proven solutions s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Počítačové programovanie
283 837 €tržby 2025 ▲ 42 %+14 310 €zisk 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 115 203 €, výsledok hospodárenia 31 014 €
- 15 : tržby 137 602 €, výsledok hospodárenia 23 331 €
- 16 : tržby 104 980 €, výsledok hospodárenia 2 570 €
- 17 : tržby 99 736 €, výsledok hospodárenia -7 794 €
- 18 : tržby 136 222 €, výsledok hospodárenia 6 864 €
- 19 : tržby 116 517 €, výsledok hospodárenia 4 539 €
- 20 : tržby 95 912 €, výsledok hospodárenia 1 971 €
- 21 : tržby 113 200 €, výsledok hospodárenia 12 268 €
- 22 : tržby 144 483 €, výsledok hospodárenia 28 755 €
- 23 : tržby 187 672 €, výsledok hospodárenia 27 001 €
- 24 : tržby 199 366 €, výsledok hospodárenia 2 612 €
- 25 : tržby 283 837 €, výsledok hospodárenia 14 310 €
Daň z príjmov
3 888 € za 2025Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
proven solutions s.r.o. (IČO 47621087) mala v roku 2025 tržby 283 837 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci proven solutions
V roku 2025 mala proven solutions priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 47 608 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 47 608 € | — |
| 2024 | — | 34 285 € | — |
| 2023 | — | 29 601 € | — |
| 2022 | — | 19 615 € | — |
| 2021 | — | 19 616 € | — |
| 2020 | — | 17 926 € | — |
| 2019 | — | 17 900 € | — |
| 2018 | — | 17 926 € | — |
| 2017 | — | 18 120 € | — |
| 2016 | — | 16 462 € | — |
| 2015 | — | 14 688 € | — |
| 2014 | — | 7 333 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ proven solutions
Podľa Registra právnických osôb koná za proven solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník proven solutions
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Tomáš Tuleja100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Tulejaod 24. 1. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok proven solutions
Za rok 2025 má proven solutions v závierke tržby 283 837 €, o 42,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 310 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 283 837 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 888 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát proven solutions
Najvyššie tržby: rok 2025, 283 837 €. Najnižšie: rok 2020, 95 912 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 283 837 € |
| 2024 | 199 366 € |
| 2023 | 187 672 € |
| 2022 | 144 483 € |
| 2021 | 113 200 € |
| 2020 | 95 912 € |
| 2019 | 116 517 € |
| 2018 | 136 222 € |
| 2017 | 99 736 € |
| 2016 | 104 980 € |
| 2015 | 137 602 € |
| 2014 | 115 203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 1 roku z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 147 441 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 14 310 € |
| 2024 | 2 612 € |
| 2023 | 27 001 € |
| 2022 | 28 755 € |
| 2021 | 12 268 € |
| 2020 | 1 971 € |
| 2019 | 4 539 € |
| 2018 | 6 864 € |
| 2017 | −7 794 € |
| 2016 | 2 570 € |
| 2015 | 23 331 € |
| 2014 | 31 014 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- proven solutions
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,0 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | proven solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,0 % | +19,3 % |
| 2024 | +1,3 % | +12,5 % |
| 2023 | +14,4 % | +10,7 % |
| 2022 | +19,9 % | +9,6 % |
| 2021 | +10,8 % | +9,4 % |
| 2020 | +2,1 % | +9,2 % |
| 2019 | +3,9 % | +6,5 % |
| 2018 | +5,0 % | +6,6 % |
| 2017 | −7,8 % | +7,7 % |
| 2016 | +2,4 % | +7,9 % |
| 2015 | +17,0 % | +7,4 % |
| 2014 | +26,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2025 (+42,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +42,4 % |
| 2024 | +6,2 % |
| 2023 | +29,9 % |
| 2022 | +27,6 % |
| 2021 | +18,0 % |
| 2020 | −17,7 % |
| 2019 | −14,5 % |
| 2018 | +36,6 % |
| 2017 | −5,0 % |
| 2016 | −23,7 % |
| 2015 | +19,4 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha proven solutions
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 166 187 €, vlastné imanie 152 441 € a záväzky 13 746 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 166 187 € | 152 441 € | 13 746 € |
| 2024 | 159 916 € | 138 131 € | 21 785 € |
| 2023 | 175 234 € | 135 519 € | 39 715 € |
| 2022 | 152 765 € | 108 518 € | 44 247 € |
| 2021 | 123 809 € | 79 763 € | 44 046 € |
| 2020 | 84 106 € | 67 494 € | 16 612 € |
| 2019 | 85 877 € | 65 523 € | 20 354 € |
| 2018 | 115 812 € | 60 984 € | 54 828 € |
| 2017 | 92 050 € | 54 121 € | 37 929 € |
| 2016 | 95 696 € | 61 914 € | 33 782 € |
| 2015 | 77 559 € | 59 345 € | 18 214 € |
| 2014 | 78 867 € | 36 014 € | 42 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok proven solutions (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283 837 € | 14 310 € | 166 187 € | 152 441 € | 13 746 € | 73 841 € | +5,0 % |
