TECDRY, s.r.o.
Nesvady
203 €tržby 2015 ▼ 96 %−4 953 €strata 2015zaniknutá 17. 6. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 6. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 4 640 €, výsledok hospodárenia 1 655 €
- 15 : tržby 203 €, výsledok hospodárenia -4 953 €
TECDRY, s.r.o. (IČO 47617608), sídlo Nesvady, je v registri zapísaná od 1. 1. 2014 do 17. 6. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci TECDRY
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok TECDRY
Za rok 2015 má TECDRY v závierke tržby 203 €, o 95,6 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −4 953 €. Závierky máme za 2 roky (2014 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 4 640 €.
Výkaz ziskov a strát TECDRY
Najvyššie tržby: rok 2014, 4 640 €. Najnižšie: rok 2015, 203 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 203 € |
| 2014 | 4 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −3 298 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −4 953 € |
| 2014 | 1 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TECDRY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 11 807 €, vlastné imanie 7 702 € a záväzky 4 105 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11 807 € | 7 702 € | 4 105 € |
| 2014 | 16 859 € | 12 655 € | 4 204 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TECDRY (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 203 € | −4 953 € | 11 807 € | 7 702 € | 4 105 € | −4 447 € | −2 439,9 % |
| 2014 | 4 640 € | 1 655 € | 16 859 € | 12 655 € | 4 204 € | 2 167 € | +35,7 % |
Riziko: zaplatí TECDRY?
Peniaze od štátu: TECDRY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TECDRY
Dátum vzniku TECDRY je 1. 1. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36499/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 4 640 € · majetok 16 859 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 203 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
TECDRY v odvetví informačné služby
TECDRY je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 37 822 € (1 992 závierok), TECDRY má 203 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 166 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TECDRY 72. z 73.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 755 €, polovica do 37 822 €, tri štvrtiny do 98 413 €; 10 % firiem má viac než 333 771 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 624 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 755 € |
| medián | 37 822 € |
| horný kvartil | 98 413 € |
| 10 % firiem má viac než | 333 771 € |
| TECDRY | 203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| TECDRY | 203 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 43 893 € |
| medián kraja | 40 025 € |
| medián Slovenska | 37 822 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GREGAN FINANCE s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 500 € (2025)
- Flaeron s. r. o.Nová Dedinka · tržby 500 € (2025)
- Hide s.r.o.Nitra · tržby 461 € (2025)
- Perfect Web Sale, s.r.o.Iža · tržby 454 € (2025)
- WOLF SECURITY s. r. o.Prešov · tržby 430 € (2025)
- AREMING s. r. o.Pohronská Polhora · tržby 420 € (2025)
- "FRAU" Verwaltung s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 410 € (2020)
- BELPRO, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 400 € (2025)
- Viva Del Sol Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 400 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TECDRY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TECDRY: Nesvady
TECDRY sídli na adrese Malá 1546/12, 946 51 Nesvady, okres Komárno. V obci Nesvady je 586 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813.
Nesvady: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
TECDRY: IČO, sídlo a základné údaje
TECDRY, s.r.o. (IČO 47617608) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nesvady, okres Komárno. Dátum vzniku je 1. 1. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 6. 2022, po 8 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 203 € a výsledok hospodárenia −4 953 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 63110 |
| Vznik | 1. 1. 2014 |
| Zánik | 17. 6. 2022 |
| Obec | Nesvady |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TECDRY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TECDRY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TECDRY
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy81zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 137 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Nesvadytypický nepokrytý dopyt 77 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 236 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nesvady
FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.BCF EUROPE s.r.o.FEMAD s.r.o.AGRORENT, a.s.ELDUR Slovakia k.s.Všetky firmy v obci Nesvady ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Komárno
Medusa Investment s. r. o.PNET Communications s. r. o.SEN DESIGN s. r. o.MedSynthesis s.r.o.NETKONN s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.