Daniel Heriban s. r. o.
Bratislava - Dúbravka · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
15 954 €tržby 2025 ▲ 50 %+6 770 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 12 136 €, výsledok hospodárenia -197 €
- 15 : tržby 26 684 €, výsledok hospodárenia 38 €
- 16 : tržby 11 194 €, výsledok hospodárenia 3 226 €
- 20 : tržby 8 494 €, výsledok hospodárenia -529 €
- 21 : tržby 13 120 €, výsledok hospodárenia -1 266 €
- 22 : tržby 20 784 €, výsledok hospodárenia -1 231 €
- 23 : tržby 12 195 €, výsledok hospodárenia 307 €
- 24 : tržby 10 624 €, výsledok hospodárenia 469 €
- 25 : tržby 15 954 €, výsledok hospodárenia 6 770 €
Daniel Heriban s. r. o. (IČO 47623543) mala v roku 2025 tržby 15 954 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Daniel Heriban
V roku 2025 mala Daniel Heriban priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Daniel Heriban
Podľa Registra právnických osôb koná za Daniel Heriban 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Daniel Heriban
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Daniel Heriban
Za rok 2025 má Daniel Heriban v závierke tržby 15 954 €, o 50,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 770 €. Závierky máme za 9 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 26 684 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 692 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Daniel Heriban
Najvyššie tržby: rok 2015, 26 684 €. Najnižšie: rok 2020, 8 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 954 € |
| 2024 | 10 624 € |
| 2023 | 12 195 € |
| 2022 | 20 784 € |
| 2021 | 13 120 € |
| 2020 | 8 494 € |
| 2016 | 11 194 € |
| 2015 | 26 684 € |
| 2014 | 12 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 770 € |
| 2024 | 469 € |
| 2023 | 307 € |
| 2022 | −1 231 € |
| 2021 | −1 266 € |
| 2020 | −529 € |
| 2016 | 3 226 € |
| 2015 | 38 € |
| 2014 | −197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Daniel Heriban
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +42,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Daniel Heriban | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +42,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +4,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +2,5 % | +2,0 % |
| 2022 | −5,9 % | +1,7 % |
| 2021 | −9,6 % | +1,6 % |
| 2020 | −6,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +28,8 % | +3,3 % |
| 2015 | +0,1 % | +2,7 % |
| 2014 | −1,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2015 (+119,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +50,2 % |
| 2024 | −12,9 % |
| 2023 | −41,3 % |
| 2022 | +58,4 % |
| 2021 | +54,5 % |
| 2020 | −24,1 % |
| 2016 | −58,0 % |
| 2015 | +119,9 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Daniel Heriban
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 335 €, vlastné imanie 19 351 € a záväzky 1 984 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 335 € | 19 351 € | 1 984 € |
| 2024 | 13 971 € | 12 581 € | 1 390 € |
| 2023 | 15 004 € | 12 112 € | 2 892 € |
| 2022 | 20 693 € | 11 805 € | 8 888 € |
| 2021 | 22 527 € | 13 037 € | 9 490 € |
| 2020 | 14 971 € | 14 302 € | 669 € |
| 2016 | 10 294 € | 8 067 € | 2 227 € |
| 2015 | 8 206 € | 4 842 € | 3 364 € |
| 2014 | 12 905 € | 4 803 € | 8 102 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Daniel Heriban (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 954 € | 6 770 € | 21 335 € | 19 351 € | 1 984 € | 8 842 € | +42,4 % |
| 2024 | 10 624 € | 469 € | 13 971 € | 12 581 € | 1 390 € | 2 610 € | +4,4 % |
| 2023 | 12 195 € | 307 € | 15 004 € | 12 112 € | 2 892 € | 2 204 € | +2,5 % |
| 2022 | 20 784 € | −1 231 € | 20 693 € | 11 805 € | 8 888 € | 346 € | −5,9 % |
| 2021 | 13 120 € | −1 266 € | 22 527 € | 13 037 € | 9 490 € | −739 € | −9,6 % |
| 2020 | 8 494 € | −529 € | 14 971 € | 14 302 € | 669 € | −243 € | −6,2 % |
| 2016 | 11 194 € | 3 226 € | 10 294 € | 8 067 € | 2 227 € | 5 613 € | +28,8 % |
| 2015 | 26 684 € | 38 € | 8 206 € | 4 842 € | 3 364 € | 2 597 € | +0,1 % |
| 2014 | 12 136 € | −197 € | 12 905 € | 4 803 € | 8 102 € | 64 € | −1,6 % |
Riziko: zaplatí Daniel Heriban?
Peniaze od štátu: Daniel Heriban
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Daniel Heriban
Dátum vzniku Daniel Heriban je 10. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/96036/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 12 136 € · majetok 12 905 €
- Nový spoločník: Daniel HeribanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 15 954 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Daniel Heriban
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Sťahovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla
- Kuriérske služby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Daniel Heriban v odvetví špecializované stavebné práce
Daniel Heriban je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), Daniel Heriban má 15 954 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 234 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Daniel Heriban 206. z 263.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| Daniel Heriban | 15 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Daniel Heriban
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Daniel Heriban s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Daniel Heriban | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 954 € | 71 954 € |
| 2024 | 10 624 € | 79 046 € |
| 2023 | 12 195 € | 84 776 € |
| 2022 | 20 784 € | 86 378 € |
| 2021 | 13 120 € | 76 829 € |
| 2020 | 8 494 € | 75 550 € |
| 2016 | 11 194 € | 74 221 € |
| 2015 | 26 684 € | 72 054 € |
| 2014 | 12 136 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Daniel Heriban | 15 954 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 55 773 € |
| medián kraja | 67 817 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- pfstavreko s. r. o.Vysoká pri Morave · tržby 39 017 € (2025)
- Skypko s. r. o.Dolná Krupá · tržby 38 997 € (2025)
- ENERGO KUBÍN, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 38 989 € (2025)
- PROCLEANING 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 38 978 € (2025)
- Štefan Cesnak s.r.o.Levice · tržby 38 974 € (2025)
- KOUREMA s. r. o.Nitra · tržby 38 970 € (2025)
- HEDAM, s.r.o.Nový Tekov · tržby 38 963 € (2024)
- ITED, spol. s r.o.Stará Ľubovňa · tržby 38 959 € (2025)
- E-mont & servis, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 38 955 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Daniel Heriban, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Daniel Heriban: Bratislava - Dúbravka
Daniel Heriban sídli na adrese Saratovská 4, 841 02 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Daniel Heriban: IČO, sídlo a základné údaje
Daniel Heriban s. r. o. (IČO 47623543) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 10. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Daniel Heriban. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 954 € a výsledok hospodárenia +6 770 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 1. 2014 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 692 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Daniel Heriban s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 954 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Daniel Heriban
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Daniel Heriban
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Daniel Heriban
- Tendre82súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava719 zmlúv za 3 roky · 11 154 233 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava IV
LIKO - S, spol. s r.o.Rafix s. r. o.Broers, s. r. o.Leroto s.r.o.AGAMA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.