| 2024 | 199 366 € | 2 612 € | 159 916 € | 138 131 € | 21 785 € | 44 912 € | +1,3 % |
| 2023 | 187 672 € | 27 001 € | 175 234 € | 135 519 € | 39 715 € | 77 647 € | +14,4 % |
| 2022 | 144 483 € | 28 755 € | 152 765 € | 108 518 € | 44 247 € | 70 517 € | +19,9 % |
| 2021 | 113 200 € | 12 268 € | 123 809 € | 79 763 € | 44 046 € | 42 625 € | +10,8 % |
| 2020 | 95 912 € | 1 971 € | 84 106 € | 67 494 € | 16 612 € | 24 641 € | +2,1 % |
| 2019 | 116 517 € | 4 539 € | 85 877 € | 65 523 € | 20 354 € | 35 958 € | +3,9 % |
| 2018 | 136 222 € | 6 864 € | 115 812 € | 60 984 € | 54 828 € | 38 242 € | +5,0 % |
| 2017 | 99 736 € | −7 794 € | 92 050 € | 54 121 € | 37 929 € | 29 919 € | −7,8 % |
| 2016 | 104 980 € | 2 570 € | 95 696 € | 61 914 € | 33 782 € | 35 018 € | +2,4 % |
| 2015 | 137 602 € | 23 331 € | 77 559 € | 59 345 € | 18 214 € | 48 970 € | +17,0 % |
| 2014 | 115 203 € | 31 014 € | 78 867 € | 36 014 € | 42 853 € | 49 841 € | +26,9 % |
Riziko: zaplatí proven solutions?
Peniaze od štátu: proven solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy proven solutions
Dátum vzniku proven solutions je 24. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/96531/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023994951
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 115 203 € · majetok 78 867 €
- Nový spoločník: Ing. Tomáš TulejaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 283 837 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti proven solutions
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru ne účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vydavateľská činnosť
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
proven solutions v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
proven solutions je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), proven solutions má 283 837 €, čo je 5,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je proven solutions 153. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| proven solutions | 283 837 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- proven solutions
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby proven solutions s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | proven solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 283 837 € | 53 914 € |
| 2024 | 199 366 € | 50 067 € |
| 2023 | 187 672 € | 49 305 € |
| 2022 | 144 483 € | 48 720 € |
| 2021 | 113 200 € | 46 823 € |
| 2020 | 95 912 € | 45 727 € |
| 2019 | 116 517 € | 45 067 € |
| 2018 | 136 222 € | 43 684 € |
| 2017 | 99 736 € | 42 310 € |
| 2016 | 104 980 € | 41 376 € |
| 2015 | 137 602 € | 41 270 € |
| 2014 | 115 203 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| proven solutions | 283 837 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Inver spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 638 458 € (2025)
- Cayo Blanco, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 635 620 € (2023)
- ALUROLL 2000 s.r.o.Komárno · tržby 635 330 € (2025)
- Tom Horn s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 633 600 € (2024)
- ENERGY future a. s.Zvolen · tržby 632 745 € (2025)
- ICT Solutions, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 631 946 € (2025)
- SOLUTIONS JMD s.r.o.Ružomberok · tržby 631 532 € (2025)
- Doitwise s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 630 176 € (2025)
- Cyllium SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 629 342 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb proven solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo proven solutions: Bratislava - Nové Mesto
proven solutions sídli na adrese Na Revíne 17, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
proven solutions: IČO, sídlo a základné údaje
proven solutions s.r.o. (IČO 47621087) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 24. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Tomáš Tuleja. Za rok 2025 sú v závierke tržby 283 837 € a výsledok hospodárenia +14 310 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 1. 2014 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 888 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) proven solutions s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 283 837 €, typická firma odvetvia 53 914 €, čo je 5,3-násobok mediánu (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy proven solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu proven solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu proven solutions
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 317 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
YACHTER s.r.o.YCMC s.r.o.DARES s.r.o.YACHTER - Košice, s. r. o.Sailing schools s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava III
InterWay, a. s.sli.do s. r. o.Innovatrics, s.r.o.Datapac s.r.o.Logamic s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.