ETOMAS s.r.o.
Humenné · Oprava a údržba motorových vozidiel
3 711 €tržby 2025 ▲ 69 %+2 532 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 1 674 €
- 15 : tržby 2 250 €, výsledok hospodárenia 1 697 €
- 16 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 1 777 €
- 17 : tržby 2 010 €, výsledok hospodárenia 1 509 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -28 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 158 €, výsledok hospodárenia -59 €
- 23 : tržby 1 741 €, výsledok hospodárenia 94 €
- 24 : tržby 2 198 €, výsledok hospodárenia 1 164 €
- 25 : tržby 3 711 €, výsledok hospodárenia 2 532 €
ETOMAS s.r.o. (IČO 47618485) mala v roku 2025 tržby 3 711 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ETOMAS
Podľa Registra právnických osôb koná za ETOMAS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník ETOMAS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Emil Pošefka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Emil Pošefkaod 11. 1. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ETOMAS
Za rok 2025 má ETOMAS v závierke tržby 3 711 €, o 68,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 532 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 711 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ETOMAS
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 711 €. Najnižšie: rok 2022, 158 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 711 € |
| 2024 | 2 198 € |
| 2023 | 1 741 € |
| 2022 | 158 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 2 010 € |
| 2016 | 2 300 € |
| 2015 | 2 250 € |
| 2014 | 2 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 4 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 329 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 532 € |
| 2024 | 1 164 € |
| 2023 | 94 € |
| 2022 | −59 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −23 € |
| 2019 | −28 € |
| 2018 | −8 € |
| 2017 | 1 509 € |
| 2016 | 1 777 € |
| 2015 | 1 697 € |
| 2014 | 1 674 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ETOMAS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +68,2 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ETOMAS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +68,2 % | +2,3 % |
| 2024 | +53,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +5,4 % | +1,3 % |
| 2022 | −37,3 % | +0,9 % |
| 2021 | — | +0,8 % |
| 2020 | — | +0,6 % |
| 2019 | — | +0,7 % |
| 2018 | — | +0,7 % |
| 2017 | +75,1 % | +1,3 % |
| 2016 | +77,3 % | +1,3 % |
| 2015 | +75,4 % | +1,4 % |
| 2014 | +76,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+68,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +68,8 % |
| 2024 | +26,2 % |
| 2023 | +1 001,9 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −12,6 % |
| 2016 | +2,2 % |
| 2015 | +2,3 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ETOMAS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 15 668 €, vlastné imanie 15 328 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 668 € | 15 328 € | 340 € |
| 2024 | 13 136 € | 12 796 € | 340 € |
| 2023 | 11 632 € | 11 632 € | — |
| 2022 | 11 538 € | 11 538 € | — |
| 2021 | 11 597 € | 11 597 € | — |
| 2020 | 11 597 € | 11 597 € | — |
| 2019 | 11 620 € | 11 620 € | — |
| 2018 | 12 121 € | 11 648 € | 473 € |
| 2017 | 12 130 € | 11 657 € | 473 € |
| 2016 | 10 640 € | 10 148 € | 492 € |
| 2015 | 8 851 € | 8 371 € | 480 € |
| 2014 | 7 154 € | 6 674 € | 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ETOMAS (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 711 € | 2 532 € | 15 668 € | 15 328 € | 340 € | 2 872 € | +68,2 % |
| 2024 | 2 198 € | 1 164 € | 13 136 € | 12 796 € | 340 € | 1 504 € | +53,0 % |
| 2023 | 1 741 € | 94 € | 11 632 € | 11 632 € | — | 94 € | +5,4 % |
| 2022 | 158 € | −59 € | 11 538 € | 11 538 € | — | −59 € | −37,3 % |
| 2021 | — | 0 € | 11 597 € | 11 597 € | — | — | — |
| 2020 | — | −23 € | 11 597 € | 11 597 € | — | — | — |
| 2019 | — | −28 € | 11 620 € | 11 620 € | — | — | — |
| 2018 | — | −8 € | 12 121 € | 11 648 € | 473 € | — | — |
| 2017 | 2 010 € | 1 509 € | 12 130 € | 11 657 € | 473 € | 2 010 € | +75,1 % |
| 2016 | 2 300 € | 1 777 € | 10 640 € | 10 148 € | 492 € | 2 300 € | +77,3 % |
| 2015 | 2 250 € | 1 697 € | 8 851 € | 8 371 € | 480 € | 2 250 € | +75,4 % |
| 2014 | 2 200 € | 1 674 € | 7 154 € | 6 674 € | 480 € | 2 200 € | +76,1 % |
Riziko: zaplatí ETOMAS?
Peniaze od štátu: ETOMAS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ETOMAS
Dátum vzniku ETOMAS je 11. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29940/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 2 200 € · majetok 7 154 €
- Nový spoločník: Emil PošefkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 3 711 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ETOMAS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
ETOMAS v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
ETOMAS je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 000 € (4 088 závierok), ETOMAS má 3 711 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 104 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ETOMAS 30. z 31.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 62 000 €, tri štvrtiny do 214 812 €; 10 % firiem má viac než 644 202 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 646 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 62 000 € |
| horný kvartil | 214 812 € |
| 10 % firiem má viac než | 644 202 € |
| ETOMAS | 3 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ETOMAS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ETOMAS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ETOMAS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 711 € | 62 000 € |
| 2024 | 2 198 € | 59 925 € |
| 2023 | 1 741 € | 54 989 € |
| 2022 | 158 € | 53 526 € |
| 2021 | — | 49 642 € |
| 2020 | — | 47 415 € |
| 2019 | — | 49 515 € |
| 2018 | — | 49 208 € |
| 2017 | 2 010 € | 48 052 € |
| 2016 | 2 300 € | 50 032 € |
| 2015 | 2 250 € | 47 210 € |
| 2014 | 2 200 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ETOMAS | 3 711 € |
|---|---|
| medián okresu Humenné | 71 991 € |
| medián kraja | 58 256 € |
| medián Slovenska | 62 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- J&L Mobile s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 345 € (2025)
- Chcemhrať s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 8 265 € (2025)
- PUFINO, s. r. o.Ružomberok · tržby 8 240 € (2025)
- Janek & Partners, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 8 237 € (2025)
- DUMA Service, s.r.o.Liptovský Hrádok · tržby 8 100 € (2025)
- BEA KOŠICE, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 7 884 € (2025)
- BERGANA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 7 600 € (2025)
- D & D automation s.r.o.Martin · tržby 7 500 € (2025)
- yellowmastodon s. r. o.Prešov · tržby 7 458 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ETOMAS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ETOMAS: Humenné
ETOMAS sídli na adrese Tolstého 2781/7, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 582 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 215. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
ETOMAS: IČO, sídlo a základné údaje
ETOMAS s.r.o. (IČO 47618485) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 11. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Emil Pošefka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 711 € a výsledok hospodárenia +2 532 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 1. 2014 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) ETOMAS s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 711 €, typická firma odvetvia 62 000 € (medián z 4 088 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›
Sieť prepojení firmy ETOMAS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ETOMAS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ETOMAS
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy48zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 8 200 €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava614 zmlúv za 3 roky · 3 929 395 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.123 zmlúv za 3 roky · 175 523 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 622 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Humenné
Berendsen Steel s.r.o.Admirent 2 s.r.o.TAMARES, s.r.o.AVEX Slovakia, s.r.o.JES-CAR, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.