 5 332 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 332 € | 5 332 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 332 € | 5 332 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 5 332 € | 5 332 € | — | — | — |
| 2019 | 6 000 € | −3 546 € | 28 928 € | 779 € | 28 149 € | 4 504 € | −59,1 % |
| 2018 | 48 447 € | 3 260 € | 12 853 € | 4 325 € | 8 528 € | 5 087 € | +6,7 % |
| 2017 | 34 733 € | −1 829 € | 10 813 € | 1 064 € | 9 749 € | 4 274 € | −5,3 % |
| 2016 | 40 105 € | −2 014 € | 11 582 € | 2 892 € | 8 690 € | 5 040 € | −5,0 % |
| 2015 | 15 000 € | 3 381 € | 9 229 € | 8 118 € | 1 111 € | 4 837 € | +22,5 % |
| 2014 | — | −263 € | 4 737 € | 4 737 € | — | −193 € | — |
Riziko: zaplatí Black Beast?
Peniaze od štátu: Black Beast
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Black Beast
Dátum vzniku Black Beast je 22. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/96468/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 737 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12.
- Nový štatutár: Frederika UjcováKonateľ
- Nový spoločník: Frederika UjcováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Black Beast
- Sťahovacie služby
- Vykonávanie odťahovej služby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kuriérske služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Black Beast v odvetví administratívne a kancelárske služby
Black Beast je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 025 € (12 781 závierok), Black Beast má 6 000 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Black Beast 1 908. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 207 €, polovica do 37 025 €, tri štvrtiny do 118 618 €; 10 % firiem má viac než 414 748 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 460 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 207 € |
| medián | 37 025 € |
| horný kvartil | 118 618 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 748 € |
| Black Beast | 6 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Black Beast
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Black Beast s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Black Beast | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
| 2023 | — | 40 736 € |
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | — | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | 6 000 € | 37 025 € |
| 2018 | 48 447 € | 36 751 € |
| 2017 | 34 733 € | 34 300 € |
| 2016 | 40 105 € | 31 944 € |
| 2015 | 15 000 € | 31 310 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Black Beast | 6 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 41 723 € |
| medián Slovenska | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Konan s. r. o.Radošovce · tržby 14 662 € (2025)
- ASMINI s. r. o.Malacky · tržby 14 655 € (2024)
- The intuition, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 14 652 € (2025)
- KERO SOUND – LIGHT s. r. o.Brezno · tržby 14 650 € (2025)
- SHR s. r. o.Piešťany · tržby 14 650 € (2025)
- 4soul -B s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 650 € (2025)
- DEDWA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 14 650 € (2023)
- Wedelin Company, s.r.o., v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 644 € (2018)
- ROSZET s.r.o.Kamenný Most · tržby 14 641 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Black Beast, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Black Beast: Bratislava - Rača
Black Beast sídli na adrese Karpatské Námestie 7770/10, 831 06 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Black Beast: IČO, sídlo a základné údaje
Black Beast s. r. o. (IČO 47625368) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Frederika Ujcová. Za rok 2019 sú v závierke tržby 6 000 € a výsledok hospodárenia −3 546 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 1. 2014 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Black Beast s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 6 000 €, typická firma odvetvia 37 025 € (medián z 12 781 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Black Beast
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Black Beast
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Black Beast
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FEMA Store s. r. o.Classic Capital s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